Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Inspirujte se a vytvořte úspěšnou strategii pro Váš byznys
Získejte ihned použitelné praktické tipy, jak zefektivnit Vaše podnikání
Učte se od Vašich nových mentorů- TOP byznysmenů
Zjistit více

Inzerce

Nejčastější chyby při hubnutí

Informace o knize a recenze:

Kniha se zaměřuje na popis nejčastějších chyb, které lidé dělají ve své snaze zhubnout. Tyto chyby jsou popsány a rozebrány při konzultaci s jednou klientkou, takže narážejí na věci, které jsou řešeny v každodenním životě a popisují, jak zlepšit svoji životosprávu.

Kniha se zaměřuje na hlavní problémy ve stravě jakými jsou:

– nedostatečný pitný režim
– velký přísun kalorií
– nadměrný přísun alkoholu a tabáku
– stres
– nedostatek vlákniny ve stravě
– nesprávný příjem bílkovin

– a řeší řadu dalších drobných tipů, jak zlepšit svoje stravování.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Nezbytná přírúčka pro každého, kdo si chce zlepšit svůj životní styl, získat více energie, zhubnout a hlavně si vše udržet i do budoucna.

O autorovi:

Aleš Valenta byl již od mala veden ke sportu. Hned jak se do České republiky dostal florbal, skončil s hraním stolního tenisu a pustil se na plno do hraní florbalu ještě jako žák Základní školy. Zúčastnil se několik mistrovství České republiky ve florbalu, v kategorii žáci a následně za oddíl mužů hrál 3. i 2. florbalovou ligu. Mezi doplňkové sporty patří horské kolo, snowboard, běh, volejbal.

Ke zdravé výživě se dostal v létě roku 2004, kdy hledal nové uplatnění. Od té doby se zúčastnil řady seminářů a školení s předními světovými odborníky a to v České republice i v zahraničí a pomohl stovkám klientů převážně v oblasti hubnutí a udržení váhy. Díky bohatým osobním zkušenostem v oblasti sportu Vám dokáže poradit i v této oblasti a vše efektivně sestavit pro každého jednotlivce.

Ze zahraničních školitelů jmenujme např:
Julián Alvarez Garcia, M.D., PH.D – světový odborník, školitel a vydavatel v oblastech sporotovní medicína a tělesná výchova – pořádá sutdujní programy v oblasti fyzioterapie a sportovní výživy.

Dr. Jean de la Tullaye, M.D. – lékař specializující se na oblast zdravé a sportovní výživy, specializuje se na výzkum v oblasti zdravé výživy, zabývá se bezpečností a kvalitou potravin a vzdělává další odborníky i země a to včetně Kambodži.

Dr. Luigi Gratton, M.D. – lékař specializující se na vzdělávání v oblasti cvičení a nutriční výživy. Svou praxi provozuje v makromolekulární laboratoři pro lidskou výživu na univerzitě UCLA v Los Angeles.

Dr. Louis J. Ignarro – laureát Nobelovy ceny v oblasti prevence kardiovaskulárních chorob pomocí správné výživy, profesor farmakologie na UCLA Los Angeles.

Nejčastější chyby při hubnutí
Zpět na seznam ebooků
Autor ebooku: Aleš Valenta
Odkaz na ebook: http://ohubnuti.info/ebook-nejcastejsi-chyby-pri-hubnuti-2/
Dostupnost: zdarma po zadání jména a emailu
Počet stran: 14

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP obsah

ondrej-fryc-web

Ondřej Fryc (Reflex Capital): Odvrácená strana spolupráce startupů a investorů

martin-rozhon-1-web

Transakční ekonomika e-shopu: Jak na ni podle Martina Rozhoně?

Premium
martin-hausenblas-web

Martin Hausenblas: Jak předat firmu nástupci a posunout se do role majitele?

andrej-kiska-ml-web

Andrej Kiska ml.: Osobnost podnikatelů, získávání investora, úspěch startupů

Inzerce