Inzerce

Inzerce

Reklama na MladýPodnikatel.cz

Výhodou inzerce na Mladém podnikateli je flexibilita. Na rozdíl od korpotáních médií vám nepošleme jen standardizovanou nabídku, ale pokusíme se společně s vámi vymyslet kampaň, která bude skutečně fungovat. Nemusíme se při tom omezovat jen na náš web. Rádi do toho zapojíme fanoušky na sociálních sítích, spřátelené blogery či marketéry, se kterými spolupracujeme.

Inzerce na Mladém podnikateli už dávno není jen o PR článku či reklamním banneru. I to vám dokážeme nabídnout, vedle toho ale ovládáme i několik dalších atraktivních a trendy formátů:

 • videoobsah (rozhovory, medajlonky, prezentace, prohlídky apod.)
 • textový obsah (PR články, textové rozhovory, návody apod.)
 • interaktivní obsah (např. poradny, interaktivní podstránky na míru atd.)
 • remarketing (umístíme k vaší reklamě kód, díky kterému můžeme uživatele oslovit i zpětně)
 • Facebook pixel (díky tomuto kódu zase můžete uživatele oslovit na Facebooku)
 • formulář pro sběr e-mailů (vymyslíme způsob, jak nových kontaktů získat co nejvíce)
 • off-line kampaně (představte si, že přivedeme naše fanoušky rovnou k vám do firmy)
 • sociální sítě (pracujeme s Facebookem, Twitterem, Instagramem, LinkedInem a Youtube)

A mnoho dalšího. Do naší spolupráce rádi přivedeme zkušené marketéry a poradce, kteří nám pomohou naplánovat kampaň, která vám bude fungovat. Základním kamenem naší spolupráce musí být jedna jistota – že společně dokážeme vytvořit obsah, který se bude uživatelům líbit, který je nebude otravovat a který si rádi prohlédnout.

Co vám můžeme nabídnout?

 • Bannerová reklama
  Oslovte uživatele z řad podnikatelů, manažerů, marketérů a lidí se zájmem o podnikání a marketing na internetu. Nabízíme řadu exkluzivních bannerových ploch, a to jak na desktopové, tak i na mobilní verzi webu.
 • Videocontent (příklad najdete zde)
  Natočíme s vámi rozhovor či celou sérií videí. Může v ní vystoupit zakladatel firmy, CEO, jednotliví zaměstnanci či dokonce klienti. Představíme váš produkt či vaše služby a pokusíme se zaujmout naše publikum tak, aby se s vámi rádo seznámilo a oslovilo vás.
 • Textové rozhovory (příklad najdete zde)
  Můžeme se bavit o vašich produktech či službách, o historii vaší firmy, přístupu k podnikání či o novince, kterou zrovna uvádíte na trh. Vytvoříme pro čtenáře kvalitní obsah, který budou rádi číst a sdílet svým přátelům, čímž zaujmeme ještě více lidí.
 • PR články (příklad najdete zde)
  Vůbec nejlevnější forma inzerce na našich stránkách. Lze ji ale doplnit třeba remarketingovým kódem, vlastním videem, formulářem pro sběr e-mailů či placenou reklamou na sociálních sítích. Články za vás rovněž rádi napíšeme.
 • Speciální content
  Chcete ukázat, jak to vypadá u vás ve firmě? Přijdeme tam, nafotíme to, natočíme a vytvoříme obsah, který se bude uživatelům líbit. Chcete ukázat váš produkt? Představit vaše zaměstnance či klienty? Ukázat výsledky vaší práce? Vytvořit e-book? Nic z toho není problém.
 • Livestream
  Livestreamy na sociálních sítích mají zpravidla vysoký dosah. Přispívá k tomu i to, že se většině uživatelů objeví notifikace, jakmile začneme vysílat, což zvýší jeho sledovanost.
 • Rubrika s vaším obsahem (příklad najdete zde)
  Vytvořme speciální rubriku, která bude jenom vaše, a kterou budeme moci promovat na sociálních sítích. Můžete v ní mít vlastní remarketingový kód, facebookový pixel či formulář pro sběr e-mailů. Návštěvnost na ni můžeme vodit placeným cílením na konkrétní publikum např. na Facebooku (třeba na naše fanoušky nebo lookalike publikum).
 • Off-line akce
  Disponujeme širokou fanoškouvskou základnou, kterou můžete oslovit i uspořádáním vlastní off-line akce. Může to být konference, školení, konzultace, webinář (dobře, ten tak off-line není) či jen diskuzní večer. Dokážeme jej zpropagovat i pomoci s jeho obsahem.
 • Obsah na sociální sítě
  Vytvořme obsah speciálně pro sociální sítě. Mohou to být krátká videa nebo zajímavé obrázky (třeba fotky či infografiky). Obojí má vysoký přirozený dosah, který můžeme zvýšit jeho finanční podporou. Oslovte tak i ty fanoušky, kteří nepřijdou k nám na web.

Doplňkové služby:

 • Tvorba videocontentu
  Potřebujete natočit firemní vlog? Chcete vyzpovídat vaše klienty a získat od nich referenci na váš web? Nebo chcete i vy na svůj web vytvořit dobře vypadající videorozhovory? Rádi vám s tím pomůžeme a zajistíme vše od začátku až do konce.
 • Moderace
  Potřebujete vytvořit videorozhovory na váš web a chybí vám moderátor? Chcete svoje uživatele překvapit kvalitním podcastem? Nebo máte v plánu rozšířit svůj blog o textové rozhovory? Vše dokážeme vytvořit na klíč vašim potřebám.
 • Konzultace
  Rádi vám pomůžeme s přípravou vašeho blogu, tvorbou nového obsahu (na blog i na sociální sítě) a s jeho propagací. Využijeme při tom zkušeností s budováním Mladého podnikatele a znalostí, co na fanoušky skutečně funguje.

Více informací a ukázky výsledných služeb najdete na této stránce.

Zkušenosti ostatních:

„Pro spolupráci s MladýPodnikatel.cz jsme se rozhodli primárně proto, abychom byli nablízku našim potenciálním klientům a abychom jim ukázali možnosti, které naše služba nabízí. Jedná se poměrně o komplexní službu, kterou je potřeba dobře odkomunikovat, což jsme naprosto splnili díky videím, která na MladýPodnikatel.cz natáčíme. Dokázali jsme tak naši značku dostat do podvědomí e-shopové komunity. Zároveň pravidelně získáváme poptávky po naší službě, které se odkazují na to, že nás zaregistrovali právě na webu MladýPodnikatel.cz. Během celé spolupráce je přístup Jirky Rosteckého naprosto příkladný a vše funguje na podání ruky. V průběhu celé spolupráce iniciativně přichází s nápady na další možnosti propagace a nové synergie. Spolupráci bych každému doporučil. Zejména, pokud má zájem oslovit široké publikům e-shopů, freeleancerů a podnikatelů obecně a má chuť tvořit opravdu přínosný obsah.
Konstantin Margaretis – CEO Skladon

„Od spolupráce s MladýPodnikatel.cz jsem očekával především rozšíření povědomí o našem produktu/brandu mezi malými a středně velkými eshopaři. Pravidelná videa jsem rovněž viděl jako jednoduchou formu PR, skrze která můžeme zájemce pravidelně informovat o vývoji našeho projektu nebo poukázat na míru odbornosti, se kterou k některým oborovým tématům přistupujeme a více tak upozornit na naše konkurenční výhody).

Ač se to složitě kvantifikuje (samozřejmě se neděje, že by nám každý týden volal nový klient čistě na základě videí), máme pocit, že rozšířit povědomí o nás se podařilo. Feedback dostáváme pravidelně nejen od naší komunity, ale občas i od lidí, od kterých bych to nečekal.

Nějaké klienty už nám inzerce určitě přinesla. Zároveň nám pomáhá upevňovat naši pozici autority na trhu, která se jej snaží edukovat a profesionalizovat.

Spolupráce s MladýPodnikatel.cz nám pomohla oslovit nejen potenciální klienty z řad malých a středně velkých e-shopů, ale (ku našemu překvapení) i ředitele nebo marketingové manažery velkých ecommerce projektů. Samozřejmě to nejsou lidé, kteří vám hned po shlédnutí videa napíšou „jste cool, chceme to dělat s vámi“, ale postupně se dozvídám, kdo kde se zmínil, že nás vlastně zná díky videu z MladýPodnikatel.cz.

Jirkův přístup je velmi proaktivní. Když jsem třeba naznačil, že bych chtěl trochu obměnit přístup k současnému každoměsíčnímu nastavení spolupráce, obratem vymyslel několik možností. Sepsal je a poslal. V zásadě pokaždé, když se vidíme, tak vymýšlí něco nového – jak můžeme lépe propagovat to, co děláme, a co nás odlišuje od konkurentů.
Inzerci na MladýPodnikatel.cz bych doporučil méně známým projektům, které nehledají zkratky, ale které se soustředí na kvalitní produkt. Posluchači/čtenáři MladýPodnikatel.cz jsou na kvalitu zvyklí a očekávají ji od veškerého obsahu. Pokud by se objevila inzerce třeba nějakého krátkozrakého projektu, velmi rychle by to prokoukli.“
Ondřej Hájek – zakladatel eHub.cz

„V ACOMWARE s Jirkou a jeho MladýPodnikatel.cz spolupracujeme již přes rok a chystáme se v tom pokračovat. Nejvíce na něm oceňuji jeho proaktivní přístup nejen při dojednávání spolupráce, ale hlavně v rámci její realizace. Jirka je nejen vynikajícím novinářem, ale i důvěryhodným partnerem. Snaží se pochopit váš byznys, je otevřený diskuzi a (což se nestává často) snaží se vám pomoci s návrhy obsahu, s jeho tvorbou i následnou propagací a využitím mimo jeho web. Musím také ocenit vstřícnost a strategické myšlení v rámci propagace naší obchodní značky. Zaujala mě i ochota experimentovat, přinášet netradiční nápady, celou spolupráci provázat s dalšími kanály a přemýšlet v „long runu“. V dnešní době se těžko hledají partneři, kteří s vámi spolupracují v dobrém i ve zlém. Jirka s MladýPodnikatel.cz mezi ně patří. A za to má náš velký dík!“
Ondřej Klega – Head of Marketing, ACOMWARE

stable„Inzerovat na Mladém podnikateli jsem se nejdříve rozhodl díky jeho kvalitnímu obsahu cílenému na internetové podnikatele. Díky Jirkovi Rosteckému jsme dokázali více jak roční spolupráci z prostého banneru rozšířit i na tvorbu speciálního obsahu pro uživatele – od článků, videí až po vlastní rubriku. Věřím, že spolu vytvoříme i livestream z našich kanceláří a přiblížíme se tak publiku Mladého podnikatele ještě více. Jirkova schopnost najít řešení, jak oslovit naše zákazníky, je přímo ukázkovým přístupem k inzerentovi. Myslím, že se nám podařilo najít dlouhodobou spolupráci, kdy obě strany máme pocit, že dostáváme něco navíc.“

Tomáš Fiala
jednatel Stable.cz s.r.o.

chomat„Na Mladém podnikateli oceňuji nejvíce jeho raketový vývoj, a to i v oblasti inzerce. S Jirkou Rostecký spolupracuji na kampaních pro několik svých klientů, pro které na Mladém podnikateli tvoříme nový obsah (video i text) a připravujeme spoustu nových věcí. Vždy jsem mile překvapen profesionální nabídkou na míru konkrétnímu inzerentovi, na které je radost spolupracovat. Na každé další setkání se těším, protože vždycky vymyslíme něco nového.

Jirka Chomát
podnikatel změn

„Komerční videorozhovor na MladýPodnikatel.cz jsem se rozhodl koupit na základě doporučení online marketingové agentury, se kterou spolupracuji. Ačkoliv byl rozhovor označený jako komerční sdělení, výsledek předčil moje očekávání. Nejen, že se dobře šířil na sociálních sítích, ale reálně jsem díky rozhovoru získal velmi zajímavého klienta. Získal jsem také na LinkedInu mnoho nových kontaktů, které se na mne vrhly ihned po zveřejnění rozhovoru. Celou spolupráci s Jiřím hodnotím kladně – od komunikace, přes příjemný průběh rozhovoru až po další zpětnou vazbu a zájem z jeho strany. Jsem rád, že diváky rozhovor se mnou bavil a přeji Mladému podnikateli hodně úspěchů! :-)“

Jiří Jemelka
J.I.P. pro firmy s.r.o.

„Spolupracujeme s Jirkou a jeho Mladým podnikatelem už poměrně dlouho a vždy to byla jen a jen radost. Jirka totiž umí vystihnout podstatu spolupráce a nasměrovat všechny kroky k oboustranné spokojenosti. Domluva s ním je velmi snadná a přímočará. Neztrácí čas nepodstatnými aspekty a jde hned k věci. Co slíbí, to vždy splní.

Propagace na Mladypodnikatel.cz nám pomohla zviditelnit značku, představila naše aktivity novému publiku, pomohla s náborem nových členů týmu a přivedla několik velmi zajímavých klientů. Jirkovi se s magazínem Mladýpodnikatel.cz podařilo vytvořit unikátní projekt plný inspirativního obsahu z podnikatelského a marketingového prostředí. Je radost být jeho součástí!“

Jaroslav Vidim
CEO eVisions Advertising

„Článek na Mladém podnikateli nás podpořil nejen v prodeji, ale dokonce jsme díky němu navázali spolupráci s firmou, která nám pomohla s přípravou zahraniční expanze.“

Vít Libovický a David Makovský
Our Love Challenges

„Rád bych poděkoval webu MladyPodnikatel.cz resp. panu Rosteckému za rozhovor, který byl z jeho strany výborně připravený. Původně jsem měl obavy ohledně obsahu rozhovoru, ale pan Rostecký je skvělý profesionál a kromě smysluplného obsahu jsme se v rozhovoru párkrát i zasmáli a celkově si jej užili. Pozitivní zpětnou vazbu na rozhovor mám i x měsíců po zveřejnění videa. Rád bych tímto poděkoval a popřál mnoho úspěchů v dalším rozvoji a to jak profesním, tak i osobním.„

Ruslan Skopal
Trenýrkárna.cz

Další reference postupně připravujeme.

Statistiky serveru:

Statistiky platné k měsíci únoru 2017.

 • Návštěvnost: ~75 000 návštěv / měsíc
 • Průměrná doba na webu: ~9 minut
 • Zobrazení stránek: ~100 000 / měsíc
 • Počet opakovaných návštěv: ~50 %
 • Míra okamžitého opuštění: ~16 %
 • Počet fanoušků na Facebooku: ~8200
 • Počet followerů na Twitteru: ~2000 (+ 2100 na profilu @atsor)
navstevnost-mp
Tímhle se chlubíme. Je to vývoj návštěvnosti od února 2012 do konce ledna 2017.

Obecné podmínky spolupráce:

V rámci naší spolupráce budou platné její obecné podmínky + podmínky, které společně vyjednáme individuálně. Zde jsou obecné podmínky:

 • Veškerá inzerce a veškerý inzerentem vytvořený či sponzorovaný obsah na tomto webu je náležitě označen. Nejčastěji štítkem Komerční sdělení.
 • Vyhrazujeme si právo poptávku inzerenta nepřijmout.
 • Platba probíhá předem, není-li stanoveno jinak.

Kontakt:

Provozovatelem Mladého podnikatele je Jiří Rostecký, kterého zároveň znáte jako moderátora našich videorozhovorů. Kontaktovat ho můžete na e-mailu jiri@rostecky.cz. Na svém blogu se dělí o zkušenosti s tvorbou webu i s jeho monetizací. Pokud chcete vědět, co se zrovna v zákulisí Mladého podnikatele chystá a jaké novinky tu brzy uvidíte, sledujte jeho měsíční reporty plné zajímavých informací a inspirace.

Doporučené články

babicka-pocitac-web

3 super levné metody online uživatelského testování

ondrej-vlcek-web

Ondřej Vlček (Avast): Růst firmy, práce CEO, zaměření na zisk a úspěch v byznysu

marketing-tablet-web

Marketingová automatizace: 5 základních nástrojů a postupů pro české weby a e-shopy

andy-pavelcova-web

Andy Pavelcová: Úspěch fitness programu FITFAB Strong, budování komunity, pohyb ve firmách

Inzerce