Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

MladýPodnikatel.cz vás zve na Bigthinking Business Inspiration 2013 (rozhovor)

Jiří Rostecký
Před 11 roky

bt-velkyNáš portál dostal možnost účastnit se poměrně unikátní a přinejmenším zajímavé businessové a startupové akce Bigthinking Business Inspiration Ostrava jako mediální partner, a to jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít. Akce je zajímavá nejen osobnostmi, které zde vystoupí, ale také tím, že se nekoná tradičně v Praze, ale v Ostravě.

Přinášíme vám tedy krátký rozhovor s organizátory BBI13, abychom si celou akci i motiv jejího vzniku přiblížili.

Ahoj kluci, můžete se nám v krátkosti představit?
Ahoj, zdravíme čtenáře mladypodnikatel.cz, na úvod bychom rádi řekli, že jsme rádi, že právě tento portál se účastní naší akce jako mediální partner. No a kdo jsme? Já jsem Jiří Kratochvíl, webdesignér a online marketér na volné noze a můj kolega Honza Černý dělá také na volné noze, ale v oboru realit. Dohromady stojíme za projektem Bigthinking.cz, kde bychom rádi, alespoň občas:-), změnili zajetou tezy, že akce se zajímavými osobnostmi z oblasti obchodu nebo marketingu vystupují jen v Praze.

Skvělé a co vlastně Bigthinking dělá a proč jste projekt založili?
No, Bigthinking je náš takový koníček, kdy se snažíme pořádat přednášky a různé obchodní akce. Začali jsme třeba s přednáškou Adama Zbiejczuka, social media star, která vyšla ještě lépe, než jsme očekávali. Pak jsme dělali třeba přechod přes oheň a pořádáme pravidelně obchodní snídaně v Opavě, které mají velký úspěch a jezdí za námi lidi i z Ostravy. A proč jsme Bigthinking založili? Oba se o osobní rozvoj zajímáme, a když je nějaká zajímavá akce z těchto oborů, je v Praze. Tzn. pro nás 8 hodin cesty a x tisíc nákladů. Takže dělat takové akce v Ostravě bylo naším jasným cílem.

Inzerce

Tomu rozumím, no a co tedy akce Bigthinking Business Inspiration? O čem to bude a kdo tam bude?
BBI13, jak tomu pracovně říkáme, je takové naší dítě. Děláme na tom už pár měsíců a řekli jsme si, že zamíříme hodně vysoko. Chtěli jsme v Ostravě představit opravdu top podnikatele a lidi, kteří dokázali dosáhnout velkých úspěchů a v Ostravě posluchačům poodhalí, co stálo za zrodem jejich úspěchu, co bylo v jejich kariéře zlomové a co by třeba dnes již nezopakovali.

Samozřejmě každý spíkr bude mluvit i na vlastní téma, které se bude dotýkat přímo jeho podnikání.

A kde a za kolik BBI13 bude?
Jasná volba pro tuto akci padla na coworking v Ostravě. Hezké prostředí a navíc, startupy + cowork, to patří k sobě. Jinak děláme předprodej, lupen vyjde na 490 Kč a je možné je koupit online přímo na našem webu nebo offline v coworku.

A kdo tedy na BBI13 vystoupí?
Jasně, na BBI13 vystoupí Oliver Dlouhý, mladý start-up maker, který stojí např. za startupem Skypicker.com (čtěte náš rozhovor), hodně zajímavý grafický vyhledávač lowcoast letenek. Potom slíbil účast startupový král a importér slevového šílenství do ČR (smích) Tomáš Čupr ze Slevomatu nebo nového projektu DámeJídlo.cz a do třetice to bude Ondřej Bartoš z Credo Ventures. Charismatický angel investor, jež se soustřeďuje na investice do nadějných technologických firem, které mají potenciál stát se příštím Googlem, ale taky ho znáte asi z televizního pořadu Den D jako jednoho z porotců.

bbi2013-banner-spikri-all

To jsou zajímavá jména a kdy BBI13 bude a jaký formát bude akce mít?
Akci máme naplánovanou na pátek 20. září od 13:00 hod. a formát bude asi takový, že každý spíkr bude mít prostor 60-90 minut vč. debaty s posluchači a na závěr bude hromadná debata řízená moderátorem.

No a poslední otázka, jste na to dva, to dá asi dost práce. Jak to zvládáte?
To je pravda, náročný to je celkem dost. Už se tomu věnujeme pěkných pár měsíců. Organizačně to zvládáme celkem dobře, ale něco bychom přece jen potřebovali. Sháníme moderátora, který by kladl spíkrům zajímavé otázky a byl z Ostravy nebo okolí, případně někoho, kdo by nám akci byl schopen natočit a nafotit. Jestli by měl někdo zájem, může se klíďo ozvat na info@bigthinking.cz.

Skvěle, díky za představení akce i projektu a přejeme hodně štěstí a ať se akce podaří.
Děkujeme a věříme, že si posluchači přijdou na své, už se na 20. září těšíme!

Vstupenky koupíte v předprodeji zde.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: Jiří Rostecký

Jirka ve svých 18 letech založil MladýPodnikatel.cz. Posledních 8 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už více než 1 300. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci konzultací. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vybraná témata

Nenechte si ujít

Premium Nyní zdarma
lukas-uhl-web

TOP Line #1: V Malině mi nabízeli ochranku, Temu a další jsou nový standard, status quo v byznysu neexistuje | Lukáš Uhl

marek-odehnal-web

Dědictví: Co se stane s vaším majetkem, pokud nečekaně zemřete? | Marek Odehnal

Premium
karel-borovicka-web

Jak podnikat na volné noze bez zbytečného stresu a ambiciózních cílů? | Karel Borovička

petr-macek-web

Jaká čísla sledovat ve firmě? Důležitá KPIs napříč oblastmi | Petr Macek (Caflou)

Premium
david-makovsky-web

Prodal e-shop s vlastními produkty. U toho studuje vysokou školu | David Makovský

Premium
pavel-ungr-web

Návštěvnost z vyhledávačů se může snížit. Uživatelům odpoví rovnou AI. Co to znamená pro SEO? | Pavel Ungr

david-krobot-web

Vybudovali vlastní značku kosmetiky. Po 3 letech dělají 125 milionů ročně | David Krobot (Lobey)

jiri-jemelka-web

Řídit e-shop jako firmu. Jak se to dělá? | Jiří Jemelka (JPF)