Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Jak podnikat na internetu?

Na tomto webu najdete bezplatné články a videa o tom, jak podnikat na internetu. Jsme český magazín, který přináší cenné zkušenosti a know-how online podnikatelů a radí začátečníkům, jak rozjet vlastní podnikání.

Podnikání na internetu lze rozdělit do několika samostatných kategorií, kterým se v článcích a videích věnujeme:

Tvorba e-shopů

V Česku máme velké množství e-shopů. Přesto každý den nové e-shopy vznikají a zanikají. Proto je jejich tvorba jedním z hlavních témat naší sekce o tom, jak podnikat na internetu. Chcete-li se dozvědět více, začněte těmito články:

Inzerce

Celé video najdete zde.

Affiliate marketing

Vydělávání přes affiliate je poměrně široká kategorie, do které zařazuje články a videa o tom, jak vydělávat tvorbou webových stránek. Affiliate marketing spočívá v jednoduchém principu:

  1. Affiliate partner se zaregistruje do affiliate programu.
  2. Affiliate program mu umožňuje prodávat produkty či služby daného obchodu (např. zboží e-shopu, služby nějaké firmy apod.).
  3. Affiliate partner za každý uskutečněný prodej získává provizi.

Affiliate partneři na tomto dokáží postavit celé své podnikání. Příjmy z affiliate kombinují například příjmy z reklamy či z tvorby vlastních produktů a služeb. Na našem magazínu se jich ptáme, jak podnikat na internetu, vybudovat úspěšný projekt a vytvořit si pasivní příjem.

Začněte těmito články:

Petr BalounPetr Baloun: Žijeme v době, kdy zkratky neexistují anebo je jich čím dál méně, a vytvořit úspěšný web je stále těžší. O to více je důležité se soustředit na oblasti, které jsou v rozkvětu a mají do budoucna potenciál růst. Oblasti najdete zde.

Podnikání na volné noze

Podnikatelé na volné noze, tzv. freelanceři, nejčastěji nabízí vlastní služby pro klienty či vytváří nějaký projekt. Jsou nezávislí – pracují sami na sebe. Freelancing je stále rostoucím trendem a na našem magazínu je oblíbeným tématem pro spoustu článků a videí, které vám se začátky na volné noze mohou pomoci. Začněte těmito:

Robert VlachRobert Vlach: Mnozí nezávislí profesionálové jsou na tom dnes časově i finančně mnohem lépe než majitelé menších firem. Nemusí nikoho kontrolovat a pracují velmi efektivně. Často mají nějaký (polo)pasivní příjem, investují do startupů apod. Nemluvě o autorech, kteří vydělávají na prodeji licencí. Celý článek zde.

Sledujte nás na Facebooku a nenechte si ujít nové články a videa:

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.