Doporučujeme

Rozhovory o řízení firem prakticky a do hloubky

Získejte praktické tipy pro řízení vaší firmy
Podrobné rozhovory se zkušenými podnikateli
Vytvořte úspěšnou strategii pro váš byznys
Zjistit více

Inzerce

Inzerce

Soukromá konzultace s Jirkou Rosteckým

Zakladatel MladýPodnikatel.cz Jirka Rostecký poskytuje placené soukromé konzultace podnikatelům, kterým pomáhá s rozjezdem, rozvojem a růstem jejich podnikání.

Jirka začínal podnikat před 11 lety, ale své první internetové projekty zakládal už na základní škole. Po maturitě založil malou digitální agenturu zaměřenou na tvorbu webů a marketing. Po pár letech, kdy ho tato práce nenaplňovala, se rozhodl firmu zavřít a naplno se věnovat MladýPodnikatel.cz.

Na něj dosud natočil přibližně 1000 videorozhovorů a podcastů s podnikateli, manažery a specialisty z různých oborů. Vytvořil tak největší české vzdělávací médium pro podnikatele a nahlédl do tisíců firem a dalších podnikání svých hostů, fanoušků a klientů.

Kromě toho využívá sílu své obrovské sítě kontaktů i při pořádání off-line akcí, jako je například E-shop Klub pro majitele internetových obchodů. Často přednáší na vysokých školách, jako je VŠE v Praze, Karlova univerzita, ČVUT a další. Časopis Forbes ho zařadil do českého výběru 30pod30 a umístil se i v řadě dalších soutěžích a žebříčcích.

Nejradši pracuje s podnikateli, kteří chtějí ve svém podnikání růst, jejich práce je baví a chtějí vytvářet pozitivní prostředí jak pro sebe, tak pro své zákazníky a zaměstnance. Specializuje se především na řízení firem, krizové řízení, marketing, tvorbu on-line projektů a e-shopů a freelance podnikání.

Pokud cítíte, že může svými zkušenostmi z byznysu, marketingu, psychologie a osobního rozvoje a svými kontakty přispět i vám, neváhejte ho kontaktovat.

Kontakt na Jirku:

jiri@rostecky.cz

Poslední Jirkovy články

Jiří Rostecký

5 nejpodceňovanějších oblastí českých e-shopů

Jiří Rostecký

Hodně podnikatelů chce skončit. Dává ale prodej firmy smysl?

jiri-rostecky-web

Je mi 30. Co jsem se zatím naučil?

jirka-rostecky-web

V čem měla Pretty Woman pravdu?

jiri-rostecky-web

Mladí podnikatelé. Tvoří vlastní svět a dávají šanci nápadům

Jiří Rostecký

Prodej firmy: Hlavní důvod, proč se vám nepovede

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP header

Premium
jan-simkanic-web

Deník N: Cesta ze ztráty k provoznímu zisku | Ján Simkanič

Premium
vladimir-slavik-web

Strategie pro e-shop, který chce růst | Vladimír Slavík

Premium
rozhon-bernatek-web

Oba prodali firmu. Oba úplně jinak. Příběhy Vivantisu a Ovečkárny | Martin Rozhoň a Martin Bernátek

Premium
jitka-dvorakova-web

Jitka Dvořáková: Co brzdí růst firem v e-commerce?

Inzerce