Doporučujeme

Jak se řídí české firmy? Nahlédněte pod ruce jejich šéfům

Praktické tipy pro řízení firmy na českém trhu
Zkušenosti předních podnikatelů a manažerů
Reálné know-how pro budování vaší firmy
Zjistit více

1. česko-slovenská konference pro affiliate publishery a příznivce affiliate marketingu

Inzerce

Inzerce

23. září proběhne v Brně první česko-slovenská konference zaměřená primárně na affiliate publishery. Pokud tedy vyděláte skrze affiliate a přes prázdniny se chystáte odpočívat, může být právě AFFILHERO příležitostí, jak se zase dostat to tempa.

Za konferencí stojí společně více sítí. Žádná se nestaví do role hlavního organizátora, ale komunikaci a marketing řeší především Managing Director sítě Dognet Štefan Polgári. Povídal jsem si s ním o tom, zda konference není jen pro úplné začátečníky a zda se na ni vyplatí přijít i těm, co skutečně potřebují nakopnout svůj byznys.

Štefane, konferencí je už docela hodně. Po prázdninách nás jich čeká hned několik. Proč jako publisher nemám jít na nějakou úzce zaměřenou (třeba o datech, tvorbě contentu apod.) a mám přijít na tu vaši?

Áno, to máš pravdu. Je ich veľa, to máš pravdu, no my sme to poňali kúsok inak. Hlavná idea je networking a stretnutie affiliate publisherov. Konferenciu robí 8 sietí, spoločne. Žiadna nebude hlavná a ani jediná. To všetko pre komunitu a to, aby sme im dali TOP informácie z oboru, ktoré inde nedostanú. Lístky sú už v predaji, teraz za 999 Kč priamo na webe.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Prečo by mali prísť? Lebo všetci vieme, že najlepšie informácie sa človek dozvie z networkingu a “pokecu” pri pive. Prednášky sú fajn, ale AFFILHERO vytvorí ideálne podmienky pre networking a zdieľanie know-how.

Konference bude 23.9.2017, Hotel International v Brně. Všechny informace najdete na oficiálním webu konference.

Podobné konference jsou často spíše pro začátečníky a někdo zkušenější se tam dozví jen základy, které už zná. Je to případ i AFFILHERO?

Je to konferencia skôr pre pokročilých, ale začiatočník sa vie takto dostať do komunity, ktorú vidí napríklad na Twitteri alebo Facebooku. Základy ako také tam riešiť nebudeme. “O čom je affiliate marketing” sa dozvie z iných kanálov. AFFILHERO chce ponúknuť nové informácie pokročilým a už trošku zabehnutým publisherom.

Na řadě konferencí jde především o networking. Spíše než obsah je zajímavé setkávání se s lidmi z komunity. Na druhou stranu networkovat nemusím zrovna na AFFILHERO. Jak řešíte kvalitu obsahu přednášek?

Áno, ide o networking :) Preto je aj cena vstupenky na úrovni 999 CZK a nie 5-6-7 000 CZK ako to býva inde. Publisheri nechodia na klasické marketingové konferencie. Preto sme im pripravili túto, ktorá je ušitá presne pre nich. Bez kompromisov. Dokonca tam nebudú ani informácie pre inzerentov, druhú stranu affiliate marketingu. Ide čisto o konferenciu pre affiliate publisherov.

Kdo na konferenci vystoupí?

Budú 4 workshopy s odborníkmi na špecifické témy, ktoré publisheri riešia. A prednášky budú tak isto 4. Bude tam jedno tajné “veľké” meno, ktoré je známe nielen v affiliate komunite, výživná panelová diskusia a 2 špecifické prednášky od ľudí z affiliate sietí. Jednu budem mať aj ja.

Ale všetko bez selfproma, pod značkou AFFILHERO. Ako som spomenul, a je to veľmi dôležité povedať znova, nejde o akciu na promo sietí alebo produktov. Je to o komunite a stretnutí sa. Preto žiadna prednáška nebude mať “obchodný” potenciál, ale bude čisto obsahová.

A úprimne, nad prípravou trávime desiatky hodín času. Budú to nové informácie, ktoré sa len tak nevidia a nečítajú :)

Podle čeho řečníky vybíráte?

No, hlavne podla toho, aby vedeli priniesť kvalitný obsah. A kto to vie lepšie, ako organizátor. Nám na tom najviac záleží. A vyššie spomenutá hviezda bude hviezda sama o sebe :)

Ty sám máš s affiliate obrovské zkušenosti. Pořádáním vlastní konference se stáváš i jejím garantem. Jak se ty sám snažíš docílit toho, aby si účastníci skutečně něco odnesli a aby jim to pomohlo v podnikání?

No, celú konferenciu zastrešujem. Riešim takmer všetky aspekty od miesta až po lístky. Nejaký ten rok to už robím a viem, čo je dôležité a čo naopak nie. Nechceli sme konferenciu robiť sami a som veľmi rád, že ju budeme robiť spoločne s ostatnými.

Kolik lidí na tom s tebou pracuje?

Rozhodujeme všetci spoločne, ako siete. Každý má svoj hlas. Ináč niektoré siete spolupracujú viac, niektoré “len hlasujú”, ale to je v poriadku. Keďže to chceme mať urobené čo najlepšie, tento prvý ročník riešim skoro všetko ja, osobne :) Na budúci ročník už budeme vedieť nastaviť procesy lepšie a niektoré veci delegovať.

Zmínili jsme ten networking. Pokud chci přijít i kvůli němu, koho podle tebe na akci potkám? Hodně lidí může přijít právě kvůli zkušenějším účastníkům, kteří třeba ani nevystoupí na pódiu.

No, dúfame v účasť tých najlepších. Od majiteľov kupónových webov, cez cash-backy až po obsahových publisherov. Účasť prisľúbili veľké mená a hlavná sila je to, že akciu bude komunikavať 8 sietí a počítame aj s malou mediálnou kampaňou.

Proč AFFILHERO pořádáte? Jaký to má odraz ve vašem byznysu?

Nejde nám o zisk, dokonca každá sieť konferenciu dotuje. Chceme priniesť nekomerčnú konferenciu, pre všetkých publisherov. Všetko, čo ostane sa použije ako kredit na bare :)

Na závěr dvě nejdůležitější otázky. Bude tam WiFina? A bude afterparty?

Konferencia bude v špičkovom hoteli International v Brne, ktorý má určite wifi :) Afterparty je hlavná idea, takže aj celá konferencia bude prebiehať tam, kde aj afterka. Na webe je pár fotiek. Je to vlastne veľký bar, kde budú prebiehať ako workshopy, tak prednáška a aj celá konferencia.

Je ještě něco, co chce říct čtenářům na závěr?

Asi len toľko, že sa veľmi tešíme. Robíme to pre publisherov, pre komunitu, bez toho, aby to bola promo akcia. Všetko s cieľom vytvoriť ideálne podmienky pre networking a stretnutie tých, čo affiliate posúvajú v Česku a na Slovensku ďalej. A berte lístky, kým sú lacnejšie :)

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

jiri-rostecky

Jiří Rostecký

Jirka ve svých 18 letech založil MladýPodnikatel.cz. Posledních 8 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už bezmála 1 200. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci konzultací. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.

Nenechte si ujít

petr-macek-web

Díky čemu roste aplikace Caflou? | Petr Macek

jindra-dohnal-web

Bez strategického myšlení nemáte v byznysu šanci | Jindra Dohnal (Creatixo)

gabriela-mrkvicova-web

Jak z networkingu dostat maximum pro váš byznys? | Gabriela Mrkvicová (Smart Network)

marek-odehnal-web

Pro rodiče: Jak přemýšlet nad finanční budoucností vašich děti? | Marek Odehnal

michal-lichner-web

Expanze do zahraničí: Jak vybrat správný trh? | Michal Lichner (Dexfinity)

jiri-lexa-web

Jak připravit e-shop na Vánoce. Ano, už teď | Jiří Lexa (Lemonero)

jiri-jemelka-web

Jak připravit firmu na prodej? | Jiří Jemelka

marian-kamenistak-web

Jak udělat z vývojáře manažera? | Marián Kamenišťák

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vybraná témata

TOP header

Premium
jitka-dvorakova-web

Jitka Dvořáková: Co brzdí růst firem v e-commerce?

Premium
matejka-kasa-web

Josef Matějka (CZC.cz) a Petr Kasa (Pilulka.cz): Jak se zbavit operativy?

jiri-rostecky-jiri-jemelka-web

Jirka Rostecký o řízení firem: Vytvořte si dobré majitelské zadání | Jiří Jemelka (JPF)

Premium
pavel-voparil-web

Zvládání krize v e-commerce. Co pomohlo Bonami? | Pavel Vopařil

Inzerce