Doporučujeme

Jak se řídí české firmy? Nahlédněte pod ruce jejich šéfům

Praktické tipy pro řízení firmy na českém trhu
Zkušenosti předních podnikatelů a manažerů
Reálné know-how pro budování vaší firmy
Zjistit více

Ještě lepší rozhovory. Spouštíme předplatné

Přehrát celý rozhovor

Inzerce

Inzerce

Po více jak 10 letech budování MladýPodnikatel.cz a více než 800 natočených videorozhovorech je čas se posunout dál. A tím dál myslím k mnohem podrobněji a praktičtěji zpracovaným rozhovorům na témata, která mají za cíl jediné – výrazně ovlivnit byznys malých i velkých firem a živnostníků.

Inzerce

Mým cílem, na kterém pracuji už několik měsíců, je výrazně zvýšit kvalitu rozhovorů a předat vám co nejpodrobnější a nejpraktičtější informace pro budování vašeho podnikání. Za těch 10 let jsem měl totiž možnost nahlédnout do podnikání tisíců firem a živnostníků. Mohl jsem sledovat, s jakými výzvami se potýkají, co je v podnikání nejvíce brzdí a co jim naopak pomáhá růst a prosperovat.

Nejlepší témata a nejzkušenější hosty jsem vybral do nových speciálních rozhovorů, které si můžete pustit v rámci předplatného.

Najdete tam rozhovory, ve kterých jdeme s hosty mnohem hlouběji v tématech, která řeší jak živnostníci, tak i malé a velké firmy. Nejvíce si z nich odnesou zejména majitelé a šéfové firem všech velikostí, provozovatelé e-shopů, manažeři na C-level pozicích, zakladatelé startupů a digitálních agentur, tvůrci on-line projektů a freelanceři.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Už nyní se můžete těšit na hosty, jako je Jiří Hlavenka, Petr Kasa, David Špinar, Lubo Smid, Margareta Křížová, Martin Rozhoň, Ondřej Bartoš, David Lörincz, Pavel Ungr, Jan Kvasnička, Daniel Hejl, Miroslav Tesař, Ladislav Veselý a mnoho dalších. Všechny rozhovory budou vycházet postupně v následujících dnech a týdnech. Už nyní si ale můžete přehrát tyto první tři:

Zkušenosti, které v těchto rozhovorech získáte, jsou k nezaplacení. Přesto si je můžete koupit za cenu jednoho oběda. Poslouchat je lze jak ve formě videa, tak jako neveřejný podcast v závislosti na tom, jaký tarif si vyberete.

Předplatné jsem se rozhodl vytvořit proto, abych mohl svou tvorbu posouvat dál a spíš než na inzerci se zaměřit na přidanou hodnotu každého jednoho rozhovoru. Chci vám dlouhodobě přinášet co nejlepší obsah, díky kterému budete moci v podnikání dělat lepší a informovanější rozhodnutí, objevíte cenné zkratky v cestě za vašimi cíli a inspirujete se od nejzkušenějších lidí českého a slovenského byznysu.

Abych ale mohl této vize dosáhnout, nezvládnu to bez vás. Předplatné je nejen způsobem, jak získáte přístup ke kvalitnímu a praktickému obsahu, ale i jak mě můžete podpořit v dalším rozvíjení MladýPodnikatel.cz.

Jakékoliv otázky a připomínky mi neváhejte psát na predplatne@mladypodnikatel.cz.

Děkuji vám.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

jiri-rostecky

Jiří Rostecký

Jirka ve svých 18 letech založil MladýPodnikatel.cz. Posledních 8 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už bezmála 1 200. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci konzultací. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.

Nenechte si ujít

Premium
jiri-rostecky-senta-cermakova-web

Jirka Rostecký: Úspěch v podnikání určuje i naše rodina | Senta Čermáková

Premium
dominik-nabelek-web

Jak se buduje módní značka DON LEMME? | Dominik Nábělek

petr-macek-web

Díky čemu roste aplikace Caflou? | Petr Macek

Premium
pavel-milan-cerny-web

Vybudoval Econea.cz, ale nakonec z ní odešel. Cesta za štěstím Pavla Milana Černého

michaela-steinhauser-web

Růst firmy: Jak ho zvládá Skinners? | Michaela Steinhauser

jindra-dohnal-web

Bez strategického myšlení nemáte v byznysu šanci | Jindra Dohnal (Creatixo)

gabriela-mrkvicova-web

Jak z networkingu dostat maximum pro váš byznys? | Gabriela Mrkvicová (Smart Network)

marek-odehnal-web

Pro rodiče: Jak přemýšlet nad finanční budoucností vašich děti? | Marek Odehnal

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vybraná témata

TOP header

Premium
daniel-kral-web

Amazon. Takhle na něm prodává Dermacol | Daniel Král

Premium
dominik-nabelek-web

Jak se buduje módní značka DON LEMME? | Dominik Nábělek

Premium
john-vanhara-web

John Vanhara: Růst firmy, zaměření na zisk, výběr a řízení lidí

Premium
jan-hanus-web

Řídil firmy jako Mall či Kostelecké uzeniny. Co se naučil o zvládání krizí a transformací? | Jan Hanuš

Inzerce