Předplatné na MladýPodnikatel.cz

Vybudujte úspěšný byznys s podnikateli, kteří to už dokázali. Mnohem rychleji, strategicky, efektivně

Čerpejte ihned ze zkušeností TOP byznysmenů

▸ Podrobné rozhovory o budování firem a strategii pro její růst.
▸ Praktické vhledy do zákulisí úspěšných CZ/SK firem.
▸ Tipy pro o řízení firem, e-shopů, agentur i freelance byznysů.
▸ Letité zkušenosti majitelů a manažerů malých i velkých firem.

Získat přístup

173 podrobných exkluzivních rozhovorů po cca 60 až 90 minutách
Podnikatelé, manažeři a freelanceři včetně hostů, kteří jinde své zkušenosti nesdílí
Otevřenost, upřímnost a rozbor témat do hloubky, která vám dá skutečné nástroje k akci
Možnost poslouchat ve formě videa i jako audio podcast v mobilu na cestách

Co se naučíte?

✓ Řídit firmu strategicky

Zkušení šéfové firem se s vámi podělí o nejlepší strategie, které jim pomohly v řízení jejich byznysu a umožnily jim růst. Využít je můžete ihned i vy.

✓ Stavět firmě pevné základy

V rozhovorech rozebíráme největší překážky, na které firmy v průběhu svého růstu narazily. Díky zkušenostem hostů se jim můžete vyhnout a ušetřit čas i peníze.

✓ Profesionalizovat vaši firmu

Už žádné punkové rady, ale praktické zkušenosti, jak nastavit vaší firmě vnitřní strukturu, budovat její management, osamostatnit ji od vás a řídit ji skutečně strategicky.

✓ Vést lidi efektivně

Zjistíte, jak TOP firmy hledají a vybírají nové zaměstnance, co jim pomáhá při pohovorech a jak řídí své týmy, aby fungovaly skvěle a na maximální výkon.

✓ Zvýšit hodnotu firmy

Poslechněte si řadu rozhovorů o tom, jak vybudovat skutečně hodnotnou firmu, zaujmout potenciální kupce a úspěšně jim firmu předat. Know-how, které vám může vydělat miliony.

✓ A mnoho dalšího…

Dozvíte se, co firmám funguje v marketingu, jak překonaly své největší krize, jak vybudovat úspěšné podnikání na volné noze a spoustu dalších cenných zkušeností pro malé i velké podnikání.

 

Co si odnesli ostatní podnikatelé?

lukas-pitra-fotka

Lukáš Pítra

e-commerce konzultant

ruslan-skopal

Ruslan Skopal

CEO e-shopu Trenýrkárna.cz

martinmates

Martin Mates

CEO Econea.cz

david-lorincz

David Lörincz

Facebook marketér

daniel-sakar

Daniel Sakar

CEO Haky.sk

marek-hanik

Marek Hanik

CEO BubbleMania

schovanec

Martin Schovanec

majitel e-shopu Xzone.cz

jakuboska

Jakub Oška

zakladatel BYM s.r.o.

vit-simbovsky

Vít Šimbovský

spoluzakladatel Mujvit.cz

jurajsutoris

Juraj Sutoris

realitní makléř

vit-prokupek

Vít Prokůpek

profesionální vyjednavač

michal-soucek

Michal Souček

podnikatel v realitách

svadbikova

Martina Svadbíková

majitelka e-shopu Bella Rose

margareta-krizova

Margareta Křížová

byznysová mentorka

Premium rozhovory na MladýPodnikatel.cz jsou mojí nejlepší investicí za poslední rok. Věnují se tématům, která denně řeším. Jdou do hloubky a k jádru věci, abych si z nich mohl odnést konkrétní myšlenky pro vlastní byznys. Padá z nich doslova zlato za cenu jednoho oběda. Navíc se tak učím od lidí, kteří mají v byznysu letité zkušenosti a ví, o čem mluví. Jirkovy rozhovory jsem doporučil všem svým klientům a řadě kolegům z marketingové branže. Kdo mě zná tak ví, že to nedělám často.

Zjistíte, jak nad různými oblastmi řízení a rozvoje vaší firmy přemýšlet a co ve vaší situaci udělali jiní. Předplatné na MladýPodnikatel.cz je velmi dobrá investice do sebevzdělávání a orientace na trhu. Cenově vyjde jako oběd s kolegou a získáte spoustu fantastického obsahu. Doporučuji majitelům firem všech velikostí, protože si díky obsáhlosti a hloubce rozhovorů každý najde to své.

Premium MladýPodnikatel.cz nabízí super kvalitní rozhovory, které jinde nenajdete a které jdou pořádně do hloubky. Čerpám z nich inspiraci a zkušenosti špičkových hostů, což mi pomáhá při řízení a rozvoji naší firmy Econea. Mám díky nim i pocit, že jsem v komunitě podnikatelů s podobnými firmami, a inspiruji se způsobem, jak nad byznysem přemýšlí a jak ho budují. Předplatné doporučuji všem podnikatelům.

Předplatné MladýPodnikatel.cz si platím v podstatě od začátku. Často se v něm rozebírají témata, o kterých se jinde nemluví. Jirka klade otázky do hloubky a nutí hosty přemýšlet. Rozhovory mi ukazují, jak různé problémy v byznysu řeší jiní podnikatelé, jak k nim mohu přistoupit já a co mě nejspíš teprve čeká. Předplatné doporučuji všem podnikatelům, freelancerům a manažerům, kteří po cestě do práce chtějí načerpat energii, inspiraci i znalosti. Má mnohem vyšší hodnotu, než jaká je jeho cena.

Za směšnou cenu získáte spoustu hodnotných informací pro řízení vaší firmy. Mnoho rozhovorů se zaměřením snad na všechny oblasti byznysu, a to se zkušenými byznysmeny a specialisty. Rád poslouchám ty, co jsou přesně tam, kde bych s mou firmou chtěl být i já, a učím se z jejich zkušeností. Premium obsah doporučuji všem – majitelům malých i velkých firem, manažerům, freelancerům a dalším. Každý si najde to své.

Nepodnikejte metodou pokus/omyl, ale čerpejte z rad a příběhů zkušenějších podnikatelů. Premium MladýPodnikatel.cz doporučuji všem živnostníkům, majitelům firem, ale i jejich zaměstnancům. Pravděpodobně v něm najdete odpovědi na vaše otázky ohledně řízení firmy a budování byznysu.

Předplatné MladýPodnikatel.cz doporučuji všem majitelům malých i velkých firem, kteří chtějí nahlédnout do hlav dalším podnikatelům a manažerům. Já často poslouchám při běhání, ze kterého se vracím s mobilem plným poznámek. Výstupy pak sdílím se svými kolegy a realizujeme podle nich konkrétní změny ve firmě. Investice do předplatného se tak mnohonásobně vyplatí.

Knížky a další zdroje jsou fajn, ale premium rozhovory na MladýPodnikatel.cz jsou praktické zkušenosti konkrétních TOP osobností z byznysu, kterým Jirka pokládá skvělé otázky. Je to studnice kvalitních informací, které jinde nenajdete. Předplatné doporučuji všem, co se chtějí v podnikání posouvat dál, ať už jsou to živnostníci, nebo majitelé malých či velkých firem.

Rozhovory na MladýPodnikatel.cz mi dávají možnost se učit a inspirovat od velmi zkušených hostů z byznysu, ke kterým bych se sám dostával jen stěží. Získávám tak cenné informace pro rozvoj a řízení mé firmy a objevuji spoustu zkratek, které nám pomáhají růst rychleji. Jirka pokládá skvělé otázky, vybírá velmi dobré hosty a v tématech jde do hloubky. Premium obsah doporučuji všem, co podnikají a chtějí se učit od nejlepších.

Předplatné na MladýPodnikatel.cz doporučuji všem podnikatelům, manažerům a dalším lidem, co se zajímají o byznys. Sám v něm nacházím spoustu inspirace pro mé vlastní podnikání. Nejvíce oceňuji výběr opravdu kvalitních a zkušených hostů a Jirkův způsob pokládání otázek, díky kterému dokáže jít v tématech do hloubky a získat ty nejcennější zkušenosti pro své posluchače.

Předplatné MladýPodnikatel.cz doporučuji všem podnikatelům a manažerům. Z každého rozhovoru si odnáším cennou inspiraci a konkrétní výstupy pro můj vlastní byznys. Jirka hostům pokládá velmi dobré otázky a dává jim dostatečný prostor na odpověď. Díky tomu rozhovory nekloužou po povrchu, ale jdou pořádně do hloubky a posluchačům přináší praktické tipy do praxe.

Rozhovory na MladýPodnikatel.cz v Česku nemají konkurenci! Poslouchám je už dlouho a vždy mi přinesly spoustu podnětů pro moje podnikání. Jirkovy otázky jsou fantastické a rozhovory posouvají hodně do hloubky. Předplatné doporučuji všem podnikatelům, manažerům a komukoliv, kdo se chce učit od zkušených lidí z byznysu, které jen tak nepotkáte a kteří se o své know-how moc nedělí.

Stačí jediná myšlenka z rozhovorů na MladýPodnikatel.cz, kterou přeměníte do praxe ve vašem byznysu, a cena za předplatné se vám mnohonásobně vrátí. Jirkovy otázky jsou přesné a od hostů získávají velmi praktické a konkrétní odpovědi. Doporučuji všem, co chtějí zlepšovat své strategické myšlení v byznysu a učit se od nejzkušenějších.

MladýPodnikatel.cz doporučuji na svých workshopech, sociálních sítích i při konzultacích. Měl by ho znát každý podnikatel, ať už začínající, nebo zkušený. Sama na něj chodím často a čerpám z něj informace, které bych se jinak ani nedozvěděla. Jirka Rostecký je pro mě navíc důkazem, že tvrdá práce prostě funguje.

Vyberte si svůj tarif

Tarify se liší podle toho, zda chcete naše rozhovory poslouchat jen ve formě videa, nebo i jako audio podcast na platformách Apple Podcasts, Podcast Addict nebo Podcast Republic.

1 uživatel = 1 účet
Chcete premium obsah jako firemní benefit pro vaše zaměstnance? Napište nám na predplatne@mladypodnikatel.cz.

Videorozhovory

Získáte přístup k bonusovým rozhovorům, které si budete moci poslechnout ve formě videa.

  • Bonusová videa
  • Audio podcast
  • Web bez reklam

399 Kč

s DPH měsíčně

Videorozhovory a podcast

K videím dostanete i přístup k podcastu s audio záznamy všech rozhovorů.

  • Bonusová videa
  • Audio podcast
  • Web bez reklam

499 Kč

s DPH měsíčně

Podpoříte Jirkovu práci Podpoříte Jirkovu práci

Videorozhovory, podcast a spropitné

Mají pro vás informace z rozhovorů vyšší hodnotu? Podpořte Jirkovu práci.

  • Bonusová videa
  • Audio podcast
  • Web bez reklam

s DPH měsíčně

Uvedené ceny jsou s DPH

Nejnovější premium obsah:

Ihned si můžete přehrát až 173 premium rozhovorů. Další postupně přidáváme.

Premium
rozhon-bernatek-web

Oba prodali firmu. Oba úplně jinak. Příběhy Vivantisu a Ovečkárny | Martin Rozhoň a Martin Bernátek

Premium
petr-cernansky-web

Má prý zákaznickou podporu lepší než většina e-shopů. Jak ji Rybízák dělá? | Petr Čerňanský

Premium
viktor-kustein-web

Z mladých talentů budoucí hvězdy firmy. Takhle to dělá Vivantis nebo Rockaway | Viktor Kustein

Premium
martina-bechynova-web

Platí na sítích „náš zákazník, náš pán“? Nastavte komunikaci jako Liftago | Martina Bechyňová

Premium
stepan-rybnicek-web

Rozjeli vlastní značku v Německu, Rakousku a dalších zemích. Jak expanduje Foul? | Štěpán Rybníček

Premium
horeni-roz-web

Ve 30 jsou milionáři. Jak byznys mění jejich život? | Libor Hoření a Jakub Rož

Premium
jan-hanus-web

Řídil firmy jako Mall či Kostelecké uzeniny. Co se naučil o zvládání krizí a transformací? | Jan Hanuš

Premium
martin-kus-web

Z nuly vybudovali značku Vuch. Díky čemu vyrostli? | Martin Kůs

Premium
pavel-ungr-web

SEO se hodně změní, Google zaspal, texty z ChatGPT může penalizovat, říká Pavel Ungr

Premium
david-lorincz-web

Jak škálovat podnikání na volné noze? | David Lörincz

Premium
filip-drimalka-web

AI mění řízení firem. Co můžete vyzkoušet už nyní? | Filip Dřímalka

Premium
lucie-harnosova-web

Ženy v byznysu. Jak dosáhnout úspěchu a být šťastná? | Lucie Harnošová

Premium
bednar-dlouhy-web

2 miliardáři, 2 přístupy k řízení firmy. V čem se liší Shipmonk a Kiwi.com? | Jan Bednář a Oliver Dlouhý

Premium
ruslan-skopal-web

Vstup investora do e-shopu. Jak proběhl u Trenýrkárny? | Ruslan Skopal

Premium
milan-petr-web

Finanční zdraví firmy, potenciál růstu a kamenné prodejny | Milan Petr (McPen)

Premium
martin-penicka-web

Zažité metody nefungují. Řízení firmy je velmi komplexní | Martin Pěnička (TisknuLevne.cz)