Inspirace pro vaše podnikání a marketing
🔴 Aktuálně: Připravujeme pro vás praktické informace, jak ve vašem podnikání zvládnout aktuální situaci. Speciální rozhovory najdete v této rubrice.

Jakub Hájek: Jak dělá marketing Blažek?

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

MarketingVideo

Dříve jste na Blažka narazili pravděpodobně především díky jeho kamenným prodejnám. Dnes je ale pravděpodobnější, že se to stane díky nějakému jeho videu. Vzpomeňte si na to s Leošem Marešem, které zažilo obrovský úspěch. Jak se mění marketingová strategie Blažka a proč v nových videích celebritu vystřídal zaplacený model?

Blažek je známý především díky košilím a sakům. Koupit si u něj ale můžete i kalhoty, boty, peněženky a mnoho dalšího. Hostem mého dnešního videorozhovoru byl marketingový specialista firmy Jakub Hájek, kterého jsem se ptal především na to, jaké cíle marketing Blažka plní, jak k němu přistupuje a jak pracuje s tvorbou obsahu pro svoje fanoušky.

Firma oslovila spoustu lidí i díky jejímu videomarketingu. Populárním se stalo video s Leošem Marešem, ale vedle něj najdete i řadu dalších videí – třeba průvodcem stylem nebo nový film s modelem. Kolik taková videa stojí, jak probíhá jejich tvorba a jak se vyhodnocuje jejich ROI?

Co se ve videu dozvíte?

 • Jak Blažek vznikl a kdo je dnes jeho typickým zákazníkem?
 • Kdo je dnes pro firmu největší konkurencí a čím se od ní odlišuje?
 • Jak se značce z roku 1992 daří expandovat na internet?
 • Jakou roli hraje e-shop v byznysu Blažka? Proč ho vůbec dělá?
 • Co Blažkovi funguje v marketingu nejvíce a jak nad ním přemýšlí?
 • Co mu přivádí nejvíce zákazníků a jak mu fungují kamenné prodejny?
 • Jak přemýšlí nad videomarketingem a jak probíhá příprava nových videí?
 • Jak dopadla spolupráce s Leošem Marešem a proč dnes firma používá místo celebrity modela?

Další videa o marketingu, která musíte vidět:

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 27 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 1

 1. Jakub

  -

  Informačně zoufale o ničem.. :( Bylo by dobrý pozvat někoho, kdo něco ví a kdo umí mluvit… škoda..

  Reply

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu