Inspirace pro vaše podnikání a marketing

Inovativní online produkt se na internetu prodává sám

Sponzorováno

Navzdory nedořešené legislativní otázce ohledně online sázení na českém internetu provozuje své weby mnoho společností nabízejících lehčí či těžší formu online hazardu. Tyto společnosti mají svá sídla převážně v zahraničí, mnoho z nich na Gibraltaru. O služby zábavního charakteru je v Česku i ve světě velký zájem, to je samozřejmě důvodem, proč se tyto firmy těší z dobrých výsledků. Firmy nabízejí různé produkty, ať už například online kasina, kurzové sázky na výsledky sportovních zápasů, objevují se rovněž nabídky sázek do loterie, automaty nebo stírací losy.

Tento článek je komerčním sdělením. MladýPodnikatel.cz nijak neovlivňuje a nezodpovídá za jeho obsah.

Nový obchodní model

Se zajímavým inovativním obchodním modelem přišla společnost Lottoland, která provozuje své weby v Brazílii a několika evropských zemích. Firma funguje na základě povolení k provozu takzvané sekundární loterie. To znamená, že zprostředkovává uzavírání sázek na výsledky losování oficiálních loterií. Fanouškům loterie tak umožňuje sázení na mnoho světových loterijních systémů. Ukázalo se, že o takový online produkt mají lidé velký zájem.

Produktové portfolio společnosti nabízí alternativy k populárním loteriím z celého světa (EuroJackpot, EuroMillions, MegaMillions, PowerBall a další). Zahraniční společnost ručí za vyplacení všech slibovaných jackpotů i výher v nižších kategoriích. Extrémně vysoké částky jsou pojištěny. K uzavření online sázky se stačí zaregistrovat a založit si herní účet. Čeští hráči si údajně oblíbili také stírací losy, které fungují na principu automatického generátoru.  Firma hlásí také prvního výherce, který ve stíracích losech na internetu našel 300 000 Kč.

Australský boom

V lednu 2016 firma nově získala licenci k provozování online loterie také v Austrálii. Stránky byly spuštěny ve chvíli, kdy se v americké loterii PowerBall suma jackpotu vyšplhala na světový rekord v hodnotě 1,59 miliardy USD. Zájem Australanů o účast v americkém PowerBallu, kterého se jinak lze zúčastnit pouze z území Spojených států, byl tak velký, že webové stránky provozovatele pod nátlakem zákazníků dočasně zkolabovaly. Zprávy o nebývalém úspěchu mladé progresivní firmy z jižního cípu Evropy, zaplavily nejen australský tisk.

Na dnešním přesyceném trhu je těžké najít skulinu, kde by se dalo prorazit. Přijít s něčím novým je těžké, ale pokud se to povede a firma uvede inovativní a kvalitní produkt, o který je zájem, obchodník se může těšit na úspěch.

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!Skrýt reklamu