Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Přidejte se do úzké komunity majitelů a šéfů e-shopů z Česka a Slovenska

E-shop Klub. To je vlajková loď mých off-line akcí. Především je to ale parta skvělých lidí, co budují svoje e-shopy, navzájem spolu sdílí své zkušenosti a já pro ně připravuji živé rozhovory a diskuze se zajímavými osobnostmi české a slovenské e-commerce.

Zvu Vás do naší komunity a těším se, až se seznámíme osobně.

Jirka Rostecký – zakladatel MladýPodnikatel.cz

Registrovat na další akci

Jirka Rostecký

Inzerce

Inzerce

Co je to E-shop Klub:

eshop-klub-1

Podrobné rozhovory naživo o budování a řízení e-shopů

Nedozvíte se, proč je fajn dělat e-mail marketing a že byste měli být na TikToku.

Místo toho si poslechnete o skutečně důležitých tématech řízení firmy – o strategii, nastavení prodeje, náboru a řízení lidí, zvyšování hodnoty firmy, nejdůležitějších rozhodnutích pro vaši budoucnost a o tom, jak vybudovat skutečně silnou, stabilní a profitabilní společnost.

eshop-klub-2

Žádné placené přednášky. Pouze diskuze a sdílení

Na našich akcích nenajdete žádné placené přednášky a další vstupy. 100 % obsahu je přímo od našich hlavních hostů.

V minulosti jsme zpovídali třeba Tomáše Čupra z Rohlik.cz, Michala Hanáčka z Pilulky, Tomáše Havryluka z Alzy, Jitku Dvořákovou z CZC.cz a spoustu dalších. Každý účastník navíc může pokládat vlastní otázky a otevřít jakékoliv téma, které nyní ve firmě řeší a se kterým mu mohou ostaní pomoci.

eshop-klub-3

Komunita žen a mužů, co dělají byznys jako vy

Drtivá většina účastníků našich akcí chodí opakovaně a ráda se vrací. Společně rosteme, procházíme dobrými i těžšími chvílemi a sdílíme, jak to zvládáme a co nám funguje.

Stát se součástí naší komunity můžete také, pokud jste otevřeni společnému sdílení zkušeností a rádi se inspirujete od ostatních podnikatelů, kteří pravděpodobně řeší nebo řešili přesně to, s čím se nyní potýkáte vy.

Nejste jen číslo

Jirka maká na tom, aby každého člena účastníka znal jménem. Proč? Protože nejste číslo, ale podnikatel, kterému chceme pomoct!

Máte prostor

Na akci můžete otevřít jakékoliv téma, které nyní ve firmě řešíte a se kterým potřebujete poradit. Získáte know-how ostatních.

Žádná reklama

Kromě rollupů na místě nenajdete žádnou placenou reklamu. Pokud nebudete odcházet nadšení, vrátíme vám peníze.

Zavřené dveře

Akce nenahráváme, což nám umožňuje jít v diskuzi mnohem více do hloubky a otevřít i citlivá, ale o to důležitější témata.

Do hloubky

Velkou část akce moderují sami posluchači svými otázkami, připomínkami a vlastními zkušenostmi. Díky tomu jdeme ještě hlouběji.

Praxe, ne teorie

Hlavní hosté jsou zkušení e-commerce matadoři, kteří nemluví obecně a povrchně. Získáte praktické know-how pro váš byznys.

Co říkají účastníci?

Na E-shop Klub chodím už několik let, a to velmi pravidelně. Nevynechám skoro žádnou akci. Vždy jsou velmi přínosné, zajímavé a zábavné. Čerpám z nich nové nápady pro řízení naší firmy a cenné kontakty, které bych jinde nezískal. Je tam také super komunita dalších e-shopařů, se kterými si vyměňujeme zkušenosti a informace. Doporučuji všem, co podnikají v e-commerce, chtějí se rozvíjet, posouvat a čerpat i ze zkušeností ostatních.

adam-durcak

Adam Durčák

zakladatel & CEO Růžový slon

E-shop Klub pro mě představuje prostředí, ve kterém se důležitá témata o řízení firmy v e-commerce rozebírají do hloubky a narovinu. Hlavní hosté jsou vybíráni tak, aby zastupovali různé oblasti byznysu a jsou mezi nimi jak majitelé firem, tak investoři, manažeři, marketéři a další. Společně se můžeme velmi kvalitně bavit o tom, jak budujeme a řídíme naše firmy a čím si procházíme. Doporučuji všem lidem, co budují a řídí e-shopy nebo se jinak zajímají o e-commerce.

petr-miklik

Petr Miklík

CMO Grizly.cz

Bez ohledu na téma, vždy si z E-shop Klubu odnesu minimálně jeden nápad, který mohu v naší firmě zrealizovat. Často jsou to maličkosti, ale po více než 15 letech v byznysu vím, že je to především o nich. Navíc mohu vždy položit jakoukoliv otázku, co zrovna ve firmě řešíme, lidem, kteří jsou o kus před námi. Je to skvěle strávený čas mezi podnikateli, co řeší podobné problémy jako já, případně už je mají za sebou. Spoustu členů E-shop Klubu už beru jako kamarády, se kterými si navzájem sdílíme zkušenosti, informace a tipy pro řízení našich firem. Doporučuji se přidat všem majitelům firem, CEOs a komukoliv, kdo se chce v podnikání rozvíjet a zbytečně neopakovat chyby ostatních.

jan-hajek

Jan Hájek

zakladatel Zážitky.cz

E-shop Klub je za mě TOP akce v Česku pro e-shopaře! Nabízí vždy super obsah. Líbí se mi, že je vždy dané nějaké konkrétní téma, ve kterém se jde do hloubky. Současně můžu otevřít i to, co zrovna řešíme v naší firmě, a hosté i komunita mi poradí. Vždy tam potkám ochotné a schopné lidi, co budují podobné firmy jako my a rádi sdílí své zkušenosti. Dává mi to možnost řešit různé problémy při růstu naší firmy a dělat věci lépe, chytřeji a promyšleněji. E-shop Klub doporučuji všem majitelům malých a středních e-shopů, co chtějí růst a být v černých číslech.

jan-moravcik

Jan Moravčík

spolumajitel GentlemanStore.cz

E-shop Klub doporučuji každému, kdo má e-shop a chce svou firmu vést efektivně a chytře. Na akcích se vždy rozebírají témata, která jsou důležitá, pokud chcete vybudovat dlouhodobě úspěšnou a stabilní firmu. Je tam také skvělá komunita lidí, co podnikají a musí zdolávat podobné výzvy. Vždy je to obohacující a zajímavé. Doporučuji!

marketa-jinochova

Markéta Jinochová

majitelka MANKAI Paper

Vďaka E-shop Klubu posúvam moje podnikanie na vyššiu úroveň. Dozvedám sa na ňom zaujímavé informácie, s ktorými potom pracujem vo firme a ktoré mi pomáhajú vyhnúť sa zbytočným chybám a riadiť firmu lepšie a efektívnejšie. E-shop klub tvoria skvelí a veľmi otvorení ľudia. Odporúčam všetkým podnikateľom z e-commerce.

gabriel-simco

Gabriel Šimčo

CEO AG e-commerce s.r.o.

Díky E-shop Klubu mám přehled o e-commerce. Motivuje mě držet krok s ostatními a dohánět to, v čem jsou jiné e-shopy lepší. Díky zkušenostem členů E-shop Klubu mě často napadá něco, co musím ihned zrealizovat. Dává mi nejen inspiraci pro vedení firmy, finanční řízení, logistiku a marketing, ale i spoustu cenných kontaktů. Doporučuji jej všem e-shopařům, co to myslí se svou firmou vážně.

pavel-ronovsky

Pavel Ronovský

CEO e-shopu fanda-NHL.cz

E-shop Klub je naprosto skvělý. Pomohl mi například propojit se s Alzou, které dnes dodáváme naše trenažéry. To nám výrazně zvedlo prodeje. Momentálně dokonce Alze ani nestíháme dodávat. Načerpala jsem také spoustu cenných informací o managementu a celkovém rozvoji mé firmy. E-shop Klub doporučuji všem, co podnikají na internetu.

daniela-nachazelova

Daniela Nacházelová

CEO e-shopu Concept2

Takhle to vypadá v praxi...

eshopklub

E-shop Klub o investování do e-shopů. | Foto: Michaela Vávrová

eshop-klub

Martin Hausenblas, Martin Mates a Martin Černohorský na E-shop Klubu.

eshop-klub-foto-9

Navštěvujeme i sklady. Tady jsme třeba byli v Giftisimu.

eshop-klub-foto-1

Tomáš Havryluk (vlevo) a Jan Sadílek nám ukázali, jak řídili Alzu.

eshop-klub-foto-5

Jedno z dalších setkání - tentokrát ve Footshopu.

eshop-klub-foto-2

Zpovídali jsme i Tomáše Čupra z Rohlíku.

eshop-klub-foto-8

Jitka Dvořáková nás nechala nahlédnout do řízení CZC.cz.

eshop-klub-12

Návštěva skladu a ateliéru ErikaFashion.cz a Don Lemme.

eshop-klub

Ruslan Skopal a Ondřej Klega na E-shop Klubu. | Foto: Michaela Vávrová

eshop-klub-foto-7

Jiří Jemelka, Lukáš Uhl a Peter Hajduček na dalším setkání.

eshop-klub-11

Jedno z našich prvních setkání. Bylo ve skladu TisknuLevně.cz.

eshop-klub-foto-6

Otakar Janík ze Světa plodů nám ukázal interní dokumenty firmy.

eshop-klub-foto-4

Investor Martin Rozhoň a zakladatelé Econea.cz.

eshop-klub-10

Michal Hanáček nám v Pilulce ukázal, jak se jejich firma řídí.

eshop-klub-foto-3

Omezená kapacita akcí vytváří úžasnou atmosféru.

Pro koho je E-shop Klub (a pro koho ne)?

E-shop Klub je pro vás, pokud…

 • provozujete vlastní e-shop
 • jste šéfem/manažerem e-shopu
 • chcete se vzdělávat v řízení e-shopů
 • nemáte rádi povrchní přednášky
 • chcete sami sdílet své zkušenosti
 • chcete být součástí komunity
 • jste fajn člověk! :)

Naopak pro vás není, pokud…

 • nepodnikáte v e-commerce
 • nemáte/neřídíte vlastní e-shop
 • jste konzultant/obchodník
 • věříte, že všechno o řízení firem už víte
 • nevěnujete se vašemu byznysu naplno
 • nevidíte hodnotu ve sdílení zkušeností
 • nechcete mezi nás chodit opakovaně

Přidejte se mezi nás:

Jelikož nám záleží na kvalitě naší komunity, členy si pečlivě vybíráme. Hledáme především majitele a šéfy e-shopů různých velikostí, kteří chtějí být součástí naší komunity a přinést do ní i vlastní zkušenosti a dobrou náladu. :)

Pokud se chcete přidat, napište Jirkovi na jiri@rostecky.cz a připište, kdo jste, jaký e-shop provozujete či řídíte a co Vás na E-shop Klub přivádí. Nebude trvat dlouho, Jirka se s Vámi spojí a do komunity Vás zapojí.

Další E-shop Klub:

Informace a registrace zde.