Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Pomáhám podnikatelům růst a řídit své firmy. A dávám jim know-how, co funguje jinde

Pro podnikatele je nejtěžší, když si nemají, s kým o svém byznysu kvalifikovaně a do hloubky povídat.

Chybí jim oponentura, nové nápady, myšlení out-of-the-box, struktura a schopnost pojmenovávat skutečné příčiny problémů. A právě to a mnohem víc mě naučilo 12 let vlastního podnikání a 10 let natáčení rozhovorů s byznysmeny. Pojďme toho využít pro váš byznys. Více o mně…

jiri-rostecky-black

  Foto: Dana Lišková

michal-koubek

Neznám nikoho, kdo by měl tak rozsáhlé znalosti o podnikání a budování firem jako Jirka.

Michal Koubek - externí CFO, dříve PPF, Home Credit a další

jan-kabat

Jirkův mentoring doporučuji všem. Dostal jsem od něj víc, než jsem očekával. Včetně praktických úkolů!

Jan Kabát - Sales Leadership Mentor

Proč já?

Zkušenosti z tisíců firem

Sesbíral jsem zkušenosti z 1388 rozhovorů a dalších tisíců firem. Pro vás vyberu ty nejlepší.

13 let vlastního podnikání

Mluví za mě výsledky - MladýPodnikatel.cz, úspěšné akce, ocenění, ale hlavně schopnost to dělat dlouho a ziskově.

Vím, co jinde (ne)funguje

Řeknu vám, na čem se spálili jinde, co je naopak posunulo kupředu a co si z toho můžete odnést vy.

Ušetřete čas. Spoustu času

Můžete si poslechnout všechny moje rozhovory. Nebo si vzít to nejdůležitější přímo ode mě.

Řada spokojených klientů

Mezi mými klienty najdete začínající podnikatele, freelancery, ale i šéfy malých a středních firem.

Obrovská síť kontaktů

Jsou to tisíce podnikatelů, investorů, manažerů, specialistů a dalších expertů. Nechte si otevřít dveře.

Co ode mě můžete čekat?

Do 5 minut jsme u podstaty

Žádné obecné řeči. Mám pravidlo, že do 5 minut chci být s klientem u podstaty jeho problému a zbytek času strávit řešením.

Mluvíme o penězích

Neuznávám žádná tabu kolem peněz. Kolik chcete vydělávat? Proč ne víc? Kde proděláváte? Jak váš byznys škálovat? Jak získat lepší klienty?

Výsledky, výsledky, výsledky

Každou schůzku budeme vyhodnocovat výsledky. Chci, aby vám spolupráce přinášela co nejvíc a abyste zažívali konkrétní změny.

Budu vám dávat úkoly

Nejsme tady od toho, abychom si jen povídali. Skutečnou změnu dělá akce. Proto očekávejte, že ode mě vždy dostane úkoly, které nebudou snadné.

Jsem tvrdý (ale s láskou!)

Nerad chodím kolem horké kaše. Říkám klientům i nepříjemné pravdy. Dostávám je mimo komfortní zónu. Mluvím s nimi narovinu.

Dělám zážitky

Nechci vás přesvědčovat, nechci vám něco říkat a nechci, abyste jen poslouchali. Dokopu vás do akce, abyste si to zažili na vlastní kůži.

S čím vám pomohu?

Pokud jste expert na volné noze

 • Přechod ze zaměstnání na volnou nohu
 • Nastavení úspěšné strategie podnikání
 • Nastavení vašich produktů a služeb
 • Zvýšení vašich cen a vaší ziskovosti
 • Vytvoření vaší konkurenční výhody
 • Získávání nových klientů a příležitostí
 • Vybudování silné značky v oboru
 • Nastartování LinkedInu a dalších sítí
 • Zefektivnění vašich pracovních procesů
 • Expanze vašeho podnikání
 • Odstranění vnitřních bloků, kterén vás brzdí
 • Vybudování/rozšíření vašeho týmu
 • Lepší work-life balance
 • A mnoho dalšího…

Pokud jste malá/střední firma

 • Nastavení vašeho majitelské zadání
 • Ujasnění cílů – proč podnikáte a jaký máte cíl
 • Nastavení vize a mise vaší firmy
 • Vytvoření úspěšné strategie
 • Zvýšení vašich tržeb a vaší ziskovosti
 • Zlepšení vašeho řízení firmy
 • Pomoc s delegováním a time-managementem
 • Zlepšení interní efektivity
 • Zlepšení firemní kultury a práce s týmem
 • Získání nových zákazníků a klientů
 • Budování firemní značky
 • Oslovení a získání investora
 • Kontakty, otevírání dveří apod.
 • A mnoho dalšího…

Nerozumím všemu, a proto v případě potřeby rád využiju sítě mých kontaktů a doporučím vám zkušenější specialisty na dílčí oblasti byznysu, a to včetně mnou osobně nebo firmami v mém okolí prověřených dodavatelů.

Mluví za mě klienti...

daniel-sakar

Na Jiřího sa opakovane obraciam, pretože (s prepáčením) nechodí okolo sra*iek a ide priamo k veci. Rýchlo riešime, čo presne treba zmeniť. Čerpá z vlastného podnikania, ale má bohaté skúsenosti aj od iných podnikateľov a manažérov.

Daniel Sakar - CEO Haky.sk

lenka-ondruchova

Od Jirky jsem získala víc informací a know-how, než jsem očekávala, a jsem překvapená, kolik jsme toho dokázali za krátkou dobu stihnout. Doporučuji všem, co chtějí spolupracovat se zkušeným mentorem.

Lenka Ondruchová - zakladatelka Queens

jakuboska

Tento měsíc mám 2,5x vyšší příjem lež loni ve stejné době. To není náhoda, ale pravidlo od začátku spolupráce s Jirkou, který se stal mým dlouhodobým mentorem a pomocníkem v rozvoji podnikání.

Jakub Oška - fitness trenér, zakladatel BYMFIT.cz

vit-prokupek

Jirka je jedním z mála Čechů, kteří mají letité praktické zkušenosti s budováním one-person podnikání, které pracuje s mnoha různými byznys modely, které tuzemští freelanceři skoro vůbec neznají.

Vít Prokůpek - profesionální vyjednavač

michal-koubek

Celou kariéru pracuji s mnoha zkušenými podnikateli a manažery, ale neznám nikoho, kdo by měl tak rozsáhlé znalosti o podnikání a budování firem jako Jirka.

Michal Koubek - externí CFO, dříve PPF, Home Credit a další

A další klienti...

Učil jsem se od Tonyho Robbinse, ale pak přišel Jirka…

Jirka v rámci svého mentoringu posunul moje podnikání na další úroveň. Učil jsem se od řady významných lidí, jako je třeba Tony Robbins, a mentorovali mě zkušení CEOs firem, ale pak přišel Jirka a už během prvního sezení odkryl největší příčiny problémů v mém podnikání, což se ještě nikomu před ním nepovedlo.

Má silnou empatii, obrovský rozhled a tah na branku, jde rychle k jádru věci a ihned mě navedl i ke konkrétním výsledkům – pomohl mi například získat investora, připravit mě na důležitou konferenci, ze které jsem odcházel s 8 potenciálními klienty, a řešil se mnou celý můj byznys do hloubky a napříč jeho oblastmi.

Díky Jirkovi jsem ztrojnásobil moje hodinové sazby a mé podnikání strmě roste. Pomohl mi i s mou prezentací na LinkedInu, na který mi potom začali pravidelně psát noví potenciální klienti.

Natočili jsme spolu také několik rozhovorů do jeho podcastu, které pro mě mají vysokou hodnotu a díky kterým jsem se zlepšil i v mých rétorických dovednostech. Jirka mi pomohl být v podnikání mnohem autentičtější a odvážnější. Jsem mu nesmírně vděčný a všem jeho mentoring vřele doporučuji.

jindra-dohnal

Jindra Dohnal

Founder & CEO Creatixo Progress s.r.o.

Na Jiřího sa opakovane obraciam, pretože (s prepáčením) nechodí okolo sra*iek a ide priamo k veci. Rýchlo riešime, čo presne treba zmeniť. Čerpá z vlastného podnikania, ale má bohaté skúsenosti aj od iných podnikateľov a manažérov.

Vďaka spolupráci s ním som si uvedomil, čo robím pri riadení našej firmy zle, kde mám priestor na zlepšenie a ako môžeme rásť. Pomohol mi ujasniť si, kam chceme firmu ďalej posunúť, kde chceme byť o niekoľko rokov a ako sa odlíšiť od silnej konkurencie. Riešili sme všetko od riadenia a stratégie firmy, náboru a riadenia ľudí až po obchodnú stratégiu, komunikáciu a marketing. Získal som tiež lepší pohľad na to, aká je moja úloha vo firme a na čo by som sa mal zamerať.

Jiří vie ísť až na dreň, čo niekedy nie je príjemné, no ak si to necháte prejsť hlavou, nájdete v tom zmysel. Dodal mi „gule“, aby som vo firme urobil veľmi rázne a výrazné kroky, ktorých som sa bál a ktoré som odkladal. Premietlo sa to do zloženia nášho interného tímu, výberu externých dodávateľov, nastavenia marketingu, interných procesov a mnohých ďalších.

Jiřího odporúčam všetkým podnikatelom, ktorí chcú čerpať know-how od niekoho skúsenejšieho. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

daniel-sakar

Daniel Sakar

CEO Haky.sk

Na Jiřího jsem se obrátil díky jeho pověsti v oboru a jelikož jsem cítil, že mě dokáže naučit, jak pořádně nakopnout mé podnikání a prodat se za mnohem vyšší ceny. Dostal jsem od něj víc, než jsem čekal, a to včetně konkrétních a praktických úkolů a myšlenek ke zpracování a promyšlení. Dodal mi odvahu nic neodkládat, ale konat. Předal mi konkrétní kroky, jak mám postupovat a co nejlépe fungovalo jemu a jeho klientům. A pomohl mi také zvýšit sebevědomí a zlepšit představu o tom, jak moje myšlenky převést do reality. Jeho mentoring doporučuji všem!

jan-kabat

Jan Kabát

Sales Leadership Mentor

Jirku znám už několik let a od našeho prvního setkání mě nepřestává udivovat. Ze začátku jsem si myslel, že je pouhým moderátorem rozhovorů o byznysu. Co on může vědět o podnikání? Pak jsem ale zjistil, co všechno už má ve svém věku za sebou. Že toho o podnikání ví dokonce víc než já, ale hlavně, že se za ty roky budování MladýPodnikatel.cz potkal s tolika zajímavými lidmi, slyšel tolik příběhů a tolik těžce vydřených a zaplacených zkušeností, že se mu nikdy nemůžu vyrovnat. Stačilo totiž, aby poslouchal a nahlédl do zákulisí všech těch malých i velkých firem, se kterými je v kontaktu. Navíc je Jirka nejenom skvělý moderátor, ale i sakra dobrý posluchač.

Ačkoliv celou kariéru pracuji s mnoha zkušenými podnikateli a manažery, neznám nikoho, kdo by měl tak rozsáhlé znalosti o podnikání a budování firem jako on. Teď nemyslím jen o podstatě byznysu samotného, ale o tom, co to znamená podnikat, rozhodovat o strategii, být jako CEO na všechno sám, nevědět, jak dál, a bát se, že na to nemám a že lidi okolo sebe zklamu. Sám jsem se v podnikání dostal do mnoha takových situací a pokaždé mi Jirka dokázal pomoci. Vlastní zkušeností, radou, propojením s lidmi, které zná. A nebo tím, že mě jen poslouchal.

Děkuji moc za všechno. Vážím si toho, že se známe, čím jsme spolu prošli a že jsme za tu dobu stali i dobrými přáteli.

michal-koubek

Michal Koubek

specialista na finanční řízení firem, dříve PPF, Home Credit a další

Na Jirku jsem se obrátil s potřebou více zprofesionalizovat moji on-line komunikaci, prezentaci na webu a sociálních sítích a najít nové způsoby, jak oslovovat a získávat klienty. Přesvědčily mě jeho letité zkušenosti v oboru a široký přehled napříč trhem. Na základě konzultace jsem se rozhodl provést rebranding, předělat webové stránky, upravit mé profily na sociálních sítích, vyzkoušet nové způsoby oslovování klientů a celkově vylepšit mou byznysovou strategii. Jirku doporučuji všem podnikatelům a firmám, co chtějí stavět na jeho praktických zkušenostech a výsledcích.

adam-wojnar

Adam Wojnar

specialista na investiční nemovitosti

Tento měsíc mám 2,5x vyšší příjem lež loni ve stejné době. To není náhoda, ale pravidlo od začátku spolupráce s Jirkou, který se stal mým dlouhodobým mentorem a pomocníkem v rozvoji podnikání. Pomáhá mi držet pozornost správným směrem, nastavovat funkční strategii a byznys model, budovat osobní značku, rozvíjet LinkedIn a mnoho dalšího. Řešíme spolu vše od základního nastavení a strategie mého podnikání po marketing a komunikaci. A také mě tak přibližně jednou týdně strašně naštve tím, jak mě nutí držet pozornost a spoustu nápadů mi háže do koše. Výsledky ale mluví samy za sebe. Díky za to!

jakub-oska

Jakub Oška

fitness trenér, zakladatel BYMFIT.cz

Konzultaci s Jirkou shledávám jako velmi podnětnou. Hledal jsem rady, jak získávat nové klienty a rozvíjet náš volejbalový klub. Oceňuji Jirkův velký rozhled napříč oblastmi byznysu a schopnost předávat praktické rady a kontakty na další prověřené specialisty. Po konzultaci jsem se rozhodl provést změny na našem webu a více přemýšlet nad celkovou strategií a budoucností našeho klubu.

Andrej Takáč

Beach Service / Stample.cz

Na Jirkovo školení LinkedInu jsem měl velmi dobrá doporučení, a tak jsem se ho rozhodl vyzkoušet. Jirka má navíc na LinkedInu skvělé výsledky, takže může předávat poznatky z vlastní praxe a ne jen suchou teorii. Školení bylo výborné a předalo mi vše podstatné, co potřebuji, abych rozjel vlastní profil a začal na něm úspěšně prodávat. Jirka vše doplnil i příklady z vlastní praxe nebo ukázkami od jeho dalších klientů. Po školení jsem se rozhodl kompletně změnit můj profil a přístup ke tvorbě nového obsahu. Jirku doporučuji všem, co potřebují budovat vlastní značku a podpořit tak svůj byznys.

jindra-dohnal

Jindra Dohnal

CEO Creatixo

Jirku sleduji už několik let, až jsme se domluvili na mentoringu v rámci rozvoje mého nového podnikání. Už na první konzultaci mě přesvědčil, abych na nic nečekala a začala se ihned zaměřovat na zahraniční klienty. Byl to pro mě výstup z komfortu, ale přepla jsem do angličtiny a začali jsme byznys směřovat na globální trh. Od Jirky jsem získala víc informací a know-how, než jsem očekávala, a jsem překvapená, kolik jsme toho dokázali za krátkou dobu stihnout. Pomohl mi se strategií podnikání, vymýšlením byznys modelů, s překonáním vnitřních limitů, ale také mi kompletně předělal grafickou prezentaci na LinkedInu, ukázal mi, jak na něj tvořit jednodušeji a efektivně, jak do toho zapojit další pomocníky a mnoho dalšího. Kvůli pokročilému těhotenství jsem spolupráci dočasně pozastavila, ale v budoucnu na ni plánujeme navázat. Jirku doporučuji všem, co chtějí spolupracovat se zkušeným mentorem, učit se od něj a čerpat z jeho praktických zkušeností.

lenka-ondruchova

Lenka Ondruchová

mezinárodní koučka podnikatelů

Jirka je jedním z mála lidí, kteří mají v Česku letité praktické zkušenosti s budováním one-person podnikání, které nestojí jen na prodeji konzultací, školení a analýz, ale pracuje s mnoha dalšími byznys modely, které tuzemští freelanceři skoro vůbec neznají. Například má bohaté zkušenosti s prodejem předplatného a s tvorbou malých i velkých digitálních produktů, masterclasses apod. Naše konzultace mi pomohly utříbit si myšlení nad mou obchodní strategií a učinil jsem díky nim zásadní rozhodnutí, jak budovat nový byznys a jak ho prodávat. Jirku doporučuji všem, co potřebují pomoct s nastavením obchodní a prodejní strategie, tvorbou obsahu a celkovým přemýšlením nad podnikáním.

vit-prokupek

Vít Prokůpek

profesionální vyjednavač

Pomohu vám skutečně vyrůst

Mým cílem je, abyste se co nejrychleji posunuli směrem, který si určíte, a abyste budovali podnikání, jaké si přejete. Jdu na to prakticky, konkrétně a bez řečí kolem.

„Mám učitele. Ryzího. Upřímného. Z byznysu. Bez keců okolo, jde přímo na dřeň,“ o mně například napsala jedna z mých klientek Katka Lusková.

jiri-rostecky

  Autorka fotky: Michaela Vávrová

Cenové podmínky a kontakt

 • Jednorázové konzultace: 10 000 Kč bez DPH / 1 hodina
 • Dlouhodobé mentoringy: cena v závislosti na frekvenci a náročnosti
 • Fakturace probíhá předem.
 • Konzultace probíhají osobně v Praze, nebo přes videocall.
 • Garance 1: Vrácení 100 % peněz v případě nespokojenosti.
 • Garance 2: Každá konzultace přináší konkrétný výstupy a praktické kroky pro vás.

Kontakt: jiri@rostecky.cz

Jsou moje služby mimo vaše možnosti? Neváhejte se zaposlouchat do mých 1388 podcastů, z nichž většina je pro vás připravena zcela zdarma.

Poslechněte si rozhovory se mnou:

Rozhovory, kde se posluchači ptají mě…

jiri-rostecky-jiri-jemelka-web

Jirka Rostecký o řízení firem: Vytvořte si dobré majitelské zadání | Jiří Jemelka (JPF)

Jiří Rostecký odpovídá na otázky zkušeného interim manažera Jiřího Jemelky o řízení firem, budování vztahů, dosahování prosperity i vytváření pracovního prostředí.

Před 11 měsíců

john-vanhara-web

John Vanhara a Jirka Rostecký: Vzdělávejte se a nebojte si říct o pomoc

Premium
jiri-rostecky-senta-cermakova-web

Jirka Rostecký: Úspěch v podnikání určuje i naše rodina | Senta Čermáková

jiri-rostecky-web

Jirka Rostecký o podnikání: Naučte se ho dělat v souladu se sebou | Daniel Sosýn (Protein & Co.)

jakub-oska-web

Jirka Rostecký o rozjezdu podnikání: Pokud opravdu chcete, cestu si najdete | Jakub Oška (BYMFIT.cz)

Přečtěte si moje články:

katka-luskova-web

Z korporátu na volnou nohu. Jak rozjet úspěšný byznys? | Jiří Rostecký & Katka Lusková

Jak vyhodnocuji můj profesní úspěch?

V čem jste užiteční ostatním?

Vidíš, co já nevidím

Co skutečně brzdí růst firem?

Proč dělám mentoring?

Jaké podcasty mají šancí na přežití?

Mám se stát plátcem DPH?

Kdy přijde úspěch v podnikání?

1 otázka, kterou si musí položit každý podnikatel

Jak budovat kariéru a být úspěšný?

Proč lidé nejsou úspěšní?

Proč nemám miliardovou firmu?

Prý je to všechno o hlavě. Co to ale znamená?

5 nejpodceňovanějších oblastí českých e-shopů

Jiří Rostecký

Hodně podnikatelů chce skončit. Dává ale prodej firmy smysl?