Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Jdeme v nich mnohem více do hloubky. Žádná teorie, pouze praxe.
Zpovídáme špičkové hosty z řad TOP podnikatelů a manažerů.
Cenné know-how pro majitele a šéfy malých i velkých firem.
Zjistit více

Inzerce

Soukromá konzultace s Jirkou Rosteckým

Zakladatel MladýPodnikatel.cz Jirka Rostecký poskytuje placené soukromé konzultace podnikatelům, kterým pomáhá s rozjezdem, rozvojem a růstem jejich podnikání.

Jirka začínal podnikat před 11 lety, ale své první internetové projekty zakládal už na základní škole. Po maturitě založil malou digitální agenturu zaměřenou na tvorbu webů a marketing. Po pár letech, kdy ho tato práce nenaplňovala, se rozhodl firmu zavřít a naplno se věnovat MladýPodnikatel.cz.

Na něj dosud natočil přibližně 1000 videorozhovorů a podcastů s podnikateli, manažery a specialisty z různých oborů. Vytvořil tak největší české vzdělávací médium pro podnikatele a nahlédl do tisíců firem a dalších podnikání svých hostů, fanoušků a klientů.

Kromě toho využívá sílu své obrovské sítě kontaktů i při pořádání off-line akcí, jako je například E-shop Klub pro majitele internetových obchodů. Často přednáší na vysokých školách, jako je VŠE v Praze, Karlova univerzita, ČVUT a další. Časopis Forbes ho zařadil do českého výběru 30pod30 a umístil se i v řadě dalších soutěžích a žebříčcích.

Nejradši pracuje s podnikateli, kteří chtějí ve svém podnikání růst, jejich práce je baví a chtějí vytvářet pozitivní prostředí jak pro sebe, tak pro své zákazníky a zaměstnance. Specializuje se především na řízení firem, krizové řízení, marketing, tvorbu on-line projektů a e-shopů a freelance podnikání.

Pokud cítíte, že může svými zkušenostmi z byznysu, marketingu, psychologie a osobního rozvoje a svými kontakty přispět i vám, neváhejte ho kontaktovat.

Kontakt na Jirku:

jiri@rostecky.cz

Inzerce

Poslední Jirkovy články

Jiří Rostecký

Prodej firmy: Hlavní důvod, proč se vám nepovede

Jiří Rostecký

Co odlišuje úspěšné od neúspěšných? Prodej!

Jiří Rostecký

On-line podnikání: Jak na něj?

Jiří Rostecký

Jak rozjet úspěšný e-shop?

jiri-rostecky-web

Každý má způsob prodeje, ve kterém je dobrý

Premium
jiri-rostecky-web

Co mě pandemie naučila o krizovém řízení firem?

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP obsah

max-kovar-web

Jak řídit sklad a vést skladníky? | Max Kovář (Skladon)

Premium
margareta-krizova-web

Průvodce začátky podnikání | Margareta Křížová

Premium
michal-illich-web

Michal Illich: E-shopy prodejte. Nečeká je velký růst. Mnoho oborů ztratí svou hodnotu

Premium
petr-kasa-web

Petr Kasa: Jak budujeme hodnotu Pilulka.cz?

Inzerce