Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Naučte se strategicky přemýšlet nad vaším byznysem.
Získejte praktické tipy, jak řídit vaši firmu chytřeji a efektivněji.
Poslechněte si zkušenosti TOP byznysmenů.
Zjistit více

Inzerce

Blog o podnikání

Vítejte na největším českém blogu o podnikání, marketingu a osobním rozvoji.

Jiří Rostecký zde pro vás připravuje články, videa a podcasty. Najdete tu stovky rozhovorů s úspěšnými podnikateli, manažery, marketéry a dalšími specialisty z byznysu.

Většina je obsahu je zcela zdarma. Pokud ale chcete mít náskok před ostatními, přihlaste se k odběru premiového obsahu pro předplatitele.

jiri-rostecky-web

Mladí podnikatelé. Tvoří vlastní svět a dávají šanci nápadům

Jejich jména neznáme. Zatím. Přesto tu jsou. Právě teď někde makají na svých snech. Dělají to tak neustále. Už spoustu dní. Něco je k tomu táhne, ale současně nemusí.

Před 1 měsíc

Jiří Rostecký

Prodej firmy: Hlavní důvod, proč se vám nepovede

Podnikatelé často neznají důvod, proč by měl jejich firmu někdo koupit. Nebo ten důvod hledají příliš pozdě. Pojďte se nad hodnotou vaší firmy zamyslet.

Před 4 měsíce

Inzerce

Jiří Rostecký

Co odlišuje úspěšné od neúspěšných? Prodej!

Stále více zkušených byznysmenů a investorů mi v premium rozhovorech zmiňuje, že v Česku máme jeden velký problém. Neumíme totiž prodávat a chybí nám byznysové know-how.

Před 5 měsíců

Jiří Rostecký

On-line podnikání: Jak na něj?

Podrobný aktuální návod, jak začít podnikání na internetu. Rozjeďte vlastní online podnikání. Tipy na nové nápady a způsoby, jak najít první zákazníky.

Před 5 měsíců

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

S nejzkušenějšími podnikateli a manažery z Česka a Slovenska. Mnohem víc do hloubky. Studnice plná praktického know-how.

Zjistit více

Jiří Rostecký

Jak rozjet úspěšný e-shop?

Detailní návod, jak rozjet vlastní e-shop. Dozvíte se, na co se na začátku zaměřit, jak nastartovat marketing a kde hledat první zákazníky.

Před 5 měsíců

jiri-rostecky-web

Každý má způsob prodeje, ve kterém je dobrý

Nemusíte dělat to, co dělají ostatní. Najděte způsob, jak prodávat snadno a efektivně. Každý je v něčem dobrý. Vy musíte pouze objevit, co je to u vás.

Před 5 měsíců

Premium
jiri-rostecky-web

Co mě pandemie naučila o krizovém řízení firem?

Sepsal jsem pro vás nejcennější zkušenosti, které jsem získal za dobu pandemie a které se hodí připomenout právě teď – v době eskalujícího válečného konfliktu na Ukrajině.

Před 5 měsíců

Premium
jiri-rostecky-web

Jak firmy řeší finanční řízení?

Finanční řízení firmy často neřeší, dokud nenarazí na nějaký problém. Přečtěte si zkušenosti Jirky Rosteckého, jak se jejich přístup k finančnímu řízení v čase mění.

Před 5 měsíců

ukrajina

Válka na Ukrajině: Postřehy, které mi dělají radost

Dění na Ukrajině je naprosto příšerné. Přesto jsem zkusil vybrat několik postřehů, které mi dělají v dnešních dnech radost a které mohou být inspirací pro ostatní.

Před 5 měsíců

ukrajina

Ukrajina: Kdo pomáhá?

České firmy pomáhají Ukrajině. Jsme web zaměřený na podnikatele a inspiraci, a tak přinášíme výběr firem, které nečekaly a vydaly se ihned na pomoc. Inspirujte se od nich i vy a přispějte na pomoc Ukrajině.

Před 5 měsíců

agentury-proc-vas-klienti-nemiluji-web

Miliardáři konečně začínají vracet své zkušenosti Česku

Žebříček nejbohatších Čechů mládne. Objevují se na něm nová jména, která sdílí své zkušenosti s ostatními víc než jejich předchůdci. Je to úžasná zpráva pro naši zemi.

Před 6 měsíců

marek-odehnal-web

2022: Rok inflace a zvyšování úrokových sazeb

Právě začínající rok plný magických dvojek přinese finančním trhům jako každý rok celou řadu potenciálních rizik a spouštěčů výprodejů akcií, nicméně letos je lze přece jen o něco víc předjímat a počítat s nimi dopředu.

Před 7 měsíců

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP obsah

petr-borkovec-web

Vize a strategie firmy, práce s OKR | Petr Borkovec (Partners)

Premium
filip-kahoun-web

Mikromanagement a perfekcionismus při řízení firmy | Filip Kahoun

jaroslav-baier-web

Růst e-shopu očima právníka | Jaroslav Baier

Premium
jitka-dvorakova-web

Jitka Dvořáková: Co brzdí růst firem v e-commerce?

Inzerce