Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Inspirujte se a vytvořte úspěšnou strategii pro Váš byznys
Získejte ihned použitelné praktické tipy, jak zefektivnit Vaše podnikání
Učte se od Vašich nových mentorů- TOP byznysmenů
Zjistit více

Inzerce

Soukromá konzultace s Jirkou Rosteckým

Zakladatel MladýPodnikatel.cz Jirka Rostecký poskytuje placené soukromé konzultace podnikatelům, kterým pomáhá s rozjezdem, rozvojem a růstem jejich podnikání.

Jirka začínal podnikat před 11 lety, ale své první internetové projekty zakládal už na základní škole. Po maturitě založil malou digitální agenturu zaměřenou na tvorbu webů a marketing. Po pár letech, kdy ho tato práce nenaplňovala, se rozhodl firmu zavřít a naplno se věnovat MladýPodnikatel.cz.

Na něj dosud natočil přibližně 1000 videorozhovorů a podcastů s podnikateli, manažery a specialisty z různých oborů. Vytvořil tak největší české vzdělávací médium pro podnikatele a nahlédl do tisíců firem a dalších podnikání svých hostů, fanoušků a klientů.

Kromě toho využívá sílu své obrovské sítě kontaktů i při pořádání off-line akcí, jako je například E-shop Klub pro majitele internetových obchodů. Často přednáší na vysokých školách, jako je VŠE v Praze, Karlova univerzita, ČVUT a další. Časopis Forbes ho zařadil do českého výběru 30pod30 a umístil se i v řadě dalších soutěžích a žebříčcích.

Nejradši pracuje s podnikateli, kteří chtějí ve svém podnikání růst, jejich práce je baví a chtějí vytvářet pozitivní prostředí jak pro sebe, tak pro své zákazníky a zaměstnance. Specializuje se především na řízení firem, krizové řízení, marketing, tvorbu on-line projektů a e-shopů a freelance podnikání.

Pokud cítíte, že může svými zkušenostmi z byznysu, marketingu, psychologie a osobního rozvoje a svými kontakty přispět i vám, neváhejte ho kontaktovat.

Kontakt na Jirku:

jiri@rostecky.cz

Inzerce

Poslední Jirkovy články

jiri-rostecky-web

Mladí podnikatelé. Tvoří vlastní svět a dávají šanci nápadům

Jiří Rostecký

Prodej firmy: Hlavní důvod, proč se vám nepovede

Jiří Rostecký

Co odlišuje úspěšné od neúspěšných? Prodej!

Jiří Rostecký

On-line podnikání: Jak na něj?

Jiří Rostecký

Jak rozjet úspěšný e-shop?

jiri-rostecky-web

Každý má způsob prodeje, ve kterém je dobrý

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP obsah

Premium
dominik-pichal-web

Privátní značky: Jak je vytvořit? | Dominik Píchal (Grizly.cz)

Premium
josef-kalous-web

DECATHLON: Jak vyrostl v Česku? | Josef Kalous

Premium
vaclav-stanek-web

Václav Staněk: Jak Vasky vyrostly díky marketingu?

Premium
eduard-mika-web

Seniorní management. Jak ho přivést a motivovat? | Eduard Míka (Reflex Capital, ex-MALL.cz)

Inzerce