Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Jak být úspěšný?

Přemýšlíte, jak být úspěšný? Tento článek je psaný od srdce. Napsal jsem ho já – autor celého tohoto webu. Jmenuji se Jirka a o úspěchu jsem se toho naučil hodně. Podnikat jsem začal ještě na střední škole a hned po jejím dokončení jsem se do byznysu pustil naplno.

Od té doby jsem vytvořil několik úspěšných projektů, z nichž nejznámější je právě tento. Na MladýPodnikatel.cz natáčím rozhovory s úspěšnými osobnostmi. Mám jich za sebou už vysoké stovky, další tisíce rozhovorů jsem udělal mezi čtyřma očima mimo kameru.

Povedlo se mi začít vydělávat zajímavé peníze, splnit si řadu snů a dokonce i získat různá prestižní ocenění.

Přesto jsem se o úspěchu naučil něco, co v souvislosti s ním zmiňujeme jen zřídka.

Úspěch je totiž mnohem složitější, než se může zdát.

Sleduj mě na sociálních sítích. Neboj se mi napsat...

Hodně lidí si myslí, že úspěšní jsou ti, co vydělávají peníze, čteme o nich ve zprávách nebo sledujeme jejich krásné životy na sociálních sítích. I mě může leckdo považovat za úspěšného, protože se řadu let úspěšně živím vlastním podnikáním na internetu, jsem populárním ve svém oboru a na sociálních sítích mohu sdílet krásné příspěvky a získávat lajky a komentáře.

Jenomže úspěch není jenom o tom. Je o celém našem životě. Být úspěšný v jedné oblasti není jednoduché, ale mnohem složitější je být úspěšný v životě jako celku. Mít kvalitní vztah s partnerem, se kterým se budete navzájem milovat a podporovat. Mít pevné vztahy s přáteli, kteří vás podrží, když se vám přestane dařit. Být zdravý a pečovat o své tělo i svou psychiku. Mít koníčky, díky kterým dokážete odregovat a na chvíli vypnete od pracovního nasazení. Umět být šťastný sám se sebou, užívat si přítomnost a nenechat se ovládat vnitřními strachy a dalšími negativními vlivy.

Lidí, kteří tohle zvládají, znám mnohem míň. A protože jsem toho sám zažil hodně a udělal jsem řadu chyb, ptám se ve svých rozhovorech hostů i na to. Tady jsem pro vás vybral několik rozhovorů, kterými můžete začít a které vás mohou inspirovat ve vaší cestě za úspěchem.

Premium
jan-bednar-web

Jan Bednář: Život miliardáře a řízení firmy ShipMonk

Premium
jiri-janku-web

Poločas zakladatele eBRÁNY. Jiří Janků o přístupu k firmě

tomas-gavlas-web

Tomáš Gavlas: Neúspěch v podnikání, osobní transformace, neviditelná témata

juraj-sutoris-web

Juraj Sutoris: Krach v podnikání, pád na dno, drogová závislost

martin-fuks-web

Martin Fuks: Stres v podnikání, vnitřní motivace, strach ze selhání

marian-jelinek-web

Marian Jelínek: Úspěšný člověk je pro mě ten, kdo extrémně miluje, co dělá, a chce za to extrémně hodně

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.