Linkbuilding

Linkbuilding je častým tématem našich článků. O budování zpětných odkazů a hledání odkazových příležitostí jsme se bavili již s několika českými odborníky. V této rubrice najdete ty nejlepší články, které jsme o linkbuldingu napsali.

Začněte článkem 12 mýtů linkbuildingu, kterým možná věříte i vy. Dost pravděpodobně v něm vyvrátíme spoustu pravd, kterým dnes věříte, ale ve skutečnosti se jedná o pouhé mýty. Inteligence vyhledávačů a jejich přístup k webovým stránkám se totiž mění, čímž se mění i to, jak vnímají zpětné odkazy a jak by vaše portfolio mělo vypadat.

O samotné podobě zpětných odkazů jsme se bavili v Linkbuilding: O jaké zpětné odkazy byste měli mít zájem? a v 6 znaků kvalitního odkazu, což jsou základní kameny vaší schopnosti rozeznat, jaký zpětný odkaz vám skutečně pomůže a na který se můžete předem vykašlat.

Jakmile budete vědět, jaká je vlastně filosofie kvalitního linkbuildingu v roce 2016 a jak byste zpětné odkazy měli budovat, inspirujte se v článku Jak hledat příležitosti pro získávání zpětných odkazů, kde se vám pokusíme předat několik tipů, kam odkazy umístit a na co při tom myslet.

Zásadní znalosti můžete získat i ve videu Jak funguje vyhledávač Seznam.cz a v rubrice o optimalizaci pro vyhledávače. Přihlaste se do našeho newsletteru a těšte se na nové praktické tipy, které vám pomohou uspět na internetu.