Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Tomáš Šebek: uLékaře.cz málem zkrachovalo. Příběh o investorech a změně strategie firmy

Přehrát celý rozhovor

Přidejte se
mezi předplatitele

Poslouchejte
neomezeně
Rozhovory
více do hloubky
Exkluzivní
hosté
Audio podcast
na cesty
VYBRAT TARIF

Je to nejpopulárnější chirurg v České republice. A vedle toho taky autor několika knih a účastník misí Lékařů bez hranic. Pro náš rozhovor je to ale především byznysmen a spoluzakladatel největší české lékařské on-line poradny uLékaře.cz. Která málem zkrachovala.

Tomáš Šebek mi sice hned zkraje rozhovoru řekl, že v byznysu nelze neuspět, ale rázem se pustil do rozboru klíčových momentů v historii jeho firmy, které výrazně ovlivnily její existenci. Řeč došla na špatný výběr investorů, kompletní změnu strategie firmy i moment, kdy musel Tomáš předstoupit před svůj tým a říct mu, že nemá peníze na výplaty.

Dnes má firma obrat kolem 60 milionů korun ročně a investoval do ní třeba Ondřej Fryc, Martin Rozhoň nebo například Ondřej Bartoš. Ve speciálním rozhovoru pro naše předplatitele si můžete poslechnout, jaké největší podnikatelské lekce Tomáš dostal a co se díky nim naučil.

Článek je pro předplatitele

Ten nejlepší obsah si necháváme pro naše předplatitele. Přidejte se mezi ně a získejte přístup ke speciálním videím a podcastů o podnikání a marketingu. Vybíráme do nich praktická témata, jdeme pořádně do hloubky a zveme si nejzkušenější hosty z Česka a Slovenska.

Získat přístup

nebo se přihlašte

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: Jiří Rostecký

Jirka ve svých 18 letech založil MladýPodnikatel.cz. Posledních 8 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už více než 1 300. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci konzultací. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vybraná témata

Nenechte si ujít

Premium
michael-rostock-poplar-web

Pokud vám jde o rodinu, tak byznys není pro vás | Michael Rostock-Poplar

Premium
petr-palas-web

Jak Kentico škáluje svůj byznys a vybudovalo úplně novou firmu? | Petr Palas

Premium
ondrej-kratky-web

Strategie modrého oceánu v praxi. Takhle se řídí Liftago | Ondřej Krátký

jan-lastuvka-web

Expanze Lemonera do zahraničí | Jan Laštůvka

Premium
adam-kocik-web

Neuniká vám velká příležitost? Vytvořte si strategii | Adam Kočík (J&t Ventures)

Premium
michal-zelinka-web

Biano: Budování managementu a změna strategie firmy | Michal Zelinka

petr-macek-web

Vybudoval úspěšný nástroj od nuly a bez investora. Díky čemu Caflou vyrostlo? | Petr Macek

jaroslav-pokorny-web

Účetnictví startupu. Jak k němu přistoupit? | Jaroslav Pokorný (ÚČTO.TEAM)