Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Jak na nákladově efektivní zabezpečení firmy nebo kanceláře? PCO a EZS. 

inzerce
Před 2 roky

Elektronické zabezpečení firmy je dnes jedinou možností jak předejít požáru, vyplavení nebo vloupání do kanceláře. Každý podnikatel dlouhodobě řeší různá byznysová rizika, ale ta základní rizika si často ani nepřipouští. Přitom tyto situace mohou doslova přes noc způsobit obrovské škody. Základem zabezpečení jsou dnes technologie, které pokryjí všechna možná rizika. Jak na zabezpečení firmy nebo kanceláře a co znamenají zkratky EZS a PCO?

Jaké jsou možnosti zabezpečení firmy?

Mnoho klientů se mylně domnívá, že nejefektivnějším řešením zabezpečení každé firmy je nepřetržitá fyzická ostraha. Ta je však z dlouhodobého hlediska vždy obvykle tím nejdražším a přitom zdaleka ne vždy tím nejlepším řešením. Výrazně efektivnější jsou oproti tomu: zabezpečovací systém (EZS) s napojením na PCO nebo kamerový systém s napojením na vzdálený kamerový dohled.

Pro srovnání efektivity a nákladů u různých způsobůzabezpečení firmy se podívejte do tabulky. Fyzická ostraha je v tabulce použita pouze jako výchozí hodnota pro porovnání s ostatními možnostmi.

Ukázkové cenové kalkulace elektronického zabezpečení různých typů místností (kancelář, sklad, serverovna..) včetně montáže naleznete na webu PRO SECURITY v sekci zabezpečení firmy a kanceláře. Je zde také online kalkulačka zabezpečení, která vám vše přesně spočítá na míru vaší firmě, v různých variantách a od různých výrobců EZS..

Inzerce

Zdroj obrázku: pro-security.cz

Nejlepší řešení pro firmy v poměru cena:úroveň zabezpečení?

Firmám, které cílí na nejekonomičtější řešení, doporučujeme kombinaci elektronického zabezpečovacího systému (EZS) s připojením na PCO. O poznání lepší řešení je EZS doplnit o alespoň základní přehledový kamerový systém.

Posledním trendem jsou chytré kamery s online reproduktory a mikrofony, které se připojují na dohledová centra. Ta umí pracovat s analýzou obrazu řízenou umělou inteligencí a umožňují obousměrnou hlasovou komunikaci operátora se snímanou scénou v reálném čase. EZS nebo kamera vyhlásí alarm, operátor okamžitě ověří, jestli je poplach skutečný, a pokud je potřeba, promlouvá do scény skrze online reproduktor.

Tato řešení nabízíme zákazníkům jak fixní (pro dokončené objekty), tak mobilní (stavby, eventy) skrze autonomní kamerové věže PRO GUARD, které bezpečnostní agentura PRO SECURITY vyvíjí.

Co je to PCO a vyplatí se?

PCO – Pult centralizované ochrany je nepřetržitě obsluhované operátorské pracoviště, které přijímá poplachy z připojených zabezpečovacích systémů na objektech firem, na které operátoři okamžitě reagují dle předem domluvených postupů. Na PCO je možné připojit objekt, auto, bagr nebo osobu s tísňovým tlačítkem.

PCO je nejlevnější komerčně bezpečnostní službou, která chrání movité i nemovité objekty vysoké hodnoty, nebo přímo osoby samotné. Vzhledem k ceně za připojení objektu/osoby a rizikům, která tato služba dokáže eliminovat, se napojení jednoznačně vyplatí. S PCO získáte jistotu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Bezpečnostní agentura Pro Security

Bezpečnostní agentura Pro Security zajistí návrh a realizaci komplexníhoanákladově efektivníhozabezpečení firmy každé velikosti. Ať již se jedná o zabezpečení kanceláře, nebo celých firemních areálů a objektů, včetně přístupových a docházkových systémů, projektanti vám navrhnou praxí ověřená, funkční, a přitom nákladově efektivní řešení zabezpečení celé firmy od A (auditu) do Z (zaškolení).

Zdroj obrázku: pro-security.cz

Co Pro Security nabízí?

  • Prohlídka objektu projektantem zdarma
  • Návrh zabezpečení zdarma
  • Servisní středisko v pohotovosti 24/7
  • 100+ montáží zabezpečení firem
  • Vlastní PCO a dohledové centrum
 • Online cenová kalkulačka

Pro kvalitní návrh zabezpečení vaší firmy nebo kanceláře a přesnou cenovou nabídku kontaktujte specialisty bezpečnostní agentury Pro Security a domluvte si prohlídku objektu a návrh zdarma.Klientům, kterým firma instaluje zabezpečovací systémy, poskytuje instalaci připojení na PCO zdarma.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Komentáře

Vybraná témata

Nenechte si ujít

jaroslav-pokorny-web

Účetnictví e-shopu: Jak nad ním přemýšlet? | Jaroslav Pokorný (ÚČTO.TEAM)

Premium
josef-jelinek-web

125 let na trhu, v Česku tržby 955 milionů. Jak funguje byznys spotřebičů Miele? | Josef Jelínek

juraj-harkabuzik-web

Kde dělá vaše zákaznická podpora chyby? Odpoví mystery shopping | Juraj Harkabuzík (CustomerHero.cz)

marek-odehnal-web

DIP majitelům firem umožňuje investovat. Jak to funguje? | Marek Odehnal

vodak-huba-web

Česká e-commerce: Jak je na tom podle Heureky a Shoptetu? | Michal Vodák a Samuel Huba

Premium
dalibor-cicman-web

Dalibor Cicman (GymBeam): Jak nastavit management a strukturu firmy?

petr-macek-web

Jak vybrat firemní systém pro malou firmu?| Petr Macek (Caflou)

Premium
adela-zugarova-web

Praží a prodávají kávu za desítky milionů. Jak roste Dos Mundos? | Adéla Zugarová