Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Konkrétní a praktické tipy pro řízení malé i velké firmy.
TOP podnikatelé, manažeři a další specialisté na byznys.
Témata, o kterých se jinde nemluví. Důležité pro každého podnikatele.
Zjistit více

Inzerce

Ještě lepší rozhovory. Spouštíme předplatné

Vezmi si to s sebou. Rozhovor najdeš i jako podcast: Spotify iTunes Google Podcasty MP3
Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Poslechněte si 97 rozhovorů s exkluzivními hosty. Ještě více do hloubky a plné know-how pro vaše podnikání.

Zjistit více

Po více jak 10 letech budování MladýPodnikatel.cz a více než 800 natočených videorozhovorech je čas se posunout dál. A tím dál myslím k mnohem podrobněji a praktičtěji zpracovaným rozhovorům na témata, která mají za cíl jediné – výrazně ovlivnit byznys malých i velkých firem a živnostníků.

Inzerce

Mým cílem, na kterém pracuji už několik měsíců, je výrazně zvýšit kvalitu rozhovorů a předat vám co nejpodrobnější a nejpraktičtější informace pro budování vašeho podnikání. Za těch 10 let jsem měl totiž možnost nahlédnout do podnikání tisíců firem a živnostníků. Mohl jsem sledovat, s jakými výzvami se potýkají, co je v podnikání nejvíce brzdí a co jim naopak pomáhá růst a prosperovat.

Nejlepší témata a nejzkušenější hosty jsem vybral do nových speciálních rozhovorů, které si můžete pustit v rámci předplatného.

Najdete tam rozhovory, ve kterých jdeme s hosty mnohem hlouběji v tématech, která řeší jak živnostníci, tak i malé a velké firmy. Nejvíce si z nich odnesou zejména majitelé a šéfové firem všech velikostí, provozovatelé e-shopů, manažeři na C-level pozicích, zakladatelé startupů a digitálních agentur, tvůrci on-line projektů a freelanceři.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Už nyní se můžete těšit na hosty, jako je Jiří Hlavenka, Petr Kasa, David Špinar, Lubo Smid, Margareta Křížová, Martin Rozhoň, Ondřej Bartoš, David Lörincz, Pavel Ungr, Jan Kvasnička, Daniel Hejl, Miroslav Tesař, Ladislav Veselý a mnoho dalších. Všechny rozhovory budou vycházet postupně v následujících dnech a týdnech. Už nyní si ale můžete přehrát tyto první tři:

Zkušenosti, které v těchto rozhovorech získáte, jsou k nezaplacení. Přesto si je můžete koupit za cenu jednoho oběda. Poslouchat je lze jak ve formě videa, tak jako neveřejný podcast v závislosti na tom, jaký tarif si vyberete.

Předplatné jsem se rozhodl vytvořit proto, abych mohl svou tvorbu posouvat dál a spíš než na inzerci se zaměřit na přidanou hodnotu každého jednoho rozhovoru. Chci vám dlouhodobě přinášet co nejlepší obsah, díky kterému budete moci v podnikání dělat lepší a informovanější rozhodnutí, objevíte cenné zkratky v cestě za vašimi cíli a inspirujete se od nejzkušenějších lidí českého a slovenského byznysu.

Abych ale mohl této vize dosáhnout, nezvládnu to bez vás. Předplatné je nejen způsobem, jak získáte přístup ke kvalitnímu a praktickému obsahu, ale i jak mě můžete podpořit v dalším rozvíjení MladýPodnikatel.cz.

Jakékoliv otázky a připomínky mi neváhejte psát na predplatne@mladypodnikatel.cz.

Děkuji vám.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

jiri-rostecky

Jiří Rostecký

Jirkovi je 29 let a je zakladatelem MladýPodnikatel.cz. Podnikat začal ještě na střední škole, ale jeho první firma mu vůbec nevyšla. Po ní se začal naplno věnovat natáčení rozhovorů a podcastů, kterých má za sebou už bezmála 8 stovek. Ročně pořádá desítky akcí pro podnikatele a často přednáší na vysokých školách. Časopis Forbes ho umístil do českého výběru 30pod30, několikrát byl nominován na Osobnost digitálního marketingu WebTOP100 a opakovaně se umísťuje i v Křišťálové Lupě. Nabízí konzultace a sledovat ho můžete třeba na Facebooku nebo na LinkedIn.

Nenechte si ujít

adam-neuberger-web

Začátek recese kryptoměn? | Adam Neuberger (Probinex)

jiri-peslar-web

Podnikatel na cestách. Proč myslet na pojištění? | Jiří Peslar

Premium
jan-karel-web

Výkon obchodníků: Jak ho zvýšit? | Jan Karel

Právě vyšlo

odehnal-endler

Duel: Investování pro podnikatele a manažery | Vít Endler a Marek Odehnal

monika-kleckova-web

Jak řídit projekt pro klienta? | Monika Klečková

Premium
gentlemanstore-web

Zdroje růstu e-shopu GentlemanStore.cz | Pavel Králíček a Jan Moravčík

Nejoblíbenější

Premium
dalibor-dedek-web

Dalibor Dědek: Jak vybudoval Jablotron?

Premium
karol-gulas-web

Marketing Astratexu | Karol Guláš

Premium
vojtech-boril-web

SaaS byznys: Jak s ním růst? | Vojtěch Bořil (Kentico)

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

TOP obsah

michael-rostock-poplar-web

Michael Rostock – Poplar: Vítězové a poražení v byznysu, předpoklady úspěchu, trendy pro startupy

Premium
dominik-pichal-web

Privátní značky: Jak je vytvořit? | Dominik Píchal (Grizly.cz)

radkin-honzak-web

Radkin Honzák: Vysoké pracovní nasazení, skutečné vyhoření, vnitřní napětí

michal-koubek-web

Aktuální stav české ekonomiky a výhled do budoucna | Michal Koubek

Inzerce