Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Nemůžete se dlouho zdržovat? Vyberte si z nabídky rychlých půjček pro mladé podnikatele

Inzerce

Inzerce

Mladí podnikatelé mají často spoustu práce svojí živností a poměrně málo volného času. Pokud potřebují menší půjčku, zdlouhavé sepisování smluv, překládání mnoha dokladů a dokumentů, návštěvy banky apod. je zbytečně zdržují, zvláště když nejde o žádné velké sumy peněz. V tomto článku se podíváme na to, jaké možnosti se nabízejí v oblasti půjček lidem, kteří si je chtějí sjednat rychle a nemohou se příliš dlouho zdržovat. Jedná se zejména o nebankovní půjčky, které jsou vhodné nejen pro zaměstnance či rizikové klienty, ale i pro mladé podnikatele, kteří mají zájem o výhodný úvěr s nízkými úroky.

Půjčky online si vyřídíte z kanceláře nebo domova

V dnešní době už se dá spousta věcí vyřešit přes internet – veškerá komunikace, platby, nákup různého zboží atd. Jedním z mnoha produktů, u kterých už není třeba kamkoliv jezdit, jsou i půjčky a to jak nebankovní, tak i většina bankovních. Půjčky online si může snadno vyřídit každý zájemce, který má možnost připojení k internetu. Je úplně jedno, zda jste zrovna doma, v práci nebo někde na cestách – stačí mít jen PC, notebook nebo tablet a prostřednictvím internetu si půjčku pohodlně sjednat.

Nebankovní půjčky mohou být i výhodné

Většina rychlých online půjček spadá do nebankovního sektoru, o kterém u mnoha lidí panují představy, že všechny tyto úvěry jsou předražené a nevýhodné. Částečně je to pravda – někteří poskytovatelé mají opravdu extrémní úroky a poplatky a vzít si u nich půjčku je velmi nerozumné. Díky silné konkurenci se ale v posledních letech situace změnila k lepšímu a objevila se spousta nebankovních půjček, které jsou svojí výší úrokových sazeb a poplatků plně srovnatelné s klasickým bankovními úvěry a v některých případech dokonce ještě výhodnější. Mezi nejvýhodnější nebankovní půjčky aktuálně patří např. Japonská půjčka (viz recenze na iDnes.cz), Zaplo.cz, Via SMS nebo CreditOn, pro ty, co potřebují půjčit více peněz lze doporučit např. Tesco půjčku, kterou provozuje společnost Home Credit. Všechny tyto úvěry jsou vhodné i pro mladé podnikatele a žádost o ně se dá bez problémů vyřídit přes příslušné webové stránky.

Nejlepší srovnání Vám poskytnou nezávislé odborné weby

Jak už jsme si řekli na začátku, podnikatelé jsou lidé, kteří obvykle nemají mnoho volného času a nemohou se zbytečně zdržovat. Jak ale vybrat nejvýhodnější půjčku, když není čas na dlouhé surfování na internetu a otevírání jedné stránky úvěrové společnosti za druhou? Řešením jsou specializované nezávislé srovnavače půjček. Jedná se o plně profesionální a odborné webové portály, jež poskytují ucelené a komplexní srovnání nebankovních i bankovních úvěrů. Naleznete na nich jednotlivé nabídky pěkně pohromadě a nemusíte tak zbytečně ztrácet čas. Přidanou hodnotou těchto webů je i skutečnost, že každá půjčka na nich je důkladně ověřená a zcela tak odpadá riziko, že by se mohlo jednat o podvod. K nejlepším portálům, zaměřeným na porovnání půjček patří např. Coolpujcky.cz, Pujckyhned.cz nebo Paradnipujcky.cz, v širších souvislostech se pak úvěrům a financím obecně věnuje magazín Půjčko.cz.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

Premium
tomas-mikolov-web

Tomáš Mikolov: Jak AI změní byznys a řízení firem?

Premium
pavel-hadrbolec-web

Finanční ředitel T-Mobilu: Jak se buduje zdravá firma? | Pavel Hadrbolec

pravdik-hlisnikovska-web

Jak se zachránila firma se ztrátou 37 milionů korun? | Elena Hlisnikovská a Michal Pravdík

petr-macek-web

Průzkum: Jak vidí české firmy svou budoucnost? | Petr Macek (Caflou)

Premium
david-grudl-web

David Grudl: Umělá inteligence je v plenkách a firmy mají nereálné představy

jiri-peslar-web

Jak dosáhnout svých snů? | Jiří Peslar

petr-macek-web

Řízení firem: Jak se mění a co byste měli vědět? | Petr Macek (Caflou)

Premium
lucie-harnosova-web

Ženy v byznysu. Jak dosáhnout úspěchu a být šťastná? | Lucie Harnošová

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vybraná témata

TOP header

Premium
petr-janosik-web

Takhle se za víc jak miliardu prodal Smartlook | Petr Janošík

Premium
petr-kasa-web

Petr Kasa: Jak budujeme hodnotu Pilulka.cz?

Premium
dominik-nabelek-web

Jak se buduje módní značka DON LEMME? | Dominik Nábělek

Premium
ruslan-skopal-web

Finanční řízení e-shopu: To nejdůležitější a jak s tím začít | Ruslan Skopal (Trenýrkárna)

Inzerce