Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

V představenstvu Seznamu byl pár dní, pak se pozvracel na schodech a změnil svůj život | Martin Fuks

Přehrát celý rozhovor

Přidejte se
mezi předplatitele

Poslouchejte
neomezeně
Rozhovory
více do hloubky
Exkluzivní
hosté
Audio podcast
na cesty
VYBRAT TARIF

Vítejte na začátku nové série rozhovorů. Jak jste z mých podcastů zvyklí, s hosty si povídám o poměrně technických tématech – jak řídit firmu, jak na finanční řízení, jak nabírat a vést lidi, jak expandovat do zahraničí nebo třeba jak dělat marketing. Za tím vším ale stojí lidé a máloco z mé zkušenosti ovlivňuje výkon a úspěch malých a středních firem jako jejich vnitřní spokojenost.

Inzerce

A protože je téma štěstí v životě i v práci velkým tématem i pro mě, rozhodl jsem se pozvat zajímavé hosty z řad podnikatelů a manažerů a povídat si s nimi o tom, jaká byla v byznysu jejich cesta za štěstím a jak práce ovlivnila jejich životy. Tuto sérii jsem pojmenoval příznačně Šťastný podnikatel a postupně ji celou najdete i na adrese stastnypodnikatel.cz.

Mým prvním hostem je člověk, kterého jsem měl možnost poznat před několika lety v době, kdy jsem si procházel velkou osobní krizí. Inspiroval mě svým přemýšlením, svou cestou, ale i svým přístupem k hledání zdravé rovnováhy mezi prací a životem.

Článek je pro předplatitele

Ten nejlepší obsah si necháváme pro naše předplatitele. Přidejte se mezi ně a získejte přístup ke speciálním videím a podcastů o podnikání a marketingu. Vybíráme do nich praktická témata, jdeme pořádně do hloubky a zveme si nejzkušenější hosty z Česka a Slovenska.

Získat přístup

nebo se přihlašte

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: Jiří Rostecký

Jirka ve svých 18 letech založil MladýPodnikatel.cz. Posledních 8 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už více než 1 300. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci konzultací. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vybraná témata

Nenechte si ujít

katka-luskova-web

Z korporátu na volnou nohu. Jak rozjet úspěšný byznys? | Jiří Rostecký & Katka Lusková

Premium
jan-fabini-web

Jak se řídí značka Fabini: Od financí a strategie po nábor lidí a investory | Jan Fabini

Premium
dominik-pichal-web

Grizly.cz: Finanční řízení, vedení firmy, nábor lidí a úspěch v e-commerce | Dominik Píchal

Premium
senta-cermakova-web

Umělá inteligence v byznysu. 2,5 hodiny s jednou z TOP manažerek Česka | Senta Čermáková (Deloitte, Hewlett-Packard)

Premium
marek-hanik-web

Zdědil 70 milionů. O většinu přišel a propadl drogám | Marek Hanik

Premium
dominik-nabelek-web

Jak se buduje módní značka DON LEMME? | Dominik Nábělek

Premium
pavel-milan-cerny-web

Vybudoval Econea.cz, ale nakonec z ní odešel. Cesta za štěstím Pavla Milana Černého

Premium
martin-kus-web

Vuch: Strategie firmy, riskování, finance i vstup investora | Martin Kůs