Inspirace pro vaše podnikání a marketing
🔴 Aktuálně: Připravujeme pro vás praktické informace, jak ve vašem podnikání zvládnout aktuální situaci. Speciální rozhovory najdete v této rubrice.

David Spáčil (60seconds): Neúspěchy v podnikání, nové začátky, pohled zaměstnance na firmu

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

VideoZačátky

David Spáčil mi o sobě řekl, že prošel hned dvěma profesními neúspěchy. V našem rozhovoru, který si můžete pustit i v podcastu o podnikání, jsme je rozebrali a zjistili, co je zapříčinilo.

První Davidův neúspěch byl s firmou Altar interactive, ve které s kolegy vyvíjel počítačové hry. Firmě se jich i několik podařilo vydat, přesto ale nakonec zkrachovala. Ačkoliv nebyl David majitelem Altaru, vytvořil si svůj vlastní obrázek o tom, co se ve firmě stalo a proč se jí nedařilo.

Druhý neúspěch už byl Davidův vlastní. S projektem Videoflot získal i velkou investici a všechno vypadalo skvěle, ale i to nakonec zkrachovalo. Dnes David podniká s novou značkou – v 60second natáčí pro firmy videa.

Co se v rozhovoru dozvíte?

 • Proč se Davidovi v podnikání nedařilo?
 • Jak zvládnout neúspěch v podnikání?
 • Co stálo za neúspěchem Altaru?
 • Proč úspěchu nedosáhl ani Videoflot?
 • Jaké největší chyby v podnikání David udělal?
 • Co se při tom všem David naučil?
 • Co měl udělat jinak?
 • Jak přistupuje ke svému dnešnímu podnikání?

Další rozhovory o neúspěchu:

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 27 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 1

 1. Brouk Pytlik

  -

  Super rozhovor,
  chválím redaktora za praktické otázky na “tělo” a pana podnikatele za otevřenost.
  Jen tak dál.
  BP

  Reply

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu