Inspirace pro vaše podnikání a marketing
🔴 Aktuálně: Připravujeme pro vás praktické informace, jak ve vašem podnikání zvládnout aktuální situaci. Speciální rozhovory najdete v této rubrice.

Jitka Dvořáková: Finanční řízení CZC.cz, zdroje růstu do budoucna, manažerské myšlení

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

E-shopyVideo

V Česku snad neexistuje e-shop, o kterém byste s takovou jistotou věděli, že je dvojka na trhu. O CZC.cz to víte zejména díky jeho kampani Dvojky, o které jsem před několika měsíci natáčel s marketingovým ředitelem firmy Milanem Dudou. Jak ale celou kampaň s odstupem hodnotí generální ředitelka CZC.cz Jitka Dvořáková?

Na výsledky kampaně se jí ptá mnoho lidí. Jak sama v rozhovoru přiznává, měli ji rozjet mnohem dříve. Alza však reaguje jen velmi sporadicky, což CZC.cz nijak nevadí.

Jitka Dvořáková sama sebe označuje za námezní sílu. Pohybuje se totiž v prostředí, ve kterém většinu firem vedou samotní zakladatelé a manažerské pozice ještě nejsou tak obvyklé. Povídali jsme si proto i o tom, jaký je rozdíl mezi firmou vedenou manažerem a zakladatelem a proč se vedení CZC.cz vzdal jeho zakladatel Josef Matějka, se kterým jsem si povídal v tomto rozhovoru.

Probrali jsme také největší zdroje růstu firmy do budoucna a to, jak jí dnes fungují služby pro zákazníky. Rozhovor si můžete přehrát i v našem podcastu o podnikání.

Jak Jitka pracuje?

Sleduj Jirku Rosteckého na Instagramu a získej bonusový obsah zdarma.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Generální ředitelka CZC.cz. Rozhovor s ní najdeš na MladýPodnikatel.cz.

Příspěvek sdílený Jiří Rostecký (@jirirostecky),

Co se v rozhovoru dozvíte?

 • Jak se Jitka Dvořáková dostala do čela CZC.cz?
 • Jak dnes pracuje a čemu se ve firmě nejvíce věnuje?
 • V čem se liší pohled zakladatele-podnikatele a manažera na vedení firmy?
 • Kde jsou největší příležitosti CZC.cz do budoucna?
 • Jaké jsou aktuální ekonomické výsledky firmy a jak vypadá její finanční řízení?
 • Jak se daří službám pro zákazníky, které CZC.cz nabízí?
 • Jaká je budoucnost CZC.cz a do čeho bude investovat?

Další rozhovory, které vás zaujmou:

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 27 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 4

 1. Dunící ještěr

  -

  Od té doby co je koupil Mall se hodně zhoršili… Už to není taková ta rodinná firma co to bejvalo… Moc hledí na koruny, škrtí na zaměstnancích a zákaznické podpoře… Reklamace neřeší ochotně…

  https://dvojkanatrhu.cz/

  Reply
 2. Jatecak

  -

  Od té doby co CZC koupil Mall už to není co bejvalo, už to není taková ta rodinná firma… Moc škrtí koruny, na úkor technikům a zákaznické podpoře… Reklamace řeší otřesně…

  https://www.dvojkanatrhu.cz

  Reply
 3. rz

  -

  Kdy bylo CZC.CZ ve ztrátě před příchodem paní Dvořákové? Sel jsem na justici az k roku 2005 a mozna jsem slepej, ale videl jsem jen cerny cisla. To uz je podruhy, co tohle slysim, ja fakt nevim, ale jedinej kráter vidim ve 2017, coz uz je uplne jina pisnicka a pusobi tam uplne jiny faktory..

  Reply
 4. Jirka

  -

  Jen tak mimochodem, nový účes ti sluší, rozhodně změna k lepšímu :-)

  Reply

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu