Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Proč freelanceři nerostou? Přednáška Jirky Rosteckého

Přidejte se
mezi předplatitele

Poslouchejte
neomezeně
Rozhovory
více do hloubky
Exkluzivní
hosté
Audio podcast
na cesty
VYBRAT TARIF

Vítejte u nového formátu obsahu, který jsem pro vás přichystal a který bude složený z podobných videopřednášek na zajímavá témata.

Za posledních 13 let, co podnikám sám na sebe a buduji moje projekty, jsem mohl získat spoustu zkušeností, o které se s vámi chci podělit a podpořit vás tak ve vašem růstu. Současně to chci proložit zkušenostmi mých klientů, mezi kterými jsou majitelé malých a středních firem a freelanceři a kterým pomáhám rozvíjet jejich podnikání a zdolávat výzvy, se kterými se setkávají. No a na závěr se chci podělit i o spoustu cenné inspirace, kterou jsem mohl získat od tisíců podnikatelů a dalších lidí z byznysu díky mému podcastu a dalším aktivitám.

Pokud se vám tento formát bude líbit, tak v něm budu rád pokračovat a zkusím do něj přizvat i zajímavé hosty, kteří by pro vás také mohli připravit vlastní přednášky. Napište mi na sociální sítě nebo na jiri@rostecky.cz a dejte mi vědět, jak se vám tento nápad líbí.

První přednášku budu věnovat freelancerům. Proč zrovna jim? Jednak proto, že jsem mezi nimi začínal a před těmi 13 lety jsem měl možnost potkat freelancery, kteří mě hodně inspirovali a navedli na moji další cestu. Od té doby se samozřejmě hodně změnilo a dnes podnikatele na volné noze mentoruju a pomáhám jim v podnikání vyrůst a nastavit si ho tak, aby byli šťastní a spokojení.

Inzerce

I v mých podcastech najdete stovky freelancerů a jejich know-how z podnikání. Doporučuji si je poslechnout. Spolu se dnes podíváme na to, proč z mé zkušenosti spousta freelancerů neroste, co je nejvíc brzdí a v čem podle mě sami sebe limitují.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: Jiří Rostecký

Jirka ve svých 18 letech založil MladýPodnikatel.cz. Posledních 8 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už více než 1 300. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci konzultací. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vybraná témata

Nenechte si ujít

jiri-rostecky-smb-web

Nejčastější chyby majitelů malých a středních firem. Přednáška Jirky Rosteckého

marek-cech-web

Jak se řídí agentura malá digitální agentura? | Marek Čech (Digitální architekti)

Premium
ondrej-machala-web

Ovečkárna se osamostatnila od zakladatele. Jak se změnila? | Ondřej Machala

jiri-jemelka-web

Loni řídili 113 firem s tržbami 21 miliard. Jak se dostávají z krizí? | Jiří Jemelka (JPF)

juraj-harkabuzik-web

Outsourcing v podnikání: Kdy dává smysl? | Juraj Harkabuzík (CustomerHero)

petr-macek-web

Vybudoval úspěšný nástroj od nuly a bez investora. Díky čemu Caflou vyrostlo? | Petr Macek

Premium
vladimir-kvas-web

650 milionů ročně. Přesto firma málem zkrachovala | Vladimír Kvaš (Geetoo)

jaroslav-pokorny-web

Jak řídit firmu přes čísla? | Jaroslav Pokorný (ÚČTO.TEAM)