Doporučujeme

Rozhovory o řízení firem prakticky a do hloubky

Získejte praktické tipy pro řízení vaší firmy
Podrobné rozhovory se zkušenými podnikateli
Vytvořte úspěšnou strategii pro váš byznys
Zjistit více

Inzerce

Soukromá konzultace s Jirkou Rosteckým

Zakladatel MladýPodnikatel.cz Jirka Rostecký poskytuje placené soukromé konzultace podnikatelům, kterým pomáhá s rozjezdem, rozvojem a růstem jejich podnikání.

Jirka začínal podnikat před 11 lety, ale své první internetové projekty zakládal už na základní škole. Po maturitě založil malou digitální agenturu zaměřenou na tvorbu webů a marketing. Po pár letech, kdy ho tato práce nenaplňovala, se rozhodl firmu zavřít a naplno se věnovat MladýPodnikatel.cz.

Na něj dosud natočil přibližně 1000 videorozhovorů a podcastů s podnikateli, manažery a specialisty z různých oborů. Vytvořil tak největší české vzdělávací médium pro podnikatele a nahlédl do tisíců firem a dalších podnikání svých hostů, fanoušků a klientů.

Kromě toho využívá sílu své obrovské sítě kontaktů i při pořádání off-line akcí, jako je například E-shop Klub pro majitele internetových obchodů. Často přednáší na vysokých školách, jako je VŠE v Praze, Karlova univerzita, ČVUT a další. Časopis Forbes ho zařadil do českého výběru 30pod30 a umístil se i v řadě dalších soutěžích a žebříčcích.

Nejradši pracuje s podnikateli, kteří chtějí ve svém podnikání růst, jejich práce je baví a chtějí vytvářet pozitivní prostředí jak pro sebe, tak pro své zákazníky a zaměstnance. Specializuje se především na řízení firem, krizové řízení, marketing, tvorbu on-line projektů a e-shopů a freelance podnikání.

Pokud cítíte, že může svými zkušenostmi z byznysu, marketingu, psychologie a osobního rozvoje a svými kontakty přispět i vám, neváhejte ho kontaktovat.

Kontakt na Jirku:

jiri@rostecky.cz

Poslední Jirkovy články

jiri-rostecky-web

Je mi 30. Co jsem se zatím naučil?

jirka-rostecky-web

V čem měla Pretty Woman pravdu?

jiri-rostecky-web

Mladí podnikatelé. Tvoří vlastní svět a dávají šanci nápadům

Jiří Rostecký

Prodej firmy: Hlavní důvod, proč se vám nepovede

Jiří Rostecký

Co odlišuje úspěšné od neúspěšných? Prodej!

Jiří Rostecký

On-line podnikání: Jak na něj?

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP header

Premium
petr-borkovec-web

Petr Borkovec: Jak se tvoří byznys modely?

Premium
martina-horka-web

dm drogerie: Jak se řídí 4 tisíce zaměstnanců? | Martina Horká

Premium
lukas-uhl-web

Jak řešit krize firem? Příběh Pietro Filipi a Zootu | Lukáš Uhl

Premium
petr-kasa-web

Petr Kasa: Jak budujeme hodnotu Pilulka.cz?

Inzerce