Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Pronájem pracovního oblečení? Pohodlné řešení i cesta k udržitelnosti

inzerce
Před 1 rokem

Pronájem a servis pracovních oděvů je službou, která začíná být mezi zaměstnavateli čím dál oblíbenější. Není divu. Nabízí totiž mnoho výhod.

Nakupovat, nebo pronajmout oblečení pro zaměstnance? Dnes se už čím dál častěji objevuje druhá varianta, která firmám v mnohém usnadňuje práci.

Každý zaměstnavatel má totiž povinnost svým zaměstnancům poskytnout pracovní pomůcky, tedy i oděv. Alespoň to říká zákoník práce a při jeho porušení hrozí takové společnosti vysoká pokuta. Aby si firmy nemusely hlídat nejnovější změny v legislativě nebo oblečení pravidelně vozit do prádelny, mohou svěřit veškerou péči specializované firmě. Takovou je například PEVI – pronájem pracovních oděvů.

Pronájem pracovního oblečení:

Úplně eliminuje starosti zaměstnavatele o pracovní oděvy zaměstnanců.

Kolik musí mít každý zaměstnanec kusů pracovního úboru, jak často je prát a jestli není potřeba už obnošené svršky opravit či vyměnit za nové – tohle všechno vůbec neřešíte vy, ale pronájem oblečení.

Inzerce

Zbaví vás nároků na skladovací prostory.

Nejen oblečení pořídit, následně vyprat a vyžehlit. Je potřeba mít ho i kam následně uložit, když ho zrovna vaši zaměstnanci nepoužívají. PEVI počítá i s tímto.

Rychle reaguje na příjem či odchod nových zaměstnanců.

Nastupují k vám noví zaměstnanci a je potřeba rychle připravit a vybrat pracovní oblečení? Není problém. Pronájem oblečení je na tyto situace připraven a dovede reagovat velmi rychle. Odchází-li od vás zaměstnanec, oblečení servis pečlivě uschová do doby, než svršky využije někdo další. Obvykle navíc tyto oděvy na skladě čekají na nového zaměstnance zcela bezplatně – například v PEVI si za tyto služby neúčtují ani korunu.

Snižuje uhlíkovou stopy.

Jen na čínských skládkách ročně končí na 20 milionů tun oblečení. Pronájem pracovního oblečení je zároveň cestou šetrnosti. Firmy dnes leckde ve svých provozech uvažují, jak přírodě alespoň trochu ulevit, a tohle je velmi příjemný způsob.

Hlídá si veškeré normy pro hygienu a bezpečnost.

Není práce jako práce. Jsou provozy, ve kterých musí oblečení splňovat přísné hygienické nebo bezpečnostní normy. Pekař, svářeč i hasič by vám se svými mundůry mohli vyprávět.

Šetří čas a peníze.

Outsourcing je v módě. Veškeré tyto úkony, které jsme výše vyjmenovali, byste jinak museli dělat sami. Všechno zajistit, obstarat a pravidelně kontrolovat samozřejmě stojí mnoho času. A čas jsou peníze. Pronájem oblečení je proto i ekonomičtější variantou.

Sjednotí image firmy.

Buďte lidem stále na očích a zviditelněte svůj brand. Třešničku na dortu, kterou firma pečující o vaše oděvy poskytuje, je sladění mundůrů do firemních barev. Ať už se zaměstnanci pohybují kdekoliv, vaši značku budou reprezentovat za každé situace.

Znali jste možnost pronájmu a servisu pracovního oblečení? A oslovila vás tato možnost? Pokud ano, navštivte webové stránky PEVI.cz a poradíme vám, jak vybrat pracovní oblečení a jak pronájem funguje.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Komentáře

Vybraná témata

Nenechte si ujít

Premium
josef-jelinek-web

125 let na trhu, v Česku tržby 955 milionů. Jak funguje byznys spotřebičů Miele? | Josef Jelínek

juraj-harkabuzik-web

Kde dělá vaše zákaznická podpora chyby? Odpoví mystery shopping | Juraj Harkabuzík (CustomerHero.cz)

marek-odehnal-web

DIP majitelům firem umožňuje investovat. Jak to funguje? | Marek Odehnal

vodak-huba-web

Česká e-commerce: Jak je na tom podle Heureky a Shoptetu? | Michal Vodák a Samuel Huba

Premium
dalibor-cicman-web

Dalibor Cicman (GymBeam): Jak nastavit management a strukturu firmy?

petr-macek-web

Jak vybrat firemní systém pro malou firmu?| Petr Macek (Caflou)

Premium
adela-zugarova-web

Praží a prodávají kávu za desítky milionů. Jak roste Dos Mundos? | Adéla Zugarová

jiri-jemelka-web

Prodej firmy pohledem kupce. Co ho nejvíc zajímá? | Jiří Jemelka (JPF)