Inspirace pro vaše podnikání a marketing
🔴 Aktuálně: Připravujeme pro vás praktické informace, jak ve vašem podnikání zvládnout aktuální situaci. Speciální rozhovory najdete v této rubrice.

Ján Simkanič: Jak se spouštěl český Deník N a jak se mu dnes daří?

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

RozhovorVideo

V den 100. výročí od vzniku Československa, 28. října 2018, spustil svůj ostrý provoz nezávislý internetový deník Deník N. Již tehdy jsem se s jeho ředitelem Jánem Simkaničem domluvil na to, že pro vás za pár měsíců shrneme, jak spuštění deníku probíhalo a jakých výsledků dosáhl. Ten den právě nastal.

S Jánem jsme natáčeli už v minulosti o tom, jak se daří velkým internetovým médiím. Tehdy zněl poměrně skepticky, což mu ale nezabránilo přijmout výzvu a postavit se do čela Deníku N, který je postaven na placeném obsahu, který vydává na svém webu a ve formě papírových novin.

Probrali jsme vše od přípravy spuštění deníků, až po první výsledky, kterých dosáhl. Celý rozhovor si můžete přehrát i v našem podcastu o podnikání.

Co se v rozhovoru dozvíte?

 • Jak se připravovalo spuštění Deníku N?
 • Z čeho je financován a jak nad financemi jeho vedení přemýšlí?
 • Jak získalo první předplatitele a jak naplnilo svá očekávání?
 • Jak Deník N vybíral redaktory do svého týmu?
 • Jak pracuje na vlastním marketingu a co chystá do budoucna?
 • Do kdy mu dávají investoři čas, aby se dostal do zelených čísel?

Další rozhovory o českých médiích:

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 27 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 2

 1. Leoš

  -

  Máte podcast? Osobně preferuji text, ale když už máte videohovor, tak bych jej chtěl poslechnout v autě. MP3 je míň pohodlné.

  Reply
  • Jiří Rostecký

   -

   Leoši, no jasně. Hned vpravo nad videem jsou odkazy. Případně jej najdete na iTunes, Spotify, Google Podcasts a dalších platformách.

   Reply

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu