Inzerce

Andrea Švihovcová a Vít Holeksa: Nejsme nároční, chceme jen to nejlepší a z vašeho večírku uděláme mejdan roku

new-age-agency-velkyMladýPodnikatel.cz je magazín určený primárně začínajícím podnikatelům, což bylo jedním z hlavních důvodů, proč jsme se v mnoha rozhovorech rozhodli dát prostor i těm, kteří už svá podnikání nastartovali a mohou sklízet první výsledky. V dnešním článku si povíme něco o takřka rodinném podniku, za nějž lze považovat agenturu New Age Agency.

Inzerce

Bavit se tím, co děláte, je základem úspěchu, zvlášť pokud se navíc pohybujete v prostředí, které je vám blízké, rádi si užíváte styk s lidmi a nepohrdnete pořádnou pařbou. Zamilovaný pár Andreu Švihovcovou (21) a Víta Holeksu (25) kromě toho všeho spojuje ještě jedna věc – vlastní podnikání.

„Naše agentura zařídí vše potřebné pro jakékoliv akce. Kompletně zajišťujeme např. maturitní plesy, firemní večírky, svatby, promo akce, módní přehlídky, dětské dny a mnoho dalšího,“ popisuje Andrea a chválí vše – od vlastního technického zázemí, přes výzdobu až po doprovodný program, který se stal velmi oblíbeným nejen mezi maturanty po celé České republice. „Nejsme nároční, spokojíme se pouze s tím nejlepším, a proto spolupracujeme jen s profesionály, hlavně z Jižních Čech, kde také bydlíme,“ dodává Vít, který se stará hlavně o finanční stránku agentury a rukama mu ročně projdou stovky tisíc korun.

new-age-agency-1 new-age-agency-2
Andrea a Vít si práci skutečně užívají. Zdroj: Facebook

Na to, že New Age Agency funguje teprve rok, se stala velmi oblíbenou. „Povedlo se nám v mnohém předběhnout i naši konkurenci. Soustředíme se hlavně na maturitní plesy, ale dbáme i na vysokou kvalitu našich firemních večírků, svateb, promo akcí a moha dalšího,“ říká Vít s tím, že cena za uspořádání jednoho maturitního plesu se pohybuje od 33 tisíc do 100 tisíc korun. „Záleží hlavně na individuálních požadavcích studentů,“ dodává.

Zajistit vše potřebné pro takový ples je poměrně náročné. Své o tom ví Andrea: „Musíme zajistit vše od osvětlení, ozvučení, projekce, přes fotografy, kameramany, moderátory, choreografy, kapely, dj’s, taneční vystoupení všeho druhu, zábavné show (od vystoupení s jojo až po BMX či iluzionisty). Dále se také staráme o vlastní skleničky, šerpy, květiny, trička, plakáty, maturitní videa a mnoho dalšího. Není snad nic, co bychom nedokázali zajistit. Někdy je to opravdu velká fuška.“

Začalo to rádiem a procházkou po modelingovém molu

Může se to zdát jako idylka. Vlastní podnikání, které je vám velmi blízké, baví vás a užíváte si ho. Vše to navíc začalo poněkud překvapivě: „Když Andrea začala pracovat jako moderátorka v rádiu, získala mnoho cenných kontaktů a zkušeností. Povedlo se jí i prosadit se v modelingu, kterému se ale přestala věnovat, neboť to nebyla cesta, kterou se chtěla vydat,“ vzpomíná Andrein přítel, který pracuje jako IT technik. Společně s nimi se na New Age Agency podílí ještě jedna osoba, a to manažer projektu David Dvořák (21), který dělá zároveň technika.

new-age-agency-3 new-age-agency-4
Andrea už modelku nedělá, i když by mohla. Zdroj: Facebook

„Organizovat různé akce nás velmi baví, i když je to časově dost náročné. Neseme velkou zodpovědnost, ale do každé akce jdeme s úsměvem a s nadšením. Naši klienti často vychvalují náš pozitivní přístup a radost z vykonané práce,“ říká Andrea s tím, že si nejvíce užívá radostné chvíle, jichž se při podobných akcích naskytne několik, a je jedno, zdali se jedná o svatby, maturitní plesy či o různé akce pro děti.

I těch totiž dokáží zajistit hned několik, jak popisuje Vít: „Mohou to být maškarní bály, dětské plesy, oslavy narozenin, různé doprovodné či promo akce a další. Můžeme nabídnout vlastní kouzelníky, klauny, kapely, různé zábavné akce a programy pro malé i velké. U všeho samozřejmě nechybí profesionální fotograf, který vytvoří památku na celý život.“

Na módní přehlídky je specialistka spíše Andrea: „Každá přehlídka je jiná. Spolupracujeme s profesionálními modelkami, které zvládnou vše na jedničku. Může se jednat třeba o přehlídku večerních rób nebo motocrossového oblečení. Naše dívky jsou vítězkami řady soutěží krásy a držitelkami mnoha titulů jako například Miss Jižních Čech či Miss Aerobic.“

Vít, Andrea i David jsou příkladem toho, že i mladí lidé mohou vybudovat vlastní byznys, který jim vydělá peníze a ještě je bude bavit. Vše si vybudovali zcela sami a dnes se mohou považovat za profesionály. Sledovat je můžete na jejich facebookových stránkách a my jim děkujeme za rozhovor!

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

jiri-rostecky

Jiří Rostecký

Jirkovi je 28 let a je zakladatelem MladýPodnikatel.cz. Podnikat začal ještě na střední škole, ale jeho první firma mu vůbec nevyšla. Po ní se začal naplno věnovat natáčení rozhovorů a podcastů, kterých má za sebou už bezmála 8 stovek. Ročně pořádá desítky akcí pro podnikatele a často přednáší na vysokých školách. Časopis Forbes ho umístil do českého výběru 30pod30, několikrát byl nominován na Osobnost digitálního marketingu WebTOP100 a opakovaně se umísťuje i v Křišťálové Lupě. Píše blog a sledovat ho můžete třeba na Facebooku nebo na LinkedIn.

Nenechte si ujít

bergsmith-web

V Česku rozjíždí novou značku švýcarských hodinek. Lidem radí, aby si vážili svého času

jan-puncochar-web

Jan Punčochář: Řízení restaurace, otevírání nového podniku, marketing v gastro byznysu

tomas-vala-web

Tomáš Vala: Jak zvládá pandemii SIKO, investice do technologií, krizové plány

Právě vyšlo

Pro předplatitele
michal-illich-web

Michal Illich: E-shopy prodejte. Nečeká je velký růst. Mnoho oborů ztratí svou hodnotu

Pro předplatitele
jonas-cumrik-web

Jak do firmy přivést ty nejlepší mladé talenty? | Jonáš Čumrik

Pro předplatitele
bara-novakova-web

Psychologie v copywritingu | Bára Nováková

Nejoblíbenější

Pro předplatitele
martin-hausenblas-web

Martin Hausenblas: Jak předat firmu nástupci a posunout se do role majitele?

Pro předplatitele
radovan-vavra-web

Radovan Vávra: Jak přemýšlet nad budoucností firmy?

Pro předplatitele
martin-rozhon-web

Zkušení zaměstnanci. Jak je najít a jak s nimi pracovat? | Martin Rozhoň

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

TOP obsah

Pro předplatitele
petr-kasa-web

Petr Kasa: Jak budujeme hodnotu Pilulka.cz?

Pro předplatitele
vaclav-stanek-web

Václav Staněk: Jak Vasky vyrostly díky marketingu?

Pro předplatitele
david-spinar-web

David Špinar (Miton): Jak řídit firmu přes čísla a dělat lepší rozhodnutí?

max-kovar-web

Jak řídit sklad a vést skladníky? | Max Kovář (Skladon)