Doporučujeme

Rozhovory o řízení firem prakticky a do hloubky

Získejte praktické tipy pro řízení vaší firmy
Podrobné rozhovory se zkušenými podnikateli
Vytvořte úspěšnou strategii pro váš byznys
Zjistit více

Inzerce

Inzerce

Jak podnikat na internetu?

Na tomto webu najdete bezplatné články a videa o tom, jak podnikat na internetu. Jsme český magazín, který přináší cenné zkušenosti a know-how online podnikatelů a radí začátečníkům, jak rozjet vlastní podnikání.

Podnikání na internetu lze rozdělit do několika samostatných kategorií, kterým se v článcích a videích věnujeme:

Tvorba e-shopů

V Česku máme velké množství e-shopů. Přesto každý den nové e-shopy vznikají a zanikají. Proto je jejich tvorba jedním z hlavních témat naší sekce o tom, jak podnikat na internetu. Chcete-li se dozvědět více, začněte těmito články:

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Celé video najdete zde.

Affiliate marketing

Vydělávání přes affiliate je poměrně široká kategorie, do které zařazuje články a videa o tom, jak vydělávat tvorbou webových stránek. Affiliate marketing spočívá v jednoduchém principu:

  1. Affiliate partner se zaregistruje do affiliate programu.
  2. Affiliate program mu umožňuje prodávat produkty či služby daného obchodu (např. zboží e-shopu, služby nějaké firmy apod.).
  3. Affiliate partner za každý uskutečněný prodej získává provizi.

Affiliate partneři na tomto dokáží postavit celé své podnikání. Příjmy z affiliate kombinují například příjmy z reklamy či z tvorby vlastních produktů a služeb. Na našem magazínu se jich ptáme, jak podnikat na internetu, vybudovat úspěšný projekt a vytvořit si pasivní příjem.

Začněte těmito články:

Petr BalounPetr Baloun: Žijeme v době, kdy zkratky neexistují anebo je jich čím dál méně, a vytvořit úspěšný web je stále těžší. O to více je důležité se soustředit na oblasti, které jsou v rozkvětu a mají do budoucna potenciál růst. Oblasti najdete zde.

Podnikání na volné noze

Podnikatelé na volné noze, tzv. freelanceři, nejčastěji nabízí vlastní služby pro klienty či vytváří nějaký projekt. Jsou nezávislí – pracují sami na sebe. Freelancing je stále rostoucím trendem a na našem magazínu je oblíbeným tématem pro spoustu článků a videí, které vám se začátky na volné noze mohou pomoci. Začněte těmito:

Robert VlachRobert Vlach: Mnozí nezávislí profesionálové jsou na tom dnes časově i finančně mnohem lépe než majitelé menších firem. Nemusí nikoho kontrolovat a pracují velmi efektivně. Často mají nějaký (polo)pasivní příjem, investují do startupů apod. Nemluvě o autorech, kteří vydělávají na prodeji licencí. Celý článek zde.

Sledujte nás na Facebooku a nenechte si ujít nové články a videa:

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP header

Premium
karel-novotny-web

Marketing ve firmě: Jak ho nastavit a řídit efektivně? | Karel Novotný

Premium
michal-mesko-web

Strategie knihkupectví Martinus | Michal Meško

Premium
petr-kasa-web

Petr Kasa: Jak budujeme hodnotu Pilulka.cz?

Premium
vit-horky-web

Jak prodat firmu? Příběh Brand Embassy | Vít Horký

Inzerce