Doporučujeme

Rozhovory o řízení firem prakticky a do hloubky

Získejte praktické tipy pro řízení vaší firmy
Podrobné rozhovory se zkušenými podnikateli
Vytvořte úspěšnou strategii pro váš byznys
Zjistit více

Inzerce

Oslovte podnikatele a manažery na největším zdroji know-how o podnikání v Česku

Inzerujte na největším českém portálu s know-how a návody o podnikání, marketingu a osobním rozvoji. Oslovte majitele velkých i malých firem, manažery, marketéry, e-shopaře, freelancery, zakladatele startupů a mnoho dalších. A přidejte se tak mezi více než 700 exkluzivních hostů v našich videorozhovorech jak na webu, tak napříč všemi podcastovými platformami.

Nejlepší podcast o byznysu

Máme na to razítko! YouRadio nás ve své soutěži vyhlásilo nejlepším podcastem o byznysu v Česku. Pravidelně se umisťujeme i v mnoha dalších soutěžích.

Sledují nás ti největší

Doporučují nás populární čeští podnikatelé a manažeři z největších firem. Podívejte se na naše reference.

Jednička v e-commerce

Nikde na českém internetu nenajdete více obsahu o budování e-shopů a dalších on-line firem. Pravidelně u nás vystupují představitelé malých i největších e-shopů.

Nejvíce obsahu

S více než 700 rozhovory a tisíci články jsme největším českým videocastem, podcastem a obecně zdrojem know-how o podnikání na českém internetu.

MladýPodnikatel.cz sleduji 5 let. Pomáhá mi udržovat si povědomí o trhu a o tom, jak lidé z různých oborů přemýšlí o podnikání. Doporučuji jej sledovat každému, kdo se chce v byznysu vzdělávat.

petr-bena

Petr Bena

místopředseda představenstva Alza.cz

MladýPodnikatel.cz znám několik let. Jeho zakladatel Jirka Rostecký je inteligentní a zapálený moderátor s relevantními hosty a zajímavými rozhovory. Doporučuji je zejména začínajícím podnikatelům, co chtějí růst a být úspěšní.

ondrej-fryc

Ondřej Fryc

zakladatel Mall.cz a Reflex Capital, podnikatel a investor

MladýPodnikatel.cz je pro mne ohromná studnice kvalitního, inspirativního a praktického obsahu, ze které si mohu vybírat témata, která aktuálně řeším, inspirovat se a rozšířit si úhel pohledu pro moje vlastní rozhodování. Doporučuji jej pravidelně sledovat všem podnikatelům, co se pohybují v on-line prostředí.

martin-rozhon

Martin Rozhoň

zakladatel Vivantis.cz, angel investor

MladýPodnikatel.cz je cenný zdroj informací o podnikání, který nemá vliv jen na ty desítky tisíc e-shopů v Česku, ale především na miliony lidí, co na nich nakupují. Sleduji jej od jeho počátků a rád si pustím nové rozhovory a podcasty, a to nejen ty s našimi klienty. Doporučuji jej všem, co chtějí v podnikání růst a prosperovat.

miroslav-udan

Miroslav Uďan

zakladatel a CEO Shoptet.cz

MladýPodnikatel.cz vnímám jako jeden z nejvíce relevantních českých zdrojů informací pro podnikání se silným důrazem na problematiku digitálního marketingu a e-commerce. Osobní zkušenosti, otevřenost i kvalita hostů a skvělá moderace rozhovorů Jirky Rosteckého mě osobně otevírají nová témata relevantní pro naše agenturní podnikání. Doporučuji pravidelně sledovat každému podnikateli, ale i CEO/sales/marketing manažerům firem rozličné velikosti. Své zde najdou jak freelanceři a šéfové malých firem, tak i manažeři velkých zavedených společností.

daniel-kafka

Daniel Kafka

zakladatel agentury Fragile media

MladýPodnikatel.cz je pre mňa zaujímavý zdroj informácií o lokálnych firmách. Cez rozhovory s kľúčovými ľuďmi v týchto firmách sa vzdelávam a získavam inšpiráciu pre riadenie Footshopu. Odporúčam je manažérom a podnikateľom v elektronickom obchodovaní.

peter-hajducek

Peter Hajduček

CEO Footshop

MladýPodnikatel.cz sleduji od jeho začátků. Dnes je pro mě nejznámějším českým magazínem s praktickými informacemi pro malé a střední firmy a živnostníky. Získal jsem na něm spoustu užitečných informací o podnikání a marketingu od jiných podnikatelů. Doporučuji jej všem podnikatelům, co se chtějí vzdělávat a chtějí prosperovat.

pavel-ungr

Pavel Ungr

SEO specialista na volné noze

MladýPodnikatel.cz pravidelně sleduji od jeho úplného začátku a hrozně mě baví pozorovat, jakým způsobem a kam se neustále posouvá. Klíčové jsou pro mě podcasty a rozhovory. Podařilo se mi díky němu navázat nové kontakty a prohloubit si znalosti v určitých oblastech. Představuje pro mě i zdroj nové motivace. Doporučuji jej všem podnikatelům a manažerům napříč obory.

tomas-janu

Tomáš Janů

E-commerce Director, Avast

MladýPodnikatel.cz sleduji už několik let a nacházím na něm množství inspirace pro podnikání a investování. Je důležitý pro všechny podnikatele, investory, ředitele firem, ale i menší živnostníky. Ti všichni na něm mohou zjistit, jaké cesty si prošlapali jiní, a využít jejich nápadů a zkušeností.

vit-endler

Vít Endler

investor, CEO finGOOD.cz

MladýPodnikatel.cz sleduji od jeho založení a líbí se mi na něm zaměření na pokročilejší praktická témata, ve kterých se jde do hloubky, a názory na aktuální situaci od kapacit z oboru. Doporučuji jej sledovat všem podnikatelům a manažerům malých i velkých firem, freelancerům, specialistům a dalším lidem, co chtějí podnikat a být v obraze.

jan-kvasnicka

Jan Kvasnička

UX designer a stratég

MladýPodnikatel.cz se během pár let stal místem, kde najdete všechny, co na české a slovenské scéně něco znamenají nebo jsou něčím zajímaví. Jirka byl schopen vytvořit skvělé rozhovory s lidmi, které nemáte šanci nikdy potkat osobně, ale i s těmi, o kterých ani netušíte, že by pro vás mohli být inspirací. Navíc způsob a hloubka rozhovorů jsou nevídané. Někdy si říkáte, že by bylo fajn hosta potkat osobně, ale Jirka umí položit i takové otázky, které by vás samotné nenapadly. Doporučuji sledovat všem podnikatelům a dalším lidem, co chtějí nasát inspiraci.

petr-andrysek

Petr Andrýsek

Chief Shark at Socialsharks

MladýPodnikatel.cz doporučuji všem podnikatelům a manažerům malých i velkých firem, ale i začátečníkům a studentům. Sleduji jej přes 3 roky a představuje pro mě důležitý zdroj informací o podnikání, nových kontaktů a inspirace pro rozvoj mého byznysu.

janka-chudlikova

Janka Chudlíková

koučka, lektorka, tvůrkyně podcastu Dolů nahoru

MladýPodnikatel.cz doporučuji na svých workshopech, sociálních sítích i při konzultacích. Měl by ho znát každý podnikatel, ať už začínající, nebo zkušený. Sama na něj chodím často a čerpám z něj informace, které bych se jinak ani nedozvěděla. Jirka Rostecký je pro mě navíc důkazem, že tvrdá práce prostě funguje.

margareta-krizova

Margareta Křížová

byznysová mentorka

MladýPodnikatel.cz sledujem od roku 2015. Neustále to je pre mňa zdroj inšpirácie. Neviem, či je to náhoda, ale stáva sa mi, že práve v momente, keď v agentúre riešime problém, výjde na ňom podcast, ktorý nás nasmeruje správnym smerom. Otvorenosť hostí, úprimné spovede bez kudrliniek a hlavne uveriteľnosť. To sú atribúty, prečo je Jirkova platforma na prvom mieste medzi mojími odoberanými podcastami. Odporúčam ho počúvať každému, kto nechce byť na podnikanie sám.

karol-veleba

Karol Veleba

CEO a spolumajitel Effectix.com

Přidejte se ke spokojeným inzerentům

Videa, podcasty, články a bannery

S inzerenty připravujeme kvalitní obsah pro naše čtenáře a posluchače. Natáčíme videa, nahráváme podcasty, píšeme články a využíváme reklamní bannery. Stačí si vybrat, který formát vám vyhovuje nejvíce.

Ukažte, co děláte

Sdílejte svoje zkušenosti a dokažte trhu svou odbornost a důvěryhodnost. Ukázat můžeme i vaši práci pro klienty, podobu vašeho produktu, rozhraní vaší aplikace a mnoho dalšího.

Vyprávějte svůj příběh

Představte se trhu. Vyprávějte, jak jste vznikli a kdo stojí za vaši službami či produkty. Odlišíte se tak od konkurence a získáte důvěru lidí, kteří vás dosud neznali.

Zařaďte se mezi zkušené odborníky

Podpořte svoji značku tím, že se spojíte se zkušenými profesionály a celebritami vašeho oboru. Vytvořit můžeme i společné rozhovory, panelové diskuze, živá vysílání a mnoho dalšího.

Staňte se mluvčím trhu

Vybudujte si pozici garanta kvality ve vašem oboru. Postavte se do role mluvčího trhu, na jehož názoru záleží.

Buďte slyšet v prestižním podcastu

Všechny naše videorozhovory vychází i jako audio podcast. Ten poslouchají zejména zkušení podnikatelé, manažeři, marketéři a další lidé, kteří jsou časově vytíženi a rozhovory si berou na cestu do práce, ke sportu či ke svým koníčkům. Do podcastu s vámi rádi nahrajeme rozhovor, případně vám umístíme reklamu na začátek nových epizod. Poslechněte si, jak taková reklama vypadá (uslyšíte ji v Jirkově úvodu):

Dostaneme vás i mimo internet

MladýPodnikatel.cz nejsou jen články, videa a podcasty. Jsou to i off-line akce. Pořádáme velmi populární E-shop Klub zaměřený na majitele a šéfy internetových obchodů. Navštěvujeme s nimi firmy jako Alza.cz nebo Pilulka.cz. Naším hostem byl třeba Tomáš Čupr, Martin Rozhoň, Peter Hajduček a další. Podobné akce děláme i pro digitální agentury, podnikatele na volné noze a startupy. Na akcích můžete být vidět i vy.

E-shop Klub MladýPodnikatel.cz

Mluví za nás výsledky

Shoptet.cz

Největší český systém pro tvorbu e-shopů nám věří už 5 let v kuse. Tak dlouho u nás inzeruje skrze reklamní bannery, videa, podcasty, články a off-line akce.

Stable.cz

Stable.cz nám věří už 5 let. Po celou dobu prodlužuje svoje bannerové plochy na našem webu. Točíme spolu i videorozhovory a píšeme články. Je také partnerem našich off-line akcí.

Se spoluprací jsem spokojen naprosto nadstandardně! Pravidelně díky ní získávám nové klienty z řad bonitních a velmi inteligentních podnikatelů, manažerů a specialistů. Navíc mi pomáhá budovat značku a kredibilitu na celorepublikové úrovni mezi správnou a relevantní cílovou skupinou. Jirka nad spoluprací opravdu proaktivně přemýšlí a hledá způsoby, jak ji vylepšovat. Přichází se skvělými nápady na témata rozhovorů a dokáže se ptát tak, že odpovědi jdou skutečně do hloubky a nekloužou po povrchu. Postupně zkoušíme nové formáty, přístupy a reagujeme na dotazy publika a situaci na trhu, což mi pomáhá budovat značku konzistentně a dlouhodobě. Spolupráci doporučuji každému podnikateli, který věří svým službám, přemýšlí dopředu a dlouhodobě a trpělivě chce pracovat na povědomí o svých službách v oboru.

marke-odehnal

Marek Odehnal, MBA

privátní investiční poradce

Na MladýPodnikatel.cz jsme začali inzerovat s cílem oslovit větší e-shopy, nabídnout jim naše služby a podpořit tak viditelnost značky v e-commerce. Už během několika dní od začátku spolupráce jsme získali první klienty, kteří naše služby využívají dodnes. S MladýPodnikatel.cz proto spolupracujeme i nadále. Nejvíce oceňujeme velkou komunitu jeho publika a rychlou komunikaci Jirky Rosteckého. Inzerci doporučujeme všem, co chtějí být v e-commerce vidět.

pavel-pinkas

Pavel Pinkas

CEO Persoo

Na MladýPodnikatel.cz jsem začal inzerovat poté, co jsem se pustil do podnikáni na volné noze jako konzultant finančního řízení pro malé i velké firmy. S Jirkou jsme natáčeli videorozhovory s radami pro posluchače, jak mohou k finančnímu řízení přistupovat a co v něm nepodcenit. Tato videa se pro mě stala hlavním zdrojem nových klientů a v podstatě mi rozběhla celé podnikání. Získal jsem z něj velmi lukrativní klienty. S některými spolupracuji dodnes. Později jsem vystoupil i na off-line akcích, které MladýPodnikatel.cz pořádá. To vše mi pomohlo nejen rozjet podnikání, ale také si vybudovat značku předního specialisty v mém oboru a získat spoustu dalších příležitostí. Inzerci doporučuji všem, kdo cílí na majitele, šéfy a manažery malých i velkých firem a chtějí dlouhodobě budovat povědomí o svých službách. MladýPodnikatel.cz sledují lidé nejen z malých firem, ale i mé zkušenosti i z těch největších.

michal-koubek

Michal Koubek

specialista na finanční řízení firem

Pro spolupráci s MladýPodnikatel.cz jsme se rozhodli primárně proto, abychom byli nablízku našim potenciálním klientům a abychom jim ukázali možnosti, které naše služba nabízí. Jedná se poměrně o komplexní službu, kterou je potřeba dobře odkomunikovat, což jsme naprosto splnili díky videím, která na MladýPodnikatel.cz natáčíme. Dokázali jsme tak naši značku dostat do podvědomí e-shopové komunity. Zároveň pravidelně získáváme poptávky po naší službě, které se odkazují na to, že nás zaregistrovali právě na webu MladýPodnikatel.cz. Během celé spolupráce je přístup Jirky Rosteckého naprosto příkladný a vše funguje na podání ruky. V průběhu celé spolupráce iniciativně přichází s nápady na další možnosti propagace a nové synergie. Spolupráci bych každému doporučil. Zejména, pokud má zájem oslovit široké publikům e-shopů, freeleancerů a podnikatelů obecně a má chuť tvořit opravdu přínosný obsah.

konstantin-margaretis

Konstantin Margaretis

CEO Skladon

Spolupracujeme s Jirkou a jeho Mladým podnikatelem už poměrně dlouho a vždy to byla jen a jen radost. Jirka totiž umí vystihnout podstatu spolupráce a nasměrovat všechny kroky k oboustranné spokojenosti. Domluva s ním je velmi snadná a přímočará. Neztrácí čas nepodstatnými aspekty a jde hned k věci. Co slíbí, to vždy splní. Propagace na Mladypodnikatel.cz nám pomohla zviditelnit značku, představila naše aktivity novému publiku, pomohla s náborem nových členů týmu a přivedla několik velmi zajímavých klientů. Jirkovi se s magazínem Mladýpodnikatel.cz podařilo vytvořit unikátní projekt plný inspirativního obsahu z podnikatelského a marketingového prostředí. Je radost být jeho součástí!

jaroslav-vidim

Jaroslav Vidim

CEO eVisions Advertising

V ACOMWARE s Jirkou a jeho MladýPodnikatel.cz spolupracujeme již přes rok a chystáme se v tom pokračovat. Nejvíce na něm oceňuji jeho proaktivní přístup nejen při dojednávání spolupráce, ale hlavně v rámci její realizace. Jirka je nejen vynikajícím novinářem, ale i důvěryhodným partnerem. Snaží se pochopit váš byznys, je otevřený diskuzi a (což se nestává často) snaží se vám pomoci s návrhy obsahu, s jeho tvorbou i následnou propagací a využitím mimo jeho web. Musím také ocenit vstřícnost a strategické myšlení v rámci propagace naší obchodní značky. Zaujala mě i ochota experimentovat, přinášet netradiční nápady, celou spolupráci provázat s dalšími kanály a přemýšlet v „long runu“. V dnešní době se těžko hledají partneři, kteří s vámi spolupracují v dobrém i ve zlém. Jirka s MladýPodnikatel.cz mezi ně patří. A za to má náš velký dík!

ondrej-klega

Ondřej Klega

Head of Marketing, ACOMWARE

Inzerovat na Mladém podnikateli jsem se nejdříve rozhodl díky jeho kvalitnímu obsahu cílenému na internetové podnikatele. Díky Jirkovi Rosteckému jsme dokázali více jak roční spolupráci z prostého banneru rozšířit i na tvorbu speciálního obsahu pro uživatele – od článků, videí až po vlastní rubriku. Věřím, že spolu vytvoříme i livestream z našich kanceláří a přiblížíme se tak publiku Mladého podnikatele ještě více. Jirkova schopnost najít řešení, jak oslovit naše zákazníky, je přímo ukázkovým přístupem k inzerentovi. Myslím, že se nám podařilo najít dlouhodobou spolupráci, kdy obě strany máme pocit, že dostáváme něco navíc.

tomas-fiala

Tomáš Fiala

jednatel Stable.cz s.r.o.

Na Mladém podnikateli oceňuji nejvíce jeho raketový vývoj, a to i v oblasti inzerce. S Jirkou Rostecký spolupracuji na kampaních pro několik svých klientů, pro které na Mladém podnikateli tvoříme nový obsah (video i text) a připravujeme spoustu nových věcí. Vždy jsem mile překvapen profesionální nabídkou na míru konkrétnímu inzerentovi, na které je radost spolupracovat. Na každé další setkání se těším, protože vždycky vymyslíme něco nového.

jirka-chomat

Jirka Chomát

podnikatel změn

Komerční videorozhovor na MladýPodnikatel.cz jsem se rozhodl koupit na základě doporučení online marketingové agentury, se kterou spolupracuji. Ačkoliv byl rozhovor označený jako komerční sdělení, výsledek předčil moje očekávání. Nejen, že se dobře šířil na sociálních sítích, ale reálně jsem díky rozhovoru získal velmi zajímavého klienta. Získal jsem také na LinkedInu mnoho nových kontaktů, které se na mne vrhly ihned po zveřejnění rozhovoru. Celou spolupráci s Jiřím hodnotím kladně – od komunikace, přes příjemný průběh rozhovoru až po další zpětnou vazbu a zájem z jeho strany. Jsem rád, že diváky rozhovor se mnou bavil a přeji Mladému podnikateli hodně úspěchů!

jiri-jemelka

Jiří Jemelka

J.I.P. pro firmy s.r.o.

Rád bych poděkoval webu MladyPodnikatel.cz za rozhovor, který byl z jeho strany výborně připravený. Původně jsem měl obavy ohledně obsahu rozhovoru, ale pan Rostecký je skvělý profesionál a kromě smysluplného obsahu jsme se v rozhovoru párkrát i zasmáli a celkově si jej užili. Pozitivní zpětnou vazbu na rozhovor mám i x měsíců po zveřejnění videa. Rád bych tímto poděkoval a popřál mnoho úspěchů v dalším rozvoji a to jak profesním, tak i osobním.

ruslan-skopal

Ruslan Skopal

Trenýrkárna.cz

Článek na Mladém podnikateli nás podpořil nejen v prodeji, ale dokonce jsme díky němu navázali spolupráci s firmou, která nám pomohla s přípravou zahraniční expanze.

Vít Libovický a David Makovský

Our Love Challenges

Ukázky rozhovorů s našimi inzerenty:

petr-macek-web

Práce na dálku. Budoucnost, nebo jen dočasný trend? | Petr Macek (Caflou.cz)

jaroslav-baier-web

Expanze do zahraničí: Jak ji zvládnout po právní stránce? | Jaroslav Baier

petr-pilin-web

Růst firmy a její řízení | Petr Pilin (iPodnik)

Jak s námi spolupracovat?

Zakoupit si u nás můžete videorozhovory, podcasty, články, reklamní bannery, zpětné odkazy, reklamu v podcastech a na off-line akcích. Stačí nás kontaktovat na e-mailu jiri@rostecky.cz a domluvit se na podrobnostech.

Etický kodex:

Jelikož je pro nás na prvním místě důvěra našich posluchačů a čtenářů, řídíme se při výběru inzerentů a spolupráci s nimi následujícím kodexem:

  1. Inzerenty si pečlivě vybíráme. Vyhrazujeme si právo jejich zájem o inzerci odmítnout.
  2. Veškerou inzerci a jakýkoliv další inzerentem placený obsah označujeme příslušným štítkem „Sponzorováno“ nebo „Inzerce“.
  3. Obsah, který společně s inzerenty tvoříme, musí být pro posluchače i čtenáře praktický a vysoce hodnotný.
  4. V případě, že nás a naše publikum uvede inzerent záměrně v omyl, něco podstatného nám zatají nebo nám bude lhát, neprodleně spolupráci ukončíme a věc veřejně uvedeme na pravou míru.

Chceme být fér. Vůči vám, ale i vůči těm, co nás sledují. Pokud jste s námi na stejné vlně, kontaktujte Jirku na e-mailu jiri@rostecky.cz a pojďme společně vytvořit něco skvělého.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP header

Premium
vladimir-slavik-web

Strategie pro e-shop, který chce růst | Vladimír Slavík

Premium
lukas-antos-web

Lukáš Antoš (Rohlík.cz): Zaměřte firmu na zákazníka

Premium
vydrzel-budnik-web

Microsoft, PPF, O2. Duel dvou TOP manažerů o řízení firmy | Michal Vydržel a Tomáš Budník

Premium
lukas-uhl-web

Jak řešit krize firem? Příběh Pietro Filipi a Zootu | Lukáš Uhl

Inzerce