Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Konkrétní a praktické tipy pro řízení malé i velké firmy.
TOP podnikatelé, manažeři a další specialisté na byznys.
Témata, o kterých se jinde nemluví. Důležité pro každého podnikatele.
Zjistit více

Inzerce

Jak na nákladově efektivní zabezpečení firmy nebo kanceláře? PCO a EZS. 

Elektronické zabezpečení firmy je dnes jedinou možností jak předejít požáru, vyplavení nebo vloupání do kanceláře. Každý podnikatel dlouhodobě řeší různá byznysová rizika, ale ta základní rizika si často ani nepřipouští. Přitom tyto situace mohou doslova přes noc způsobit obrovské škody. Základem zabezpečení jsou dnes technologie, které pokryjí všechna možná rizika. Jak na zabezpečení firmy nebo kanceláře a co znamenají zkratky EZS a PCO?

Jaké jsou možnosti zabezpečení firmy?

Mnoho klientů se mylně domnívá, že nejefektivnějším řešením zabezpečení každé firmy je nepřetržitá fyzická ostraha. Ta je však z dlouhodobého hlediska vždy obvykle tím nejdražším a přitom zdaleka ne vždy tím nejlepším řešením. Výrazně efektivnější jsou oproti tomu: zabezpečovací systém (EZS) s napojením na PCO nebo kamerový systém s napojením na vzdálený kamerový dohled.

Pro srovnání efektivity a nákladů u různých způsobůzabezpečení firmy se podívejte do tabulky. Fyzická ostraha je v tabulce použita pouze jako výchozí hodnota pro porovnání s ostatními možnostmi.

Ukázkové cenové kalkulace elektronického zabezpečení různých typů místností (kancelář, sklad, serverovna..) včetně montáže naleznete na webu PRO SECURITY v sekci zabezpečení firmy a kanceláře. Je zde také online kalkulačka zabezpečení, která vám vše přesně spočítá na míru vaší firmě, v různých variantách a od různých výrobců EZS..

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Zdroj obrázku: pro-security.cz

Nejlepší řešení pro firmy v poměru cena:úroveň zabezpečení?

Firmám, které cílí na nejekonomičtější řešení, doporučujeme kombinaci elektronického zabezpečovacího systému (EZS) s připojením na PCO. O poznání lepší řešení je EZS doplnit o alespoň základní přehledový kamerový systém.

Posledním trendem jsou chytré kamery s online reproduktory a mikrofony, které se připojují na dohledová centra. Ta umí pracovat s analýzou obrazu řízenou umělou inteligencí a umožňují obousměrnou hlasovou komunikaci operátora se snímanou scénou v reálném čase. EZS nebo kamera vyhlásí alarm, operátor okamžitě ověří, jestli je poplach skutečný, a pokud je potřeba, promlouvá do scény skrze online reproduktor.

Tato řešení nabízíme zákazníkům jak fixní (pro dokončené objekty), tak mobilní (stavby, eventy) skrze autonomní kamerové věže PRO GUARD, které bezpečnostní agentura PRO SECURITY vyvíjí.

Co je to PCO a vyplatí se?

PCO – Pult centralizované ochrany je nepřetržitě obsluhované operátorské pracoviště, které přijímá poplachy z připojených zabezpečovacích systémů na objektech firem, na které operátoři okamžitě reagují dle předem domluvených postupů. Na PCO je možné připojit objekt, auto, bagr nebo osobu s tísňovým tlačítkem.

PCO je nejlevnější komerčně bezpečnostní službou, která chrání movité i nemovité objekty vysoké hodnoty, nebo přímo osoby samotné. Vzhledem k ceně za připojení objektu/osoby a rizikům, která tato služba dokáže eliminovat, se napojení jednoznačně vyplatí. S PCO získáte jistotu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Bezpečnostní agentura Pro Security

Bezpečnostní agentura Pro Security zajistí návrh a realizaci komplexníhoanákladově efektivníhozabezpečení firmy každé velikosti. Ať již se jedná o zabezpečení kanceláře, nebo celých firemních areálů a objektů, včetně přístupových a docházkových systémů, projektanti vám navrhnou praxí ověřená, funkční, a přitom nákladově efektivní řešení zabezpečení celé firmy od A (auditu) do Z (zaškolení).

Zdroj obrázku: pro-security.cz

Co Pro Security nabízí?

  • Prohlídka objektu projektantem zdarma
  • Návrh zabezpečení zdarma
  • Servisní středisko v pohotovosti 24/7
  • 100+ montáží zabezpečení firem
  • Vlastní PCO a dohledové centrum
 • Online cenová kalkulačka

Pro kvalitní návrh zabezpečení vaší firmy nebo kanceláře a přesnou cenovou nabídku kontaktujte specialisty bezpečnostní agentury Pro Security a domluvte si prohlídku objektu a návrh zdarma.Klientům, kterým firma instaluje zabezpečovací systémy, poskytuje instalaci připojení na PCO zdarma.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

petr-macek-web

Práce na dálku. Budoucnost, nebo jen dočasný trend? | Petr Macek (Caflou.cz)

jiri-jemelka-web

Firma neroste. Co s tím? | Jiří Jemelka (JPF)

adam-neuberger-web

Začátek recese kryptoměn? | Adam Neuberger (Probinex)

Právě vyšlo

Premium
ondrej-fryc-web

Ondřej Fryc: Budování managementu firmy (Mall, Reflex Capital)

jiri-peslar-web

Podnikatel na cestách. Proč myslet na pojištění? | Jiří Peslar

Premium
jan-karel-web

Výkon obchodníků: Jak ho zvýšit? | Jan Karel

Nejoblíbenější

Premium
dalibor-dedek-web

Dalibor Dědek: Jak vybudoval Jablotron?

Premium
karol-gulas-web

Marketing Astratexu | Karol Guláš

Premium
vojtech-boril-web

SaaS byznys: Jak s ním růst? | Vojtěch Bořil (Kentico)

Komentáře

TOP obsah

Premium
petr-kasa-web

Petr Kasa: Jak budujeme hodnotu Pilulka.cz?

miroslav-tesar-web

Stabilizace rozpadající se firmy | Miroslav Tesař (Astratex)

Premium
michal-koubek-web

Jak získat bankovní úvěr pro váš e-shop? | Michal Koubek

Premium
eduard-mika-web

Seniorní management. Jak ho přivést a motivovat? | Eduard Míka (Reflex Capital, ex-MALL.cz)

Inzerce