Inzerce

Inzerce

Konference Ženy v byznysu pro podnikatelky a ženy na volné noze

Chcete si z konference rovnou odnést znalosti a know-how? Potkat další ženy, které podnikají? Přijďte, budou vás učit a motivovat osobnosti přímo z praxe.

Konference Ženy v Byznysu je pro každou začínající podnikatelku a ženu na volné noze, která má chuť se dozvědět praktické informace pro své podnikání, konkrétní know-how a inspiraci pro svůj byznys přímo od lidí z praxe. Vybraná témata přednášek a workshopů pomohou ženám v začátcích rozjezdu vlastního byznysu, a to i když mají či očekávají děti. Vítáni jsou samozřejmě i muži, i když celá komunikace směřuje k ženám :)

Řečníci jsou pečlivě vybráni podle schopnosti předat velmi prakticky své znalosti a velký důraz je právě také na workshopy. Máme jich připravených 6 a z nich si účastníci mohou vybrat 3, které absolvují.

Můžete se těšit na celodenní akci nabitou workshopy, přednáškami a panelovými diskuzemi. Nechybí ani networking v podobě grilování na terase a uvolněná přátelská atmosféra.

KDE SE AKCE KONÁ?

Celý den, včetně večerního networkingu se koná na jednom místě, a to v příjemném prostředí restaurace a konferenčních sálů Etnosvět na Praze 2, jen pár kroků od I.P.Pavlova.

Vstupenky můžete nyní zakoupit za výhodnější cenu 2 150 Kč a s večerním networkingem za 2 500 Kč.

V ceně vstupenky máte celodenní program přednášek, 2 panelové diskuse a 3 workshopy. Nebude chybět ani výborný oběd, občerstvení po celý den a dostatečný pitný režim. Káva může téct proudem. A můžete využít také slevu na taxi po Praze.

Registrace na workshopy proběhne od 1.6.2019.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ PŘÍMO Z BYZNYSU

Vedou či založili úspěšné firmy, vynikají ve svých oborech nebo mají za sebou úspěšnou kariéru. A nyní své znalosti chtějí předat i vám.

Zajímavé přednášky i workshopy povedou odborníci z praxe. A koho na konferenci potkáte?

  • Vandu Horáčkovou Seidelovou – zakladatelku Mom4moms.cz, která získala zkušenosti z politického lobby i byznysu ze zahraničí – Jak podnikat na mateřské
  • Davida Fojtíka – specialistou v oblasti leadershipu, manažerského rozvoje a prodeje si řeknete něco o komunikaci muž vs. žena v byznysu
  • mentorku a koučku Lenku Mrázovou, kdy si povíte jak zacházet s vaším časem a jak ho využít na maximum. Sama Lenka působila 21 let v PricewaterhouseCoopers, jako team leader.
  • Lucii Višňákovou a Davida Svobodu z Design-restart.cz, jedním z nejvíce profilovaných lektorů workshopů Canvy v ČR a Velké Británii a nasazování vizuální komunikace do firem se naučíte, jak si vytvořit poutavé grafiky i bez grafika.
  • S Olgou Pohl, specialistka na copywriting, se naučíte psát o svém byznyse a o svém produktu pro své zákazníky.
  • Nebude chybět ani téma Jak na nápadu na podnikání neprodělat gatě s Michalou Stražovskou, somatickou koučkou, UX researcherkou, bývalou happiness manažerkou společnosti ZOOT.
  • Chci na mateřskou a pracuji na IČ – jak na to? To se naučíte na workshopu s Lucií Konečnou, Účetní a zakladatelka projektu Máma Superhrdinkou.

Dostanete návod od Kateřiny Tygl – specialistky na digitální marketing a online projekty, jak přemýšlet marketingově a dělat jen ty věci, které dávají vzhledem k vašemu produktu či službě smysl. A nevyhodíte tak mnoho peněz za marketing. Jak stvořit vlastní marketingovou strategii tak, aby fungovala. Katka získala zkušenosti nejen na domácí scéně, ale také při jejím působení v Paříži a jiných zemích.

A také nebude chybět téma Jak kouzlit s malým rozpočtem, kdy získáte přehled nástrojů, které vám ulehčí podnikání a jsou zdarma nebo Jak na jednoduchý finanční plán pro mé podnikání.

Osvěžení přinesou panelové diskuze, kde nakousneme téma komunikace v byznysu mezi mužem a ženou. Uslyšíte také 4 byznysové příběhy dvou mužů a dvou žen. Nasdílí vám své zkušenosti o tom, co se jim povedlo a co by udělali příště jinak. Taky nevynecháme téma peněz.

  • Kateřina Pospíšilová, Project Manager, EMEAR Partner Enablement, Cisco, která nasbírala zkušenosti jak z korporátů, tak i z odvětví start-upu nebo v neziskové sféře.
  • Karolína Malá, Zakladatelka menu2many, která je nejenom skvělá projektová manažerka, ale také rozjíždí projekty BabyCityGuide a Visual Consulting.

Nebudou chybět ani muži, kteří rozvíjeli byznys od nuly nebo na základě rodinných tradic. A sami pracují nejen na propagaci značky, ale také se manuálně podílí na výrobě svých produktů.

Panelovou diskusí bude provádět Michael Rozsypal, novinář a moderátor z Českého Rozhlasu.

Třešničkou na dortu je večerní networkingová grilovačka na terase se speciálně namíchaným drinkem pro naši konferenci.

Zde se můžete mrknout na celý program ? PROGRAM KONFERENCE

Proč tato konference vznikla?

„Před téměř rokem a půl jsem založila Facebook skupinu Ženy v Byznysu. Skupina slouží k výměně zkušeností mezi ženami, které podnikají nebo si budují vlastní kariéru. Nyní má tato skupina přes 800 členek a mnoho z nás se také setkává v Praze osobně. Je neskutečné, kolik zajímavých informací a praktických rad i podpory se mezi komunitou předává. Jednou za čas máme totiž i setkání s praktickým workshopem.”Katka, zakladatelka FB skupiny Ženy v byznysu a organizátorka.

„A na konci roku 2018 vznikl nápad připravit vlastní konferenci a předat praktické informace a know-how dál. Jsme kolegyně, kamarádky a hlavně akční ženy, které rády vzdělávají a propojují lidi. Obě dvě máme několikaleté zkušenosti z marketingu, samy víme, jaké je to být na volné noze či podnikat. Proto jsme se rozhodly připravit skvělou konferenci pro ženy, které jsou v začátcích své cesty – na vlastní pěst a pomoci jim to zvládnout”, Alena, organizátorka.

Koukněte na naše stránky, přidejte se k události na Facebooku, kde sdílíme aktuální informace.

Pokud máte dotaz, podnět, chcete spolupracovat, mít místo pro svoji prezentaci, rovnou nám napište na alena@zenyvbyznysu.cz .

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

leos-spachta-iea-web

Leoš Špachta: Proč by (nejen) agentury měla zajímat soutěž Internet Effectiveness Awards 2019?

petr-skondrojanis-studenti-web

Petr Skondrojanis (COCUMA.cz): Speciál o (sebe)rozvoji mladých lidí a jejich nástupu do firem

sarka-strossova-web

Šárka Štrossová: Zákulisí WebExpo 2018, budoucnost konferencí, byznys s eventy

Právě vyšlo

konstantin-margaretis-web

Budování managementu firmy | Konstantin Margaretis (Skladon)

jakub-kaderavek-web

Koho si najmout na váš web na WordPressu? | Jakub Kadeřávek

marek-odehnal-web

Jak v podnikání vytvořit skutečné jmění? | Marek Odehnal

Nejoblíbenější

petr-borkovec-web

Vize a strategie firmy, práce s OKR | Petr Borkovec (Partners)

pavel-minar-web

Procesní řízení, systém práce a růst v podnikání na volné noze | Pavel Minář

marek-lecian-web

Zvyšování odbornosti u specialistů na volné noze | Marek Lecián

Komentáře

Doporučené články

ruslan-skopal-web

7. E-shop Klub v Trenýrkárna.cz: Finanční řízení e-shopu, vedení lidí, výroba vlastních produktů

stepan-jandl-web

Štěpán Jandl: Jak probíhá zahraniční expanze Feedo.cz?

adam-jezek-web

VIDEO: Adam Ježek: Jak vyhledávače hodnotí webové stránky?

zdenek-pejcel-web

Zdeněk Pejcel (mooza inspire): Jak pracuje moderní obchodník, firemní kultura pro obchodní tým, budoucnost obchodu

Inzerce