Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Pomáhám českým a slovenským podnikatelům růst a prosperovat

Už 12 let vytvářím rozhovory se zakladateli a manažery úspěšných firem, s podnikateli na volné noze, marketéry a se spoustou dalších osobností z byznysu. Jsem moderátor, který se ptá do hloubky, dává hostům velký prostor a neskáče do řeči. Každý rozhovor musí být praktický, konkrétní a přinášet vám co největší hodnotu. Podnikatelům pomáhám i v rámci konzultací a mentoringu.

jiri-rostecky
fryc

MladýPodnikatel.cz znám několik let. Jeho zakladatel Jirka Rostecký je inteligentní a zapálený moderátor s relevantními hosty a zajímavými rozhovory.

Ondřej Fryc - zakladatel Mall.cz a Reflex Capital

miroslav-udan-foto

MladýPodnikatel.cz je cenný zdroj informací o podnikání, který nemá vliv jen na desítky tisíc e-shopů v Česku, ale i na miliony lidí, co na nich nakupují.

Miroslav Uďan - zakladatel Shoptetu a Out of Dark

1371 rozhovorů

Tolik si jich tu můžete přehrát. Rozebíráme v nich i velmi odborná, ale přesto důležitá témata pro řízení firmy.

12 let na trhu

Začínal jsem v roce 2011 a za tu dobu nahlédl do tisíců českých a slovenských firem všech velikostí.

Bylo mi 18

Dneska je mi 30, ale tento web jsem založil v 18. Celý profesní život jsem tak strávil mezi podnikateli.

Malí i velcí

Nezvu si jen zvučná jména a celebrity. V rozhovorech zpovídám i majitele malých firem a živnostníky.

Nejsem virální

Neženu se za lajky a počty přehrání. Naopak se věnuji i velmi odborným tématům, která jinde nenajdete.

Dávám prostor

Mým cílem je vzdělávat. Neskáču do řeči a záleží mi na tom, aby se hosté cítili dobře a předali vám co nejvíc.

panek

Jirka Rostecký dělá pro e-commerce komunitu skvělou práci. Jeho podcasty na MladýPodnikatel.cz a off-line akce doporučuji všem majitelům e-shopů.

Jan Pánek - zakladatel a CEO VIATEMPIA.cz

jan-fabini

Jirkových rozhovorů jsem slyšel stovky a udělali jsme na základě nich spoustu konkrétních rozhodnutí v naší firmě, které nás posunuly dopředu.

Jan Fabini - zakladatel značky Fabini

jiri-rostecky-klub

Pořádám i off-line akce

Osobní kontakt s podnikateli a jejich firmami je pro mě důležitý. Proto pořádám i akce naživo, na kterých zpovídám zajímavé osobnosti z byznysu a vytvářím prostor pro otázky a sdílení zkušeností publika. Každý se může ptát, zapojit do diskuze a otevřít téma, které právě teď řeší ve svém podnikání. Akcí jsem takto uspořádal už několik desítek a hlavními hosty byli například Tomáš Čupr, Ondřej Fryc, Tomáš Havryluk, Martin Rozhoň a další.

Více o akcích

jiri-rostecky-fotka-nova

Propojuju a konzultuju

Zkušenosti a kontakty získané za 12 let budování vlastního podnikání a z možnosti nahlédnout do zákulisí tisíců malých i velkých firem předávám i v rámci osobních konzultací a mentoringů. Podnikatelům pomáhám s rozjezdem, rozvojem, růstem a řízením jejich byznysů, s budováním osobní značky a s nalezením správných parťáků a konzultantů na míru jejich potřebám.

Více o konzultacích

jiri-rostecky-skoly

Přednáším na školách

Nejdůležitější zkušenosti předávám i studentům na školách v rámci bezplatných přednášek, a to prezenčně i na dálku. Nejčastěji vystupuji na Vysoké škole ekonomické v Praze, ale měl jsem tu čest přednášet i pro studenty například z ČVUT, Univerzity Karlovy a dalších vysokých i středních škol. Studentům vyprávím vedle vlastních zkušeností i spoustu příběhů firem a podnikatelů, které jsem měl možnost poznat.

Domluvme si přednášku

michal-koubek

Ačkoliv celou kariéru pracuji s mnoha zkušenými podnikateli a manažery, neznám nikoho, kdo by měl tak rozsáhlé znalosti o podnikání a budování firem jako Jirka.

Michal Koubek - Michal Koubek - externí CFO, dříve PPF, Home Credit a další

vit-prokupek

Jirka je jedním z mála Čechů, kteří mají letité praktické zkušenosti s budováním one-person podnikání, které pracuje s mnoha různými byznys modely.

Vít Prokůpek - profesionální vyjednavač

Pár slov, co to dělám:

Existují místa, kde se cítím opravdu dobře. Třeba ve Waterstones na londýnské Piccadilly – v největším knihkupectví v Evropě, v jehož kavárně píšu tento text. Obklopen stovkami tisíc knih rozdělených do jednotlivých sekcí podle tématu a zaměření. Nekonečno lidských zkušeností a příběhů na jednom místě. Stačí si vybrat.

Miluju to. Už jako malý jsem chtěl vědět víc. Na škole jsem zpovídal učitele a studenty do školního časopisu a ve třinácti psal první blog. Zajímalo mě proč. Jak. Kdy a co za čím stojí. Chtěl jsem vědět, jak se buduje úspěch, jak přemýšlí jeho tvůrci a jak fungují zákony byznysu.

Miluju zákazníky. Žijící příležitosti tvořit dobro a šířit naše poselství. Britové tohle umí a s úsměvem a grácií vás přivítají i na veřejném záchodě. Málokdo má ale takovou touhu prodávat jako my, Češi. Vždyť jenom e-shopů máme prý nejvíc na hlavu a podívejte se, kolik globálně úspěšných firem v té naší malé zemi vzniklo. Jsme skvělí, a máme důvody si to myslet.

Miluju také zkratky. Vymýšlet kolo se ne vždy vyplácí a mě už odmala lákalo zjistit, co dělají ti lepší jinak a jak to mohu dělat také.

Ve více jak 1300 rozhovorech vás vezmu na výlet do mozků, které tvoří přední české firmy, ale i do světa malých a středních podniků a živnostníků napříč celou zemí. Od řemeslníků po globální startupy, od prodejců know-how po výrobce hmotných produktů, od mladých budoucích lídrů po matadory s desítkami let zkušeností.

Tohle je moje Waterstones. Největší český podcast o byznysu, ve kterém najdete odpověď nejspíš na všechny otázky, jaké ve vašem podnikání řešíte. Jste tu vítáni, pokud zrovna začínáte, nebo už vedete nadnárodní firmu, pokud jste majitel firmy, manažer, freelancer, živnostník nebo kdokoliv, koho zajímá, jak se věci tvoří, řídí a kdo nechce zůstat pozadu.

Richard Branson řekl, že podnikatelé jsou hnací silou inovací a tvůrci pokroku ve světě. Věřím tomu. A věřím, že bude-li se dařit podnikatelům, bude se dařit i celé naší zemi. Tohle je můj způsob, jak Česku přispět. Otázkami a prostorem, ve kterém jedni sdílí, aby druzí mohli růst.

Těším se, že porosteme společně.

Váš Jirka Rostecký

Ptají se mě fanoušci:

V květnu 2023 jsme začali natáčet sérii rozhovorů, ve kterých odpovídám na otázky posluchačů a předplatitelů MladýPodnikatel.cz. Postupně je vydáváme…

Premium
jiri-rostecky-senta-cermakova-web

Jirka Rostecký: Úspěch v podnikání určuje i naše rodina | Senta Čermáková

Jedna z TOP manažerek Česka Senta Čermáková se ptala Jirky Rosteckého, jak vybudoval svoje podnikání, nastartoval kariéru a co doporučuje ostatním.

Před 5 měsíců

john-vanhara-web

John Vanhara a Jirka Rostecký: Vzdělávejte se a nebojte si říct o pomoc

jiri-rostecky-spokojenost-web

Jirka Rostecký: V podnikání spokojenost nehledejte | Marek Hanik

jiri-rostecky-web

Jirka Rostecký o podnikání: Naučte se ho dělat v souladu se sebou | Daniel Sosýn (Protein & Co.)

jiri-rostecky-jiri-jemelka-web

Jirka Rostecký o řízení firem: Vytvořte si dobré majitelské zadání | Jiří Jemelka (JPF)

Moje nejnovější články:

Jak vyhodnocuji můj profesní úspěch?

V čem jste užiteční ostatním?

Vidíš, co já nevidím

Co skutečně brzdí růst firem?

Proč dělám mentoring?

Jaké podcasty mají šancí na přežití?

Mám se stát plátcem DPH?

Kdy přijde úspěch v podnikání?

Mluví za mě ostatní:

Jirku znám už několik let a od našeho prvního setkání mě nepřestává udivovat. Ze začátku jsem si myslel, že je pouhým moderátorem rozhovorů o byznysu. Co on může vědět o podnikání? Pak jsem ale zjistil, co všechno už má ve svém věku za sebou. Že toho o podnikání ví dokonce víc než já, ale hlavně, že se za ty roky budování MladýPodnikatel.cz potkal s tolika zajímavými lidmi, slyšel tolik příběhů a tolik těžce vydřených a zaplacených zkušeností, že se mu nikdy nemůžu vyrovnat. Stačilo totiž, aby poslouchal a nahlédl do zákulisí všech těch malých i velkých firem, se kterými je v kontaktu. Navíc je Jirka nejenom skvělý moderátor, ale i sakra dobrý posluchač.

Ačkoliv celou kariéru pracuji s mnoha zkušenými podnikateli a manažery, neznám nikoho, kdo by měl tak rozsáhlé znalosti o podnikání a budování firem jako on. Teď nemyslím jen o podstatě byznysu samotného, ale o tom, co to znamená podnikat, rozhodovat o strategii, být jako CEO na všechno sám, nevědět, jak dál, a bát se, že na to nemám a že lidi okolo sebe zklamu. Sám jsem se v podnikání dostal do mnoha takových situací a pokaždé mi Jirka dokázal pomoci. Vlastní zkušeností, radou, propojením s lidmi, které zná. A nebo tím, že mě jen poslouchal.

Děkuji moc za všechno. Vážím si toho, že se známe, čím jsme spolu prošli a že jsme za tu dobu stali i dobrými přáteli.

michal-koubek

Michal Koubek

specialista na finanční řízení firem, dříve PPF, Home Credit a další

Na Jirku jsem se obrátil s potřebou více zprofesionalizovat moji on-line komunikaci, prezentaci na webu a sociálních sítích a najít nové způsoby, jak oslovovat a získávat klienty. Přesvědčily mě jeho letité zkušenosti v oboru a široký přehled napříč trhem. Na základě konzultace jsem se rozhodl provést rebranding, předělat webové stránky, upravit mé profily na sociálních sítích, vyzkoušet nové způsoby oslovování klientů a celkově vylepšit mou byznysovou strategii. Jirku doporučuji všem podnikatelům a firmám, co chtějí stavět na jeho praktických zkušenostech a výsledcích.

adam-wojnar

Adam Wojnar

specialista na investiční nemovitosti

Jirku sleduji už několik let, až jsme se domluvili na mentoringu v rámci rozvoje mého nového podnikání. Už na první konzultaci mě přesvědčil, abych na nic nečekala a začala se ihned zaměřovat na zahraniční klienty. Byl to pro mě výstup z komfortu, ale přepla jsem do angličtiny a začali jsme byznys směřovat na globální trh. Od Jirky jsem získala víc informací a know-how, než jsem očekávala, a jsem překvapená, kolik jsme toho dokázali za krátkou dobu stihnout. Pomohl mi se strategií podnikání, vymýšlením byznys modelů, s překonáním vnitřních limitů, ale také mi kompletně předělal grafickou prezentaci na LinkedInu, ukázal mi, jak na něj tvořit jednodušeji a efektivně, jak do toho zapojit další pomocníky a mnoho dalšího. Kvůli pokročilému těhotenství jsem spolupráci dočasně pozastavila, ale v budoucnu na ni plánujeme navázat. Jirku doporučuji všem, co chtějí spolupracovat se zkušeným mentorem, učit se od něj a čerpat z jeho praktických zkušeností.

lenka-ondruchova

Lenka Ondruchová

mezinárodní koučka podnikatelů

Jirka je jedním z mála lidí, kteří mají v Česku letité praktické zkušenosti s budováním one-person podnikání, které nestojí jen na prodeji konzultací, školení a analýz, ale pracuje s mnoha dalšími byznys modely, které tuzemští freelanceři skoro vůbec neznají. Například má bohaté zkušenosti s prodejem předplatného a s tvorbou malých i velkých digitálních produktů, masterclasses apod. Naše konzultace mi pomohly utříbit si myšlení nad mou obchodní strategií a učinil jsem díky nim zásadní rozhodnutí, jak budovat nový byznys a jak ho prodávat. Jirku doporučuji všem, co potřebují pomoct s nastavením obchodní a prodejní strategie, tvorbou obsahu a celkovým přemýšlením nad podnikáním.

vit-prokupek

Vít Prokůpek

profesionální vyjednavač

Tento měsíc mám 2,5x vyšší příjem lež loni ve stejné době. To není náhoda, ale pravidlo od začátku spolupráce s Jirkou, který se stal mým dlouhodobým mentorem a pomocníkem v rozvoji podnikání. Pomáhá mi držet pozornost správným směrem, nastavovat funkční strategii a byznys model, budovat osobní značku, rozvíjet LinkedIn a mnoho dalšího. Řešíme spolu vše od základního nastavení a strategie mého podnikání po marketing a komunikaci. A také mě tak přibližně jednou týdně strašně naštve tím, jak mě nutí držet pozornost a spoustu nápadů mi háže do koše. Výsledky ale mluví samy za sebe. Díky za to!

jakub-oska

Jakub Oška

fitness trenér, zakladatel BYMFIT.cz

Konzultáciu s Jirkom som si objednal na základe jeho bohatých skúseností z mnohých oblastí podnikania. Výsledok bol výborný. Konzultácia ma posunula dopredu vďaka Jirkovým skúsenostiam a radám, ale taktiež vďaka jeho spôsobu pokladania otázok, ktoré ma priviedli na veľa dôležitých uvedomení. Po konzultácii som sa rozhodol lepšie nastaviť finančné riadenie a plánovanie v našom e-shope, zlepšiť komunikáciu a prístup k zákazníkom a začať premýšľať viacej strategicky a s nadhľadom. Jirku doporučujem osloviť ako začínajúcim, tak skúseným podnikateľom, ktorí sa v biznise dostali do bodu, kedy riešia nejakú výzvu a nedarí sa im ju prekonať. Jirka pomôže vlastnými skúsenosťami, otázkami, ale taktiež širokou škálou kontaktov.

daniel-sakar

Daniel Sakar

CEO Haky.sk

Komerční videorozhovor na MladýPodnikatel.cz jsem se rozhodl koupit na základě doporučení online marketingové agentury, se kterou spolupracuji. Ačkoliv byl rozhovor označený jako komerční sdělení, výsledek předčil moje očekávání. Nejen, že se dobře šířil na sociálních sítích, ale reálně jsem díky rozhovoru získal velmi zajímavého klienta. Získal jsem také na LinkedInu mnoho nových kontaktů, které se na mne vrhly ihned po zveřejnění rozhovoru. Celou spolupráci s Jiřím hodnotím kladně – od komunikace, přes příjemný průběh rozhovoru až po další zpětnou vazbu a zájem z jeho strany. Jsem rád, že diváky rozhovor se mnou bavil a přeji Mladému podnikateli hodně úspěchů!

jiri-jemelka

Jiří Jemelka

J.I.P. pro firmy s.r.o.

MladýPodnikatel.cz znám několik let. Jeho zakladatel Jirka Rostecký je inteligentní a zapálený moderátor s relevantními hosty a zajímavými rozhovory. Doporučuji je zejména začínajícím podnikatelům, co chtějí růst a být úspěšní.

ondrej-fryc

Ondřej Fryc

zakladatel Mall.cz a Reflex Capital, podnikatel a investor

MladýPodnikatel.cz sleduji 5 let. Pomáhá mi udržovat si povědomí o trhu a o tom, jak lidé z různých oborů přemýšlí o podnikání. Doporučuji jej sledovat každému, kdo se chce v byznysu vzdělávat.

petr-bena

Petr Bena

místopředseda představenstva Alza.cz

Předplatné MladýPodnikatel.cz si platím v podstatě od začátku. Často se v něm rozebírají témata, o kterých se jinde nemluví. Jirka klade otázky do hloubky a nutí hosty přemýšlet. Rozhovory mi ukazují, jak různé problémy v byznysu řeší jiní podnikatelé, jak k nim mohu přistoupit já a co mě nejspíš teprve čeká. Předplatné doporučuji všem podnikatelům, freelancerům a manažerům, kteří po cestě do práce chtějí načerpat energii, inspiraci i znalosti. Má mnohem vyšší hodnotu, než jaká je jeho cena.

david-lorincz

David Lörincz

Facebook marketér

Premium rozhovory na MladýPodnikatel.cz jsou mojí nejlepší investicí za poslední rok. Věnují se tématům, která denně řeším. Jdou do hloubky a k jádru věci, abych si z nich mohl odnést konkrétní myšlenky pro vlastní byznys. Padá z nich doslova zlato za cenu jednoho oběda. Navíc se tak učím od lidí, kteří mají v byznysu letité zkušenosti a ví, o čem mluví. Jirkovy rozhovory jsem doporučil všem svým klientům a řadě kolegům z marketingové branže. Kdo mě zná tak ví, že to nedělám často.

lukas-pitra-fotka

Lukáš Pítra

e-commerce konzultant

Premium MladýPodnikatel.cz nabízí super kvalitní rozhovory, které jinde nenajdete a které jdou pořádně do hloubky. Čerpám z nich inspiraci a zkušenosti špičkových hostů, což mi pomáhá při řízení a rozvoji naší firmy Econea. Mám díky nim i pocit, že jsem v komunitě podnikatelů s podobnými firmami, a inspiruji se způsobem, jak nad byznysem přemýšlí a jak ho budují. Předplatné doporučuji všem podnikatelům.

martinmates

Martin Mates

CEO Econea.cz

Nepodnikejte metodou pokus/omyl, ale čerpejte z rad a příběhů zkušenějších podnikatelů. Premium MladýPodnikatel.cz doporučuji všem živnostníkům, majitelům firem, ale i jejich zaměstnancům. Pravděpodobně v něm najdete odpovědi na vaše otázky ohledně řízení firmy a budování byznysu.

marek-hanik

Marek Hanik

CEO BubbleMania

Zjistíte, jak nad různými oblastmi řízení a rozvoje vaší firmy přemýšlet a co ve vaší situaci udělali jiní. Předplatné na MladýPodnikatel.cz je velmi dobrá investice do sebevzdělávání a orientace na trhu. Cenově vyjde jako oběd s kolegou a získáte spoustu fantastického obsahu. Doporučuji majitelům firem všech velikostí, protože si díky obsáhlosti a hloubce rozhovorů každý najde to své.

ruslan-skopal

Ruslan Skopal

CEO e-shopu Trenýrkárna.cz

Předplatné na MladýPodnikatel.cz doporučuji všem podnikatelům, manažerům a dalším lidem, co se zajímají o byznys. Sám v něm nacházím spoustu inspirace pro mé vlastní podnikání. Nejvíce oceňuji výběr opravdu kvalitních a zkušených hostů a Jirkův způsob pokládání otázek, díky kterému dokáže jít v tématech do hloubky a získat ty nejcennější zkušenosti pro své posluchače.

jurajsutoris

Juraj Sutoris

realitní makléř

MladýPodnikatel.cz doporučuji všem podnikatelům a manažerům malých i velkých firem, ale i začátečníkům a studentům. Sleduji jej přes 3 roky a představuje pro mě důležitý zdroj informací o podnikání, nových kontaktů a inspirace pro rozvoj mého byznysu.

janka-chudlikova

Janka Chudlíková

koučka, lektorka, tvůrkyně podcastu Dolů nahoru

MladýPodnikatel.cz vnímám jako jeden z nejvíce relevantních českých zdrojů informací pro podnikání se silným důrazem na problematiku digitálního marketingu a e-commerce. Osobní zkušenosti, otevřenost i kvalita hostů a skvělá moderace rozhovorů Jirky Rosteckého mě osobně otevírají nová témata relevantní pro naše agenturní podnikání. Doporučuji pravidelně sledovat každému podnikateli, ale i CEO/sales/marketing manažerům firem rozličné velikosti. Své zde najdou jak freelanceři a šéfové malých firem, tak i manažeři velkých zavedených společností.

daniel-kafka

Daniel Kafka

zakladatel agentury Fragile media

Spolupracujeme s Jirkou a jeho Mladým podnikatelem už poměrně dlouho a vždy to byla jen a jen radost. Jirka totiž umí vystihnout podstatu spolupráce a nasměrovat všechny kroky k oboustranné spokojenosti. Domluva s ním je velmi snadná a přímočará. Neztrácí čas nepodstatnými aspekty a jde hned k věci. Co slíbí, to vždy splní. Propagace na Mladypodnikatel.cz nám pomohla zviditelnit značku, představila naše aktivity novému publiku, pomohla s náborem nových členů týmu a přivedla několik velmi zajímavých klientů. Jirkovi se s magazínem Mladýpodnikatel.cz podařilo vytvořit unikátní projekt plný inspirativního obsahu z podnikatelského a marketingového prostředí. Je radost být jeho součástí!

jaroslav-vidim

Jaroslav Vidim

CEO eVisions Advertising

Pro spolupráci s MladýPodnikatel.cz jsme se rozhodli primárně proto, abychom byli nablízku našim potenciálním klientům a abychom jim ukázali možnosti, které naše služba nabízí. Jedná se poměrně o komplexní službu, kterou je potřeba dobře odkomunikovat, což jsme naprosto splnili díky videím, která na MladýPodnikatel.cz natáčíme. Dokázali jsme tak naši značku dostat do podvědomí e-shopové komunity. Zároveň pravidelně získáváme poptávky po naší službě, které se odkazují na to, že nás zaregistrovali právě na webu MladýPodnikatel.cz. Během celé spolupráce je přístup Jirky Rosteckého naprosto příkladný a vše funguje na podání ruky. V průběhu celé spolupráce iniciativně přichází s nápady na další možnosti propagace a nové synergie. Spolupráci bych každému doporučil. Zejména, pokud má zájem oslovit široké publikům e-shopů, freelancerů a podnikatelů obecně a má chuť tvořit opravdu přínosný obsah.

konstantin-margaretis

Konstantin Margaretis

CEO Skladon

Se spoluprací jsem spokojen naprosto nadstandardně! Pravidelně díky ní získávám nové klienty z řad bonitních a velmi inteligentních podnikatelů, manažerů a specialistů. Navíc mi pomáhá budovat značku a kredibilitu na celorepublikové úrovni mezi správnou a relevantní cílovou skupinou. Jirka nad spoluprací opravdu proaktivně přemýšlí a hledá způsoby, jak ji vylepšovat. Přichází se skvělými nápady na témata rozhovorů a dokáže se ptát tak, že odpovědi jdou skutečně do hloubky a nekloužou po povrchu. Postupně zkoušíme nové formáty, přístupy a reagujeme na dotazy publika a situaci na trhu, což mi pomáhá budovat značku konzistentně a dlouhodobě. Spolupráci doporučuji každému podnikateli, který věří svým službám, přemýšlí dopředu a dlouhodobě a trpělivě chce pracovat na povědomí o svých službách v oboru.

marke-odehnal

Marek Odehnal, MBA

privátní investiční poradce

Inzerovat na Mladém podnikateli jsem se nejdříve rozhodl díky jeho kvalitnímu obsahu cílenému na internetové podnikatele. Díky Jirkovi Rosteckému jsme dokázali více jak roční spolupráci z prostého banneru rozšířit i na tvorbu speciálního obsahu pro uživatele – od článků, videí až po vlastní rubriku. Věřím, že spolu vytvoříme i livestream z našich kanceláří a přiblížíme se tak publiku Mladého podnikatele ještě více. Jirkova schopnost najít řešení, jak oslovit naše zákazníky, je přímo ukázkovým přístupem k inzerentovi. Myslím, že se nám podařilo najít dlouhodobou spolupráci, kdy obě strany máme pocit, že dostáváme něco navíc.

tomas-fiala

Tomáš Fiala

jednatel Stable.cz s.r.o.

MladýPodnikatel.cz sleduji od jeho založení a líbí se mi na něm zaměření na pokročilejší praktická témata, ve kterých se jde do hloubky, a názory na aktuální situaci od kapacit z oboru. Doporučuji jej sledovat všem podnikatelům a manažerům malých i velkých firem, freelancerům, specialistům a dalším lidem, co chtějí podnikat a být v obraze.

jan-kvasnicka

Jan Kvasnička

UX designer a stratég

MladýPodnikatel.cz doporučuji všem, co chtějí rozumět věcem, které se běžně vysvětlují jen na drahých akcích a kurzech. Najdete na něm know-how všech od byznysmenů, superbyznysmenů, ale i studentů, žáků, učitelů, novinářů a dalších. Mně pomohl tátovi po dvou dekádách konečně vysvětlit, co vlastně dělám. A to pro mě sakra něco znamená!

karel-novotny

Karel Novotný

konzultant značek & marketingový ředitel NEWTON College

Předplatné na MladýPodnikatel.cz je bomba! V rozhovorech jsou špičky z jednotlivých oborů a ještě jsem neslyšel jediný, ze kterého by nešla nějaká informace vzít a aplikovat na náš byznys. Jirka se svými hosty probírá dobře vybraná témata, která i my ve firmě řešíme, případně je řešit budeme v budoucnu. Je proto dobré slyšet zkušenosti lidí, kteří si tím už prošli a ví o tom víc než my. Má to pro nás obrovskou hodnotu, a proto předplatné doporučuji všem, co řídí svou firmu a chtějí to dělat chytře a efektivně.

jan-frehar

Jan Fréhar

CEO LIVERO

Několik fotek z akcí:

jan-moravcik

E-shop Klub je za mě TOP akce v Česku pro e-shopaře! Dává mi možnost řešit různé problémy při růstu naší firmy a dělat věci lépe, chytřeji a promyšleněji.

Jan Moravčík - spolumajitel GentlemanStore.cz

petr-miklik

E-shop Klub pro mě představuje prostředí, ve kterém se důležitá témata o řízení firmy v e-commerce rozebírají do hloubky a narovinu.

Petr Miklík - CMO Grizly.cz

jiri-rostecky-foto-3

Moje akce nenahrávám a dbám na to, aby při nich byla uvolněná a zábavná atmosféra.

jiri-rostecky-foto-8

Nezáleží na počtu posuchačů. Vždy se snažím doručit co nejlepší výsledek.

jiri-rostecky-foto-9

S Eliškou Vyhnánkovou, která byla hlavním hostem jedné z mých akcí.

jiri-rostecky-foto-5

E-shop Klub ve Footshopu, který dodnes patří mezi jeden z nejlepších.

jiri-rostecky-foto-1

S bývalou ředitelkou CZC.cz Jitkou Dvořákovou na E-shop Klubu.

jiri-rostecky-foto-6

S Honzou Kvasničkou, který byl hlavním hostem jedné z alcí pro freelancery.

jiri-rostecky-foto-2

Na mých akcích najdete majitele malých i velkých firem, e-shopaře, freelancery i manažery.

jiri-rostecky-foto-7

Akce pořádáme již několik let a vždy mají omezené publikum, abychom mohli lépe navzájem sdílet.

jiri-rostecky-foto-4

Jedna z akcí pro e-shopaře s Martinem Rozhoněm a e-shopem Econea.cz.

Nejnovější rozhovory

Premium
josef-jelinek-web

125 let na trhu, v Česku tržby 955 milionů. Jak funguje byznys spotřebičů Miele? | Josef Jelínek

juraj-harkabuzik-web

Kde dělá vaše zákaznická podpora chyby? Odpoví mystery shopping | Juraj Harkabuzík (CustomerHero.cz)

marek-odehnal-web

DIP majitelům firem umožňuje investovat. Jak to funguje? | Marek Odehnal

vodak-huba-web

Česká e-commerce: Jak je na tom podle Heureky a Shoptetu? | Michal Vodák a Samuel Huba

Premium
dalibor-cicman-web

Dalibor Cicman (GymBeam): Jak nastavit management a strukturu firmy?

petr-macek-web

Jak vybrat firemní systém pro malou firmu?| Petr Macek (Caflou)

Premium
adela-zugarova-web

Praží a prodávají kávu za desítky milionů. Jak roste Dos Mundos? | Adéla Zugarová

jiri-jemelka-web

Prodej firmy pohledem kupce. Co ho nejvíc zajímá? | Jiří Jemelka (JPF)

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.