Inzerce

Nemůžete se dlouho zdržovat? Vyberte si z nabídky rychlých půjček pro mladé podnikatele

Mladí podnikatelé mají často spoustu práce svojí živností a poměrně málo volného času. Pokud potřebují menší půjčku, zdlouhavé sepisování smluv, překládání mnoha dokladů a dokumentů, návštěvy banky apod. je zbytečně zdržují, zvláště když nejde o žádné velké sumy peněz. V tomto článku se podíváme na to, jaké možnosti se nabízejí v oblasti půjček lidem, kteří si je chtějí sjednat rychle a nemohou se příliš dlouho zdržovat. Jedná se zejména o nebankovní půjčky, které jsou vhodné nejen pro zaměstnance či rizikové klienty, ale i pro mladé podnikatele, kteří mají zájem o výhodný úvěr s nízkými úroky.

Inzerce

Půjčky online si vyřídíte z kanceláře nebo domova

V dnešní době už se dá spousta věcí vyřešit přes internet – veškerá komunikace, platby, nákup různého zboží atd. Jedním z mnoha produktů, u kterých už není třeba kamkoliv jezdit, jsou i půjčky a to jak nebankovní, tak i většina bankovních. Půjčky online si může snadno vyřídit každý zájemce, který má možnost připojení k internetu. Je úplně jedno, zda jste zrovna doma, v práci nebo někde na cestách – stačí mít jen PC, notebook nebo tablet a prostřednictvím internetu si půjčku pohodlně sjednat.

Nebankovní půjčky mohou být i výhodné

Většina rychlých online půjček spadá do nebankovního sektoru, o kterém u mnoha lidí panují představy, že všechny tyto úvěry jsou předražené a nevýhodné. Částečně je to pravda – někteří poskytovatelé mají opravdu extrémní úroky a poplatky a vzít si u nich půjčku je velmi nerozumné. Díky silné konkurenci se ale v posledních letech situace změnila k lepšímu a objevila se spousta nebankovních půjček, které jsou svojí výší úrokových sazeb a poplatků plně srovnatelné s klasickým bankovními úvěry a v některých případech dokonce ještě výhodnější. Mezi nejvýhodnější nebankovní půjčky aktuálně patří např. Japonská půjčka (viz recenze na iDnes.cz), Zaplo.cz, Via SMS nebo CreditOn, pro ty, co potřebují půjčit více peněz lze doporučit např. Tesco půjčku, kterou provozuje společnost Home Credit. Všechny tyto úvěry jsou vhodné i pro mladé podnikatele a žádost o ně se dá bez problémů vyřídit přes příslušné webové stránky.

Nejlepší srovnání Vám poskytnou nezávislé odborné weby

Jak už jsme si řekli na začátku, podnikatelé jsou lidé, kteří obvykle nemají mnoho volného času a nemohou se zbytečně zdržovat. Jak ale vybrat nejvýhodnější půjčku, když není čas na dlouhé surfování na internetu a otevírání jedné stránky úvěrové společnosti za druhou? Řešením jsou specializované nezávislé srovnavače půjček. Jedná se o plně profesionální a odborné webové portály, jež poskytují ucelené a komplexní srovnání nebankovních i bankovních úvěrů. Naleznete na nich jednotlivé nabídky pěkně pohromadě a nemusíte tak zbytečně ztrácet čas. Přidanou hodnotou těchto webů je i skutečnost, že každá půjčka na nich je důkladně ověřená a zcela tak odpadá riziko, že by se mohlo jednat o podvod. K nejlepším portálům, zaměřeným na porovnání půjček patří např. Coolpujcky.cz, Pujckyhned.cz nebo Paradnipujcky.cz, v širších souvislostech se pak úvěrům a financím obecně věnuje magazín Půjčko.cz.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

vit-endler-2-web

Vít Endler (finGOOD.cz): Jak si vybudovat finanční nezávislost?

martin-lonsky-web

Martin Lonský (ApuTime): Umělá inteligence a startupy, její dnešní využití, strach z technologií

lenka-hrudikova-web

Lenka Hrudíková (CBRE): Proč firmy stále častěji využívají sdílené kanceláře?

Právě vyšlo

adam-neuberger-web

Kryptoměny: Jak do nich investovat? | Adam Neuberger

baier-rozhon-web

Vstup investora do firmy: Na co si dát pozor po právní stránce? | Martin Rozhoň & Jaroslav Baier

michal-cumpelik-web

Správa rozsáhlých dat ve firmě, vývoj služby Tabidoo | Michal Čumpelík

Nejoblíbenější

tomas-raska-web

Krize ve firmách: Jak vznikají a jak jim předejít? | Tomáš Raška (Natland)

adam-neuberger-web

Kryptoměny: Jak fungují, jak probíhá těžba a kdy do nich investovat? | Adam Neuberger

petr-hudec-web

E-shopař youtuberem. Jak vytvořit nový byznys? | Petr Hudec (HuráMobil.cz)

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

TOP obsah

martin-kasa-web

Martin Kasa: Investice do startupů, nemovitostí i bitcoinů, byznys s Pilulkou, ochrana spotřebitele

martin-rozhon-1-web

Transakční ekonomika e-shopu: Jak na ni podle Martina Rozhoně?

max-kovar-web

Skladník e-shopu: Jak se připravit na sezónu a jak řídit sklad? | Max Kovář (Skladon)

karolina-topolova-web

Karolína Topolová (AAA Auto): Budování kariéry manažerky, byznys s ojetými vozy, budoucnost firmy