Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Firma je vaším odrazem. Ta moje málem zkrachovala | Jan Hájek (Zážitky.cz)

Přehrát celý rozhovor

Přidejte se
mezi předplatitele

Poslouchejte
neomezeně
Rozhovory
více do hloubky
Exkluzivní
hosté
Audio podcast
na cesty
VYBRAT TARIF

Máme tady další díl série Šťastný podnikatel, ve kterém chci všem posluchačům vyprávět příběhy a předat ponaučení inspirativních podnikatelů v mém okolí a popsat, jak v byznysu a v celém svém životě hledali radost a štěstí.

Honza Hájek je zážitkář. V roce 2008 založil portál Zážitky.cz, na kterém si můžete koupit vše od masáží, degustací a únikových her, po lety balónem, vrtulníkem, vzducholodí nebo si třeba můžete vyzkoušet na den dělat bagristu, uvařit vlastní pivo nebo řídit jachtu.

Firma má roční tržby kolem 45 milionů korun, ale Honza má za sebou kromě toho byznysového i velký osobní příběh a díky své otevřenosti a upřímnosti ho může sdílet s ostatními.

Článek je pro předplatitele

Ten nejlepší obsah si necháváme pro naše předplatitele. Přidejte se mezi ně a získejte přístup ke speciálním videím a podcastů o podnikání a marketingu. Vybíráme do nich praktická témata, jdeme pořádně do hloubky a zveme si nejzkušenější hosty z Česka a Slovenska.

Získat přístup

nebo se přihlašte

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: Jiří Rostecký

Jirka ve svých 18 letech založil MladýPodnikatel.cz. Posledních 8 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už více než 1 300. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci konzultací. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.

Komentáře

Omlouváme se, ale z technických důvodů nejde na celém webu momentálně přidávat nové komentáře. Na chybě pracujeme a brzy ji opravíme. Děkujeme za trpělivost.

Vybraná témata

Nenechte si ujít

Premium
martin-cernohorsky-web

Majitelské zadání: Jak si určit, co vám má podnikání přinést? | Martin Černohorský

jiri-jemelka-web

Jiří Jemelka: Jak být v podnikání šťastný?

Premium
david-spinar-web

David Špinar: Prodat firmu je skvělý pocit. K úspěchu se nejde prošetřit

Premium
josef-dvoracek-web

Udržitelnost a ekologie ve firmě. Jak to dělá Sonnentor? | Josef Dvořáček

Premium
david-semerad-web

Sedí vám vaše firma? | David Semerád

Premium
jiri-janku-web

Poločas zakladatele eBRÁNY. Jiří Janků o přístupu k firmě

Premium
roman-hrebecky-web

Odchod zakladatele z firmy. Příběh Romana Hřebeckého z Pábení

Premium
pavel-milan-cerny-web

Jak nastavit firmu a žít plnohodnotný život? | Pavel Milan Černý (Econea.cz)