Doporučujeme

Rozhovory o řízení firem prakticky a do hloubky

Získejte praktické tipy pro řízení vaší firmy
Podrobné rozhovory se zkušenými podnikateli
Vytvořte úspěšnou strategii pro váš byznys
Zjistit více

Inzerce

Inzerce

Jak na nákladově efektivní zabezpečení firmy nebo kanceláře? PCO a EZS. 

Elektronické zabezpečení firmy je dnes jedinou možností jak předejít požáru, vyplavení nebo vloupání do kanceláře. Každý podnikatel dlouhodobě řeší různá byznysová rizika, ale ta základní rizika si často ani nepřipouští. Přitom tyto situace mohou doslova přes noc způsobit obrovské škody. Základem zabezpečení jsou dnes technologie, které pokryjí všechna možná rizika. Jak na zabezpečení firmy nebo kanceláře a co znamenají zkratky EZS a PCO?

Jaké jsou možnosti zabezpečení firmy?

Mnoho klientů se mylně domnívá, že nejefektivnějším řešením zabezpečení každé firmy je nepřetržitá fyzická ostraha. Ta je však z dlouhodobého hlediska vždy obvykle tím nejdražším a přitom zdaleka ne vždy tím nejlepším řešením. Výrazně efektivnější jsou oproti tomu: zabezpečovací systém (EZS) s napojením na PCO nebo kamerový systém s napojením na vzdálený kamerový dohled.

Pro srovnání efektivity a nákladů u různých způsobůzabezpečení firmy se podívejte do tabulky. Fyzická ostraha je v tabulce použita pouze jako výchozí hodnota pro porovnání s ostatními možnostmi.

Ukázkové cenové kalkulace elektronického zabezpečení různých typů místností (kancelář, sklad, serverovna..) včetně montáže naleznete na webu PRO SECURITY v sekci zabezpečení firmy a kanceláře. Je zde také online kalkulačka zabezpečení, která vám vše přesně spočítá na míru vaší firmě, v různých variantách a od různých výrobců EZS..

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Zdroj obrázku: pro-security.cz

Nejlepší řešení pro firmy v poměru cena:úroveň zabezpečení?

Firmám, které cílí na nejekonomičtější řešení, doporučujeme kombinaci elektronického zabezpečovacího systému (EZS) s připojením na PCO. O poznání lepší řešení je EZS doplnit o alespoň základní přehledový kamerový systém.

Posledním trendem jsou chytré kamery s online reproduktory a mikrofony, které se připojují na dohledová centra. Ta umí pracovat s analýzou obrazu řízenou umělou inteligencí a umožňují obousměrnou hlasovou komunikaci operátora se snímanou scénou v reálném čase. EZS nebo kamera vyhlásí alarm, operátor okamžitě ověří, jestli je poplach skutečný, a pokud je potřeba, promlouvá do scény skrze online reproduktor.

Tato řešení nabízíme zákazníkům jak fixní (pro dokončené objekty), tak mobilní (stavby, eventy) skrze autonomní kamerové věže PRO GUARD, které bezpečnostní agentura PRO SECURITY vyvíjí.

Co je to PCO a vyplatí se?

PCO – Pult centralizované ochrany je nepřetržitě obsluhované operátorské pracoviště, které přijímá poplachy z připojených zabezpečovacích systémů na objektech firem, na které operátoři okamžitě reagují dle předem domluvených postupů. Na PCO je možné připojit objekt, auto, bagr nebo osobu s tísňovým tlačítkem.

PCO je nejlevnější komerčně bezpečnostní službou, která chrání movité i nemovité objekty vysoké hodnoty, nebo přímo osoby samotné. Vzhledem k ceně za připojení objektu/osoby a rizikům, která tato služba dokáže eliminovat, se napojení jednoznačně vyplatí. S PCO získáte jistotu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Bezpečnostní agentura Pro Security

Bezpečnostní agentura Pro Security zajistí návrh a realizaci komplexníhoanákladově efektivníhozabezpečení firmy každé velikosti. Ať již se jedná o zabezpečení kanceláře, nebo celých firemních areálů a objektů, včetně přístupových a docházkových systémů, projektanti vám navrhnou praxí ověřená, funkční, a přitom nákladově efektivní řešení zabezpečení celé firmy od A (auditu) do Z (zaškolení).

Zdroj obrázku: pro-security.cz

Co Pro Security nabízí?

  • Prohlídka objektu projektantem zdarma
  • Návrh zabezpečení zdarma
  • Servisní středisko v pohotovosti 24/7
  • 100+ montáží zabezpečení firem
  • Vlastní PCO a dohledové centrum
 • Online cenová kalkulačka

Pro kvalitní návrh zabezpečení vaší firmy nebo kanceláře a přesnou cenovou nabídku kontaktujte specialisty bezpečnostní agentury Pro Security a domluvte si prohlídku objektu a návrh zdarma.Klientům, kterým firma instaluje zabezpečovací systémy, poskytuje instalaci připojení na PCO zdarma.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

petr-macek-web

Průzkum: Jak vidí české firmy svou budoucnost? | Petr Macek (Caflou)

gabriela-mrkvicova-web

Zkušená networkerka: Jak v byznysu budovat kvalitní vztahy? | Gabriela Mrkvicová (Smart Network)

jan-astary-web

Jak se buduje e-commerce agentura? | Ján Aštary (Dexfinity)

Právě vyšlo

Premium
jan-moravcik-web

Jak zvýšit ziskovost e-shopu? Příklad GentlemanStore.cz | Jan Moravčík

jiri-rostecky-jiri-jemelka-web

Jirka Rostecký o řízení firem: Vytvořte si dobré majitelské zadání | Jiří Jemelka (JPF)

Premium
ondrej-vanek-web

Proč jsou malé firmy tak křehké? A jak to změnit? | Ondřej Vaněk (Blindspot)

Nejoblíbenější

jakub-oska-web

Jirka Rostecký o rozjezdu podnikání: Pokud opravdu chcete, cestu si najdete | Jakub Oška (BYMFIT.cz)

Premium
daniel-kmoch-web

Finanční ředitel Bonami: Na záchranu firmy jsme měli 6 měsíců | Daniel Kmoch

Premium
dominik-stroukal

Byznys pohledem ekonoma. Na co se teď zaměřit a je správný čas na prodej firmy? | Dominik Stroukal

Komentáře

TOP header

Premium
jan-simkanic-web

Deník N: Cesta ze ztráty k provoznímu zisku | Ján Simkanič

Premium
daniel-kral-web

Amazon. Takhle na něm prodává Dermacol | Daniel Král

Premium
pavel-ungr-web

SEO se hodně změní, Google zaspal, texty z ChatGPT může penalizovat, říká Pavel Ungr

Premium
vladimir-slavik-web

Strategie pro e-shop, který chce růst | Vladimír Slavík

Inzerce