Inzerce

Nemůžete se dlouho zdržovat? Vyberte si z nabídky rychlých půjček pro mladé podnikatele

Mladí podnikatelé mají často spoustu práce svojí živností a poměrně málo volného času. Pokud potřebují menší půjčku, zdlouhavé sepisování smluv, překládání mnoha dokladů a dokumentů, návštěvy banky apod. je zbytečně zdržují, zvláště když nejde o žádné velké sumy peněz. V tomto článku se podíváme na to, jaké možnosti se nabízejí v oblasti půjček lidem, kteří si je chtějí sjednat rychle a nemohou se příliš dlouho zdržovat. Jedná se zejména o nebankovní půjčky, které jsou vhodné nejen pro zaměstnance či rizikové klienty, ale i pro mladé podnikatele, kteří mají zájem o výhodný úvěr s nízkými úroky.

Inzerce

Půjčky online si vyřídíte z kanceláře nebo domova

V dnešní době už se dá spousta věcí vyřešit přes internet – veškerá komunikace, platby, nákup různého zboží atd. Jedním z mnoha produktů, u kterých už není třeba kamkoliv jezdit, jsou i půjčky a to jak nebankovní, tak i většina bankovních. Půjčky online si může snadno vyřídit každý zájemce, který má možnost připojení k internetu. Je úplně jedno, zda jste zrovna doma, v práci nebo někde na cestách – stačí mít jen PC, notebook nebo tablet a prostřednictvím internetu si půjčku pohodlně sjednat.

Nebankovní půjčky mohou být i výhodné

Většina rychlých online půjček spadá do nebankovního sektoru, o kterém u mnoha lidí panují představy, že všechny tyto úvěry jsou předražené a nevýhodné. Částečně je to pravda – někteří poskytovatelé mají opravdu extrémní úroky a poplatky a vzít si u nich půjčku je velmi nerozumné. Díky silné konkurenci se ale v posledních letech situace změnila k lepšímu a objevila se spousta nebankovních půjček, které jsou svojí výší úrokových sazeb a poplatků plně srovnatelné s klasickým bankovními úvěry a v některých případech dokonce ještě výhodnější. Mezi nejvýhodnější nebankovní půjčky aktuálně patří např. Japonská půjčka (viz recenze na iDnes.cz), Zaplo.cz, Via SMS nebo CreditOn, pro ty, co potřebují půjčit více peněz lze doporučit např. Tesco půjčku, kterou provozuje společnost Home Credit. Všechny tyto úvěry jsou vhodné i pro mladé podnikatele a žádost o ně se dá bez problémů vyřídit přes příslušné webové stránky.

Nejlepší srovnání Vám poskytnou nezávislé odborné weby

Jak už jsme si řekli na začátku, podnikatelé jsou lidé, kteří obvykle nemají mnoho volného času a nemohou se zbytečně zdržovat. Jak ale vybrat nejvýhodnější půjčku, když není čas na dlouhé surfování na internetu a otevírání jedné stránky úvěrové společnosti za druhou? Řešením jsou specializované nezávislé srovnavače půjček. Jedná se o plně profesionální a odborné webové portály, jež poskytují ucelené a komplexní srovnání nebankovních i bankovních úvěrů. Naleznete na nich jednotlivé nabídky pěkně pohromadě a nemusíte tak zbytečně ztrácet čas. Přidanou hodnotou těchto webů je i skutečnost, že každá půjčka na nich je důkladně ověřená a zcela tak odpadá riziko, že by se mohlo jednat o podvod. K nejlepším portálům, zaměřeným na porovnání půjček patří např. Coolpujcky.cz, Pujckyhned.cz nebo Paradnipujcky.cz, v širších souvislostech se pak úvěrům a financím obecně věnuje magazín Půjčko.cz.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

eliska-flasarova-web

Jak řídit marketing vaší firmy? | Eliška Flasarová (SmartEmailing.cz)

adam-neuberger-web

Bitcoin: Co to je a kdy do něj investovat? | Adam Neuberger

pilin-macek-web

Power BI a automatizace reportů: Jak ušetřit práci zaměstnancům? | Petr Pilin a Jáchym Macek (iPodnik)

Právě vyšlo

marek-odehnal-web

Finanční krize: Co se z nich můžeme naučit pro naše investování? | Marek Odehnal

marketa-danisova-web

Nejčastější chyby v e-mail marketingu | Markéta Danišová (SmartEmailing.cz)

max-kovar-web

Jak se staví sklad? | Max Kovář (Skladon)

Nejoblíbenější

zdenek-jahoda-web

30 let v byznysu, budování značky Emco, řízení lidí | Zdeněk Jahoda

miroslav-tesar-web

Stabilizace rozpadající se firmy | Miroslav Tesař (Astratex)

michal-koubek-web

Jak získat bankovní úvěr pro váš e-shop? | Michal Koubek

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

TOP obsah

michal-koubek-web

Jak spočítat náklady na vytvoření managementu firmy? | Michal Koubek

michal-koubek-web

Jak získat bankovní úvěr pro váš e-shop? | Michal Koubek

margareta-krizova-web

Margareta Křížová: Rozjezd podnikání, ženy a kariéra, podnikání ve vyšším věku

karolina-topolova-web

Karolína Topolová (AAA Auto): Budování kariéry manažerky, byznys s ojetými vozy, budoucnost firmy