Inspirace pro vaše podnikání a marketing

Affiliate síť Dognet povede v Česku Roman Dobiáš

Sponzorováno

Tisková zpráva: Česko-slovenská affiliate síť Dognet má novou, zkušenou posilu na pozici Country Manager pro Českou republiku. Je jím Roman Dobiáš, který se v online marketingu a obchodu pohybuje už více než 20 let. Inzerentům poskytuje férový přístup a 100% servis při tvorbě a provozu affiliate kampaní.

Síť Dognet už několik roků úspěšně působí jak na slovenském, tak na českém trhu. V minulém roce začala aktivně působit i na maďarském, polském a rumunském trhu. Roman Dobiáš je posilou právě pro klíčový český trh, kde se chce síť etablovat ještě významněji a přinést kvalitnější služby jak inzerentům, tak publisherům sítě.

Český trh je pro nás klíčový, a proto tam investujeme většinu zdrojů a kapacit, které máme.“ říká Štefan Polgári, managing director sítě Dognet. V rámci portfolia klientů má síť aktuálně více než 300 kampaní napříč střední Evropou. Nechybějí velké značky jako 4Home, AXA, Insportline či Dr.Max. „V Česku jsme hledali zkušeného člověka, který bude umět využít přednosti a výhody naší sítě. Roman je jeden z mála lidí, kteří to dokážou.“, dodává Štefan.

Jsem rád, že mohu být členem mladého týmu sítě Dognet. Ve službě, kterou nabízí, vidím velký potenciál a příležitost, jak affiliate trh v Česku významně posunout,“ říká Roman Dobiáš, nový country manager. Síť Dognet neustále inovuje a přináší na trh nové funkcionality a služby, které kampaně vhodně doplňují. Zaměřuje se na poskytnutí affiliate kampaně jako služby, kde se síť stará o většinu aktivit spojených s provozem a rozvojem kampaní.

Roman působil jako e-shop manager a development manager pro projekty firmy Medifin, předtím jako sales director pre Dobrý Web, operátora Ufon nebo jako general manager Elephant Traffic, která se zabývala automatizovaným prodejem online médií.

V rámci online marketingu má zkušenosti jak ze strany klienta, tak ze strany agentury. I proto bude umět dát klientům sítě Dognet maximální možnou podporu a know-how nejen z oblasti affiliate marketingu.

Zdroj: dognet.cz

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!Skrýt reklamu