Inspirace pro vaše podnikání a marketing
🔴 Aktuálně: Připravujeme pro vás praktické informace, jak ve vašem podnikání zvládnout aktuální situaci. Speciální rozhovory najdete v této rubrice.

Dalibor Pulkert (Outboxers): Vytváření nových produktů a služeb, ověřování zájmu trhu, prototypování

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

StartupyVideoZačátky

Firma Outboxers Dalibora Pulkerta pomáhá jiným firmám s vývojem nových produktů a služeb. Vymýšlí s nimi zajímavé nápady na podnikání, ověřuje zájem trhu, vytváří prototypy a uvádí je do praxe. V dnešním rozhovoru jsme si povídali o tom, jak celý proces v praxi vypadá a jak jej můžete využít i vy na začátku podnikání.

Vymyslet nový produkt nebo novou službu není těžké. Každý má spoustu nápadů. Mnohem těžší je ale roztřídit nápady na ty bez šance na úspěch a na ty, které mohou fungovat. Řada začínajících podnikatelů podcení právě tuto fázi. Neví, jak zájem trhu ověřit, jak vytvořit první prototyp a jak svůj nápad uvést na trh. A přesně o tom je tento rozhovor.

Rozhovor vznikl ve spolupráci s PR agenturou Fenek, se kterou pro vás připravujeme podrobné rozhovory o fungování českých startupů.

Co se ve videu dozvíte?

 • Proč dnes firmy potřebují pomáhat s vymýšlením nových produktů?
 • Jak se nové produkty v praxi vymýšlí?
 • Jak se ověřuje, že o ně bude mít trh zájem?
 • Jak se vytváří prototypy a jak to zvládne i začínající podnikatel?
 • Kde získat zpětnou vazbu a jak s ní pracovat?
 • V čem dělají začínající podnikatelé nejčastěji chybu?

Další videa pro rozjezd vašeho byznysu:

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 27 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 2

 1. Matěj

  -

  O jaké stránce na hledání freelancerů “fire…???” se zhruba okolo 47 minuty hovoří? Nějak jsem to nikde nedohledal. :( Děkuju

  Reply
 2. Vojtěch Mareš

  -

  Skvělý rozhovor.Velký pozitivní náboj do českého prostředí. Děkuji.

  Reply

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu