Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Inspirujte se a vytvořte úspěšnou strategii pro Váš byznys
Získejte ihned použitelné praktické tipy, jak zefektivnit Vaše podnikání
Učte se od Vašich nových mentorů- TOP byznysmenů
Zjistit více

Inzerce

Kam až sahají prsty Davida Kirše? Pojďme se podívat na nejznámější milionová impéria!

se proslavil hlavně v posledních několika měsících, kdy s velkou slávou otevřel svým způsobem trochu revoluční projekt Milionové Impérium. To mělo v lidech objevit skrytý talent a naučit je vydělávat na internetu. Samozřejmě až po zaplacení.

David přišel s geniálním nápadem. Do svého systému umožnil vstup až po zaplacení 10.000 Kč, přičemž uživatelé, kteří jeho slovům uvěřili a rozhodli se do své budoucnosti investovat prostřednictvím Milionového impéria, se mohli dostat k zajímavým tipům a nástrojům pro podnikání na internetu. Vše mělo za následek vznik nových milionových impérií, která už sice nevyvolala takovým boom jako to Davidovo, ale svoje uživatele si některá určitě našla. Pojďme si je ukázat…

ŠvejkovskáReforma.cz

Všechna milionová impéria stojí na jednoduchém základě – nadšení a úsměv jeho protagonisty, přesvědčivá, pozitivně naladěná slova a laskavé empatie vůči divákovi. Video by ve vás mělo vzbudit nadšení z nabízené služby a chuť se zaregistrovat. Přehnaná pozitivita sice může být ke škodě, nicméně i tak nabídla prostor pro vlastní fantazii. Právě proto řadíme na první místo stránky Švejka, který nás má seznámit s penzijní reformou. Zvolil velmi zajímavý způsob prezentace, která se vskutku povedla.

DoktorKouč.cz

Kromě pozitivně naladěných lidí je ve videu důležité i to, co říkají. Jejich přesvědčivost a styl prezentace může diváky přilákat, ale i odradit. Z našeho pohledu velmi povedené video natočil Dr. Kouč, jehož cílem je v lidech „rozvíjet styl úspěchu“. Tří a půl minutové video, na němž je vidět, že si s ním autor vyhrál, vám řekne více, bohužel registrace asi nefunguje. Jelikož mě video zaujalo, chtěl jsem se dozvědět něco dalšího, nepřišel mi však žádný email poté, co jsem vyplnil registrační formulář. Rozvíjení mého úspěchu se tedy nekoná…

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

MilionováPříležitost.cz

S úplně prvním impériem, jež má pod vedením voják Švejk, souvisí i o něco starší Milionová příležitost. Tu vede Pavel Fara, který je velmi aktivní i na svém Facebooku a se svými názory se dostal až do článku na iDnes.cz. Jeho kurz má za cíl vychovat nové finanční poradce, pomoci jim v cestě za úspěchem a napravit trochu pokaženou pověst finančního poradenství v Čechách. Pavel před pár dny lákal své svěřence na Kongres finančních poradců, jehož se zúčastnil například i Ivo Toman.

ŽenyŽenám.cz

Vlastní milionové impérium můžete udělat opravdu o čemkoliv, což ve spojení se stále sílící ženskou emancipací dává podnět k vytvoření kurzu, jako je právě ten manželky Davida Kirše. Ta se rozhodla pomáhat ženám při boření zažitých mýtů, kterým ženy mylně věří. Podle statistiky se do kurzu přihlásilo již více než 15 000 uživatelů.

ŠkolaNávyků.cz

Kladné i negativní reakce se snesly na další impérium, tentokrát to v režii Pavla Říhy. Ten tvrdí, že kladné reakce převažují a jeho kurz tak vesele učí své uživatele zvládat úspěšné budování nových návyků, zbavovat se zlozvyků a „stát se architektem svého života“. Zajímavý článek o kurzu si můžete přečíst i na stránkách Honzy Kvasničky, šéfredaktora našeho magazínu.


Zdroj videa: Youtube.com, úvodní stránky ŠkolaNávyků.cz

GeniusAcademy.cz

Úspěch je nejčastějším tématem milionovým impérií a jinak tomu není ani u kurzu Michala Hanuše, který si dal za cíl ve svých svěřencích rozvíjet pravý potenciál a naučit je žít život naplno. Po absolvování kurzu mají objevit celkem sedm vlastností, jež spojují ty nejúspěšnější lidi všech dob. Které to asi budou?

SEOškola.cz

Tematicky z mého pohledu nejzajímavější je kurz o optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. Autorem je Josef Řezníček, který má v SEO velké znalosti a rozhodl se je nabídnout svým uživatelům. Jeho kurz vás naučí, jak webové stránky optimalizovat, dlouhodobě si udržet vysoké pozice ve vyhledávačích, analyzovat klíčová slova a mnoho dalšího.

Zajímavostí je, že SEOškola vznikla dříve než Kiršovo Milionové impérium.

JazykováRevoluce.cz

Cílem Jazykové revoluce je zkrátit dobu osvojování si cizího jazyka zjednodušením učení. Webové stránky sice moc přesvědčivé nejsou, ale ve videu vám Michal Urbánek, lektor jazyků, řekne vše o tom, co se v jeho kurzu můžete naučit.


Zdroj videa: Youtube.com, úvodní stránky JazykováRevoluce.cz

JdiZaSvýmSnem.cz

Takřka maturitní video na stránkách dalšího impéria vás přesvědčuje, abyste se zaregistrovali do kurzu, na jehož konci máte najít svoji jedinečnost, začít žít život naplno a vykročit na cestu za splněním vlastních snů. Autorem projektu je Antonín Tomek, pracující jako zážitkový pedagog.


Zdroj videa: Youtube.com, úvodní stránky JdiZaSvýmSnem.cz

CentrumZměn.cz

To, že 90 % lidí ve špatně prožívá svůj život, se snaží vyřešit kurz kouče Vladimíra Vymětala. Kurz má do vašeho života přilákat nové štěstí, naučit vás žít šťastnější život a více si jej užívat. Ovšem pouze tehdy, kdy „uvěříte své radosti a necháte se vést“.

[poll id=“6″]

Milionových impérií je určitě ještě daleko více a další se možná ještě objeví. Nás zaujala hlavně tato, z nichž některá naleznete i na MilionováImpéria.cz, kde pomalu vzniká skvělý seznam všech lidí, co podlehli návnadám Davida Kirše a rozhodli se vybudovat vlastní milionové impérium. Pokud znáte nějaká další, neváhejte nám je do komentářů napsat!

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

jiri-rostecky

Jiří Rostecký

Jirkovi je 29 let a je zakladatelem MladýPodnikatel.cz. Podnikat začal ještě na střední škole, ale jeho první firma mu vůbec nevyšla. Po ní se začal naplno věnovat natáčení rozhovorů a podcastů, kterých má za sebou už bezmála 8 stovek. Ročně pořádá desítky akcí pro podnikatele a často přednáší na vysokých školách. Časopis Forbes ho umístil do českého výběru 30pod30, několikrát byl nominován na Osobnost digitálního marketingu WebTOP100 a opakovaně se umísťuje i v Křišťálové Lupě. Nabízí konzultace a sledovat ho můžete třeba na Facebooku nebo na LinkedIn.

Nenechte si ujít

Premium
michal-pohludka-web

Jak vybudovat dlouhodobě úspěšnou firmu? | Michal Pohludka

samuel-ondrisak-web

Jak připravit e-shop na rok 2023? | Samuel Ondrišák (Dexfinity)

huba-babinec-web

Česká e-commerce v roce 2023. Jaká bude? Duel Shoptetu a Skladonu

Právě vyšlo

Premium
martin-mates-web

Rozpad managementu firmy a špatný výběr manažerů | Martin Mates (Econea)

jan-kodytek-web

Jak zanalyzovat stav jakékoliv firmy? Zkuste metodu 3S | Jan Kodytek (JPF)

Premium
vilem-minarik-web

Školil tisíce lidí na 5 kontinentech. Co se naučil? | Vilém Minařík

Nejoblíbenější

Premium
pavel-voparil-web

Zvládání krize v e-commerce. Co pomohlo Bonami? | Pavel Vopařil

Premium
miroslav-udan-web

Vybudoval Shoptet. Díky čemu firma utekla konkurenci? | Miroslav Uďan

Premium
vydrzel-budnik-web

Microsoft, PPF, O2. Duel dvou TOP manažerů o řízení firmy | Michal Vydržel a Tomáš Budník

Komentáře

Tom

Před 10 roky

Lze nakrásně vidět, že kdyby třeba „škola návyků“ pár tisíc zainvestovala do někoho, kdo umí mluvit a zná základy střihu koukatelného videa, měla by silný potenciál. Jenže dalším společným znakem tvůrců těchto „projektů“ je, že vůbec nevyhledávají/nepřijímají kritiku a pak to taky tak vypadá.

Odpovědět »

Šimon

Před 10 roky

Přijde mi, že na první dojem jsou poslední dva projekty o ničem. Spustím to a co nevidím musím to číst, nevidím nikde autora ve videu jak mi to pohodlně odvykládá. Šel jsem postupně jedno po druhým a zvyknul jsem si na toto pohodlí. Mám dojem, že ono aspoň mluvené slovo na úvodní stránce je základem toho co dělá tyto kurzy vyjmečnými od všech ostatních.
Naproti tomu doktor Kouč, mě naprosto nadchnul. Jde vidět, že to dělal někdo kdo tomu rozumí a hodně do toho investoval. Tom sice nepřímo píše, že škola návyků vypadá strašně (známý by toho autora označil slušně řečeno za šaška), ale spíš budu poslouchat návyky než ty dva poslední projekty. On až si vydělá, tak určitě zainvestuje do vzhledu.
Jenom chci upozornit, že nehodnotím obsah, který může být vskutku pro někoho užitečný, ale formu podání.

Odpovědět »

Vašek

Před 10 roky

Článek lehce vyznívá v tom smyslu, že David Kirš je šarlatán, který z lidí mámí peníze. Když někdo začne dělat věci jinak, často to nejprve vzbudí nedůvěru. Doba se mění a stejně tak se musíme měnit i my, pokud chceme v nových podmínkách uspět. Možná byl někdo z vás za socíku nejlepším soustružníkem v závodě, ale dnes už takového člověka nahradí CNC stroje.
Takže Davidovi i dalším, kdo zkouší nové věci držím palce!

Odpovědět »

Jiří Rostecký

Před 10 roky

Vašku, tak bych to neviděl. V jiném článku o mně říkají přesný opak :-) https://mladypodnikatel.cz/david-kirs-rozhovor-poznani-sebe-sama-t4427#comment-4786

Odpovědět »

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

TOP obsah

Premium
juraj-striezenec-web

Kiwi.com: Pád na nulu. Jak dostat firmu z existenční krize? | Juraj Strieženec

andrej-kiska-ml-web

Andrej Kiska ml.: Osobnost podnikatelů, získávání investora, úspěch startupů

Premium
karol-gulas-web

Marketing Astratexu | Karol Guláš

Premium
miroslav-udan-web

Vybudoval Shoptet. Díky čemu firma utekla konkurenci? | Miroslav Uďan

Inzerce