Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Ondřej Fryc: Budování managementu firmy (Mall, Reflex Capital)

Přehrát celý rozhovor

Přidejte se
mezi předplatitele

Poslouchejte
neomezeně
Rozhovory
více do hloubky
Exkluzivní
hosté
Audio podcast
na cesty
VYBRAT TARIF

Ondřej Fryc patří mezi nejzkušenější podnikatele českého internetu. Najdete ho ve stovce nejbohatších Čechů, a to zejména díky Mallu, který v roce 2000 založil, po 12 letech z části prodal jihoafrickému fondu Naspers a o 3 roky později i zbytek skupině Jakuba Havrlanta.

Poté založil investiční fond Reflex Capital a začal investovat do startupů. Investoval už třeba do Productboardu, Brand Embassy, Smartooku, Apify, ePojištění, Shopsysu a řady dalších.

Za svou podnikatelskou kariéru musel mnohokrát řešit, jak se obklopit co nejlepšími lidmi a do své firmy přivést zkušené manažery. Ačkoliv sám není specialista na HR, celý rozhovor jsme věnovali právě hledání a výběru lidí. Dozvíte se, proč nedoporučuje hledat manažery v korporacích, proč se při tom sám v 8 z 10 případů spálil a co vám doporučuje dělat jiného.

Článek je pro předplatitele

Ten nejlepší obsah si necháváme pro naše předplatitele. Přidejte se mezi ně a získejte přístup ke speciálním videím a podcastů o podnikání a marketingu. Vybíráme do nich praktická témata, jdeme pořádně do hloubky a zveme si nejzkušenější hosty z Česka a Slovenska.

Získat přístup

nebo se přihlašte

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: Jiří Rostecký

Jirka ve svých 18 letech založil MladýPodnikatel.cz. Posledních 8 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už více než 1 300. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci konzultací. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vybraná témata

Nenechte si ujít

marian-kamenistak-web

Pomáhá firmám nabírat vývojáře. Co dělá jinak než ostatní? | Marián Kameništák

Premium
martina-svadbikova-web

Firma nezávislá na zakladateli. Jak to udělat? | Martina Svadbíková (Bella Rose)

Premium
martina-kneiflova-web

Jak nastavit vnitřní infrastrukturu firmy? | Martina Kneiflová (EY)

Premium
jakub-kovac-web

Škálování byznysu. Jak zvládnout rychlý růst počtu zaměstnanců? | Jakub Kováč (MALL Group)

Premium
senta-cermakova-web

Senta Čermáková (Deloitte): Jak se tvoří strategie firmy?

Premium
josef-kalous-web

DECATHLON: Jak vyrostl v Česku? | Josef Kalous

Premium
petr-pouchly-web

Proč pro vás nechtějí pracovat špičkoví lidé? | Petr Pouchlý

vojta-bulir-web

Růst týmu: Z 1 na 15 lidí během 1 roku | Vojta Bulíř (SmartEmailing.cz)