Inspirace pro vaše podnikání a marketing
🔴 Aktuálně: Připravujeme pro vás praktické informace, jak ve vašem podnikání zvládnout aktuální situaci. Speciální rozhovory najdete v této rubrice.

MladýPodnikatel.cz vás zve na Bigthinking Business Inspiration 2013 (rozhovor)

bt-velkyNáš portál dostal možnost účastnit se poměrně unikátní a přinejmenším zajímavé businessové a startupové akce Bigthinking Business Inspiration Ostrava jako mediální partner, a to jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít. Akce je zajímavá nejen osobnostmi, které zde vystoupí, ale také tím, že se nekoná tradičně v Praze, ale v Ostravě.

Přinášíme vám tedy krátký rozhovor s organizátory BBI13, abychom si celou akci i motiv jejího vzniku přiblížili.

Ahoj kluci, můžete se nám v krátkosti představit?
Ahoj, zdravíme čtenáře mladypodnikatel.cz, na úvod bychom rádi řekli, že jsme rádi, že právě tento portál se účastní naší akce jako mediální partner. No a kdo jsme? Já jsem Jiří Kratochvíl, webdesignér a online marketér na volné noze a můj kolega Honza Černý dělá také na volné noze, ale v oboru realit. Dohromady stojíme za projektem Bigthinking.cz, kde bychom rádi, alespoň občas:-), změnili zajetou tezy, že akce se zajímavými osobnostmi z oblasti obchodu nebo marketingu vystupují jen v Praze.

Skvělé a co vlastně Bigthinking dělá a proč jste projekt založili?
No, Bigthinking je náš takový koníček, kdy se snažíme pořádat přednášky a různé obchodní akce. Začali jsme třeba s přednáškou Adama Zbiejczuka, social media star, která vyšla ještě lépe, než jsme očekávali. Pak jsme dělali třeba přechod přes oheň a pořádáme pravidelně obchodní snídaně v Opavě, které mají velký úspěch a jezdí za námi lidi i z Ostravy. A proč jsme Bigthinking založili? Oba se o osobní rozvoj zajímáme, a když je nějaká zajímavá akce z těchto oborů, je v Praze. Tzn. pro nás 8 hodin cesty a x tisíc nákladů. Takže dělat takové akce v Ostravě bylo naším jasným cílem.

Tomu rozumím, no a co tedy akce Bigthinking Business Inspiration? O čem to bude a kdo tam bude?
BBI13, jak tomu pracovně říkáme, je takové naší dítě. Děláme na tom už pár měsíců a řekli jsme si, že zamíříme hodně vysoko. Chtěli jsme v Ostravě představit opravdu top podnikatele a lidi, kteří dokázali dosáhnout velkých úspěchů a v Ostravě posluchačům poodhalí, co stálo za zrodem jejich úspěchu, co bylo v jejich kariéře zlomové a co by třeba dnes již nezopakovali.

Samozřejmě každý spíkr bude mluvit i na vlastní téma, které se bude dotýkat přímo jeho podnikání.

A kde a za kolik BBI13 bude?
Jasná volba pro tuto akci padla na coworking v Ostravě. Hezké prostředí a navíc, startupy + cowork, to patří k sobě. Jinak děláme předprodej, lupen vyjde na 490 Kč a je možné je koupit online přímo na našem webu nebo offline v coworku.

A kdo tedy na BBI13 vystoupí?
Jasně, na BBI13 vystoupí Oliver Dlouhý, mladý start-up maker, který stojí např. za startupem Skypicker.com (čtěte náš rozhovor), hodně zajímavý grafický vyhledávač lowcoast letenek. Potom slíbil účast startupový král a importér slevového šílenství do ČR (smích) Tomáš Čupr ze Slevomatu nebo nového projektu DámeJídlo.cz a do třetice to bude Ondřej Bartoš z Credo Ventures. Charismatický angel investor, jež se soustřeďuje na investice do nadějných technologických firem, které mají potenciál stát se příštím Googlem, ale taky ho znáte asi z televizního pořadu Den D jako jednoho z porotců.

bbi2013-banner-spikri-all

To jsou zajímavá jména a kdy BBI13 bude a jaký formát bude akce mít?
Akci máme naplánovanou na pátek 20. září od 13:00 hod. a formát bude asi takový, že každý spíkr bude mít prostor 60-90 minut vč. debaty s posluchači a na závěr bude hromadná debata řízená moderátorem.

No a poslední otázka, jste na to dva, to dá asi dost práce. Jak to zvládáte?
To je pravda, náročný to je celkem dost. Už se tomu věnujeme pěkných pár měsíců. Organizačně to zvládáme celkem dobře, ale něco bychom přece jen potřebovali. Sháníme moderátora, který by kladl spíkrům zajímavé otázky a byl z Ostravy nebo okolí, případně někoho, kdo by nám akci byl schopen natočit a nafotit. Jestli by měl někdo zájem, může se klíďo ozvat na info@bigthinking.cz.

Skvěle, díky za představení akce i projektu a přejeme hodně štěstí a ať se akce podaří.
Děkujeme a věříme, že si posluchači přijdou na své, už se na 20. září těšíme!

Vstupenky koupíte v předprodeji zde.

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 27 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 0

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu