Inzerce

Oslovte podnikatele a manažery na největším zdroji know-how o podnikání v Česku

Využijte sílu videí, podcastů, článků a sociálních sítích. Buďte vidět, zpropagujte svoji značku a oslovte potenciální klienty.

MladýPodnikatel.cz je internetový portál zaměřený na podnikatele, manažery a další osobnosti především z technologické branže, e-commerce a on-line podnikání. Navštěvují jej zejména zakladatelé a manažeři e-shopů, technologických firem, startupů, digitálních agentur, internetových portálů, ale také živnostníci, freelanceři, začínající podnikatelé a studenti.

Kontaktujte nás:

Jiří Rostecký – zakladatel MladýPodnikatel.cz – jiri@rostecky.cz

Kdo nás například sleduje?

MladýPodnikatel.cz sleduji 5 let. Pomáhá mi udržovat si povědomí o trhu a o tom, jak lidé z různých oborů přemýšlí o podnikání. Doporučuji jej sledovat každému, kdo se chce v byznysu vzdělávat.

petr-bena

Petr Bena

místopředseda představenstva Alza.cz

MladýPodnikatel.cz je pro mne ohromná studnice kvalitního, inspirativního a praktického obsahu, ze které si mohu vybírat témata, která aktuálně řeším, inspirovat se a rozšířit si úhel pohledu pro moje vlastní rozhodování. Doporučuji jej pravidelně sledovat všem podnikatelům, co se pohybují v on-line prostředí.

martin-rozhon

Martin Rozhoň

zakladatel Vivantis.cz, angel investor

MladýPodnikatel.cz je pre mňa zaujímavý zdroj informácií o lokálnych firmách. Cez rozhovory s kľúčovými ľuďmi v týchto firmách sa vzdelávam a získavam inšpiráciu pre riadenie Footshopu. Odporúčam je manažérom a podnikateľom v elektronickom obchodovaní.

peter-hajducek

Peter Hajduček

CEO Footshop

MladýPodnikatel.cz znám několik let. Jeho zakladatel Jirka Rostecký je inteligentní a zapálený moderátor s relevantními hosty a zajímavými rozhovory. Doporučuji je zejména začínajícím podnikatelům, co chtějí růst a být úspěšní.

ondrej-fryc

Ondřej Fryc

zakladatel Mall.cz a Reflex Capital, podnikatel a investor

MladýPodnikatel.cz pravidelně sleduji od jeho úplného začátku a hrozně mě baví pozorovat, jakým způsobem a kam se neustále posouvá. Klíčové jsou pro mě podcasty a rozhovory. Podařilo se mi díky němu navázat nové kontakty a prohloubit si znalosti v určitých oblastech. Představuje pro mě i zdroj nové motivace. Doporučuji jej všem podnikatelům a manažerům napříč obory.

tomas-janu

Tomáš Janů

E-commerce Director, Avast

MladýPodnikatel.cz je cenný zdroj informací o podnikání, který nemá vliv jen na ty desítky tisíc e-shopů v Česku, ale především na miliony lidí, co na nich nakupují. Sleduji jej od jeho počátků a rád si pustím nové rozhovory a podcasty, a to nejen ty s našimi klienty. Doporučuji jej všem, co chtějí v podnikání růst a prosperovat.

miroslav-udan

Miroslav Uďan

zakladatel a CEO Shoptet.cz

MladýPodnikatel.cz vnímám jako jeden z nejvíce relevantních českých zdrojů informací pro podnikání se silným důrazem na problematiku digitálního marketingu a e-commerce. Osobní zkušenosti, otevřenost i kvalita hostů a skvělá moderace rozhovorů Jirky Rosteckého mě osobně otevírají nová témata relevantní pro naše agenturní podnikání. Doporučuji pravidelně sledovat každému podnikateli, ale i CEO/sales/marketing manažerům firem rozličné velikosti. Své zde najdou jak freelanceři a šéfové malých firem, tak i manažeři velkých zavedených společností.

daniel-kafka

Daniel Kafka

zakladatel agentury Fragile media

MladýPodnikatel.cz doporučuji na svých workshopech, sociálních sítích i při konzultacích. Měl by ho znát každý podnikatel, ať už začínající, nebo zkušený. Sama na něj chodím často a čerpám z něj informace, které bych se jinak ani nedozvěděla. Jirka Rostecký je pro mě navíc důkazem, že tvrdá práce prostě funguje.

margareta-krizova

Margareta Křížová

byznysová mentorka

MladýPodnikatel.cz se během pár let stal místem, kde najdete všechny, co na české a slovenské scéně něco znamenají nebo jsou něčím zajímaví. Jirka byl schopen vytvořit skvělé rozhovory s lidmi, které nemáte šanci nikdy potkat osobně, ale i s těmi, o kterých ani netušíte, že by pro vás mohli být inspirací. Navíc způsob a hloubka rozhovorů jsou nevídané. Někdy si říkáte, že by bylo fajn hosta potkat osobně, ale Jirka umí položit i takové otázky, které by vás samotné nenapadly. Doporučuji sledovat všem podnikatelům a dalším lidem, co chtějí nasát inspiraci.

petr-andrysek

Petr Andrýsek

Chief Shark at Socialsharks

MladýPodnikatel.cz sleduji už několik let a nacházím na něm množství inspirace pro podnikání a investování. Je důležitý pro všechny podnikatele, investory, ředitele firem, ale i menší živnostníky. Ti všichni na něm mohou zjistit, jaké cesty si prošlapali jiní, a využít jejich nápadů a zkušeností.

vit-endler

Vít Endler

investor, CEO finGOOD.cz

MladýPodnikatel.cz doporučuji všem, co chtějí rozumět věcem, které se běžně vysvětlují jen na drahých akcích a kurzech. Najdete na něm know-how všech od byznysmenů, superbyznysmenů, ale i studentů, žáků, učitelů, novinářů a dalších. Mně pomohl tátovi po dvou dekádách konečně vysvětlit, co vlastně dělám. A to pro mě sakra něco znamená!

karel-novotny

Karel Novotný

konzultant značek & marketingový ředitel NEWTON College

MladýPodnikatel.cz mě provází během celého mého života na volné noze. Je skvělým parťákem v podnikání. Tím, který mi radí po odborné stránce, zatímco já se můžu starat o to, co mě baví a v čem jsem dobrá. Doporučuji jej všem podnikatelům, freelancerům a dalším lidem, co se chtějí zlepšovat ve své práci.

eliska-vyhnankova

Eliška Vyhnánková

konzultantka a lektorka sociálních médií

Komu se u nás vyplatí inzerovat?

 • Produktům a službám zaměřeným na podnikatele a zaměstnance v rozhodovacích pozicích.
 • Službám, které pomáhají růst e-commerce a on-line firmám a projektům.
 • Službám, které firmám pomáhají řešit problémy (zejména s vlastním řízením, procesy, logistikou, hledáním a vedením lidí a dalším).
 • Službám, produktům a fondům zaměřeným na financování podnikání a kvalitní finanční poradenství a řízení.
 • Marketingovým a reklamním agenturám a odborníkům na volné noze.
 • Nástrojům, aplikacím a dalším projektům pomáhajícím manažerům pracovat efektivněji a lépe.
 • Komukoliv, kdo pomůže podnikatelům a manažerům růst, prosperovat, být efektivnější a žít šťastnější a spokojenější život.

S kým chceme spolupracovat?

Inzerentům u nás říkáme partneři. S většinou z nich spolupracujeme dlouhé roky a konzistentně jim tak pomáháme budovat povědomí o jejich značce na trhu a oslovovat nové klienty. Nejlepších výsledků dosahujeme, když spolupracujeme:

 • S partnery, kteří nechtějí jen brát, ale i chtějí i dávat. A proto chtějí tvořit kvalitní obsah, sdílet hodnotné informace a ne se jen vychvalovat bez jakékoliv přidané hodnoty.
 • S fajn lidmi, co vidí smysl v pomáhání ostatním a chtějí s námi podporovat trh a jeho růst.
 • S firmami a jednotlivci, co chtějí dlouhodobě budovat svou značku, jsou trpěliví a ochotní do spolupráce investovat čas, energii i peníze tak, aby přinesla co největší hodnotu všem stranám.
 • S firmami i jednotlivci, co chtějí jednorázově zpropagovat konkrétní produkt či službu.
 • S lidmi, co jsou upřímní a nebojí se přiznat pravdu – v jaké situaci se nachází, jaké jsou jejich cíle, jak velký mají rozpočet a co by si od naší spolupráce představovali.

MladýPodnikatel.cz je cenný zdroj informací o podnikání, který nemá vliv jen na ty desítky tisíc e-shopů v Česku, ale především na miliony lidí, co na nich nakupují. Sleduji jej od jeho počátků a rád si pustím nové rozhovory a podcasty, a to nejen ty s našimi klienty. Doporučuji jej všem, co chtějí v podnikání růst a prosperovat.

miroslav-udan

Miroslav Uďan

zakladatel a CEO Shoptet.cz

Jak u nás inzerovat?

S každým partnerem vymýšlíme strategii na míru jeho potřebám. Proto od nás každý partner dostává něco jiného. V průběhu vše testujeme, vyhodnocujeme a upravujeme. Nejčastěji s partnery tvoříme nový obsah ve firmě videorozhovorů, podcastů nebo článků. Jejich ukázky najdete níže.

Formáty reklamy:

 • PR videorozhovory – vhodné pro sdílení zkušeností a zvýšení povědomí o značce na trhu. Vychází i jako podcast napříč všemi podcastovými platformami. Je také sdílen na sociálních sítích.
 • PR textové rozhovory – vhodný pro všechny, co se chtějí podělit o své zkušenosti a nechtějí před kameru. Jsou sdíleny na sociálních sítích.
 • PR články – ideální pro jednorázové zpropagování produktu či služby a získání zpětného odkazu.
 • PR guestposty – články, které jsou podepsány samotným partnerem a které prezentují jeho know-how. Ocení je zejména odborníci, co chtějí ukázat svou erudici.
 • Reklamní bannery – napříč celým webem dokážeme umístit bannery do konkrétních rubrik, podstránek a článků tak, abychom pro vás za co nejnižší cenu oslovili co nejrelevantnější publikum.
 • Reklama v podcastech – na začátku a na konci jednotlivých epizod našeho podcastu se přehrávají krátké reklamy. Jsou ideálním prostorem pro oslovení vytížených podnikatelů a manažerů, co nemají čas na videa, ale poslouchají nás cestou do práce.
 • Reklama na živých akcích – ročně pořádáme desítky off-line konferencí, na kterých můžete mít roll-upy, letáky a mnoho dalšího. Akce se zaměřují zejména na e-shopaře, freelancery a digitální agentury.

Ukázky komerčních videorozhovorů:

jan-lastuvka-web

Financování e-shopů: Průzkum mezi 150 firmami | Jan Laštůvka (Lemonero)

vojta-bulir-web

Vojta Bulíř (SmartEmailing.cz): E-mail marketing pro obsahové weby, případová studie Czech News Center

jaroslav-baier-web

Růst e-shopu očima právníka | Jaroslav Baier

ondrej-hajek-web

Skupování konkurence a rozšiřování podílu na trhu | Ondřej Hájek (eHub.cz)

petr-volf-web

Jak spolupracovat s digitálními agenturami a nenapálit se? | Petr Volf

marek-ander-web

Obchodní procesy ve firmě a prodej aplikace | Marek Ander (Jobka.cz)

Ukázky reklamy na živých akcích:

martin-rozhon-00004

  Konference s Martinem Rozhoněm. | Autor fotky: Jirka Chomát

mladypodnikatel-cz-eshopklub-6-00001

  Setkání e-shopařů v sídle Alza.cz. | Autor fotky: Jirka Chomát

jiri-rostecky

  Návštěva skladu Giftisima. | Autor fotky: Jirka Chomát

DSCF7169

  Setkání na prodejně ProMaléDobrodruhy.cz. | Autor fotky: Jirka Chomát

Ukázky reklamy v podcastech:

Poslechněte si libovolnou epizodu našeho podcastu a zjistěte, jak vypadají reklamy v ostrém provozu.

Rozhovory na cesty. Odebírejte podcast Jirky Rosteckého

Jirka Rostecký

Kontaktujte nás:

Jiří Rostecký
zakladatel MladýPodnikatel.cz

E-mail: jiri@rostecky.cz

TOP obsah

miroslav-udan-web

Miroslav Uďan: Budování Shoptetu, z korporátu do firmy, přístup k podnikání

andrej-kiska-web

Jak získat investora a vybudovat úspěšný startup? | Andrej Kiska (Credo Ventures)

ondrej-fryc-web

Ondřej Fryc (Reflex Capital): Odvrácená strana spolupráce startupů a investorů

josef-matejka-web

Josef Matějka (CZC.cz): Smysl života po prodeji firmy, zvládání stresu v podnikání, investice do technologií