Doporučujeme

Jak se řídí české firmy? Nahlédněte pod ruce jejich šéfům

Praktické tipy pro řízení firmy na českém trhu
Zkušenosti předních podnikatelů a manažerů
Reálné know-how pro budování vaší firmy
Zjistit více

Inzerce: V čem jsou personální agentury přínosné?

Inzerce

Inzerce

Práce je jednou z nejdůležitějších součástí našeho života. Najít si však v dnešní době vhodné zaměstnání či naopak získat do firmy kvalifikovaného zaměstnance, je stále náročnější. Pomocnou ruku firmám i zájemcům o práci podávají personální agentury. Je však jejich pomoc nezbytností?

Inzerce

Nelze tvrdit, že bez personálních agentur by svět nedokázal existovat. Každý z nás si přece dokáže hledat práci i sám – kroužkovat si inzeráty v novinách či celé dny bloudit na internetu v obrovském množství nabídek práce od výmyslu světa. I zaměstnavatelé si dovedou zorganizovat většinu pohovorů sami, dokážou si najít i brigádníky na jednodenní brigádu či specialisty na určité pozice. Všechno to však vyžaduje mnoho času a námahy, a jak již jistě víte, čas jsou peníze.

Dnes si nemůžeme dovolit mrhat drahocennými sekundami. Proto se snažíme dělat si svět jednodušším. Vždyť co je pohodlnější: Koupit si jídlo v obchodě, nebo se starat o pole a farmařit? Tak jak si chléb dopřejete raději z pekárny, protože víte, že ho dělají profesionální pekaři a vám to šetří čas, podobně lze chápat i práci personálních agentur. Oni jsou totiž také specialisty ve svém oboru a díky tomu vám ušetří množství času i námahy. Vždyť koneckonců tento princip je prakticky všude stejný.

Konec bezděčná pátrání po práci

Najít si práci, ať už dlouhodobou nebo jen brigádu při studiu, tak může být mnohem jednodušší, než byste si mysleli. Zaregistrováním do personální agentury přenecháte veškeré starosti s pátráním po zaměstnání na ni. Díky tomu se již více nebudete muset ztrácet v množství pracovních nabídek. Vždy budete mít přesný přehled o nabídkách, které jsou pro vás těmi nejvhodnějšími, a také se vám již nikdy nestane, že byste při cestě na pohovor nevěděli, co vás čeká.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Vydělat si při škole?

Brigáda při škole je nejednou pro množství studentů velké dilema. Mnozí si totiž touží něco vydělat i při studiu, avšak rozvrh jim nedovoluje najít si dlouhodobou brigádu. A tak se studenti možnosti výdělku prostě vzdávají. S pomocí pracovní agentury se však dá vyřešit i tento problém. Běžně totiž zprostředkovávají i nabídky jednodenních či nočních brigád, které potěší každou studentskou peněženku. A to vše zdarma, například i přes stránky www.brigady.info.

Hledání vhodných zaměstnanců je během na dlouhé tratě

I když by se mohlo zdát, že hledání kvalifikovaného pracovníka je jednoduché, jedná se o zdlouhavý a náročný proces. Analýza životopisů, organizování pohovorů, výběrových řízení, a to vše stále bez záruky, že společnost najde to, co hledá. Firmy si dnes už ale velmi dobře uvědomují, že kvalifikovaný zaměstnanec jim pomůže dosáhnout jejich cíle mnohem efektivněji a rychleji než nezkušený zaměstnanec. Najít toho správného si však žádá hodně úsilí. Proto firmy stále více využívají personální agentury, které jim dokážou při hledání zaměstnanců výrazně pomoci.

Poptávka po zaměstnancích do výroby i IT specialistech

Mnohá odvětví jsou nyní doslova přesycené, ale po některých oborech je stále velká poptávka. Pracovní trh si aktuální žádá zejména kvalitních IT specialistů, ale i lidí s průmyslovými dovednostmi a poznatky. Podobná situace je i u zaměstnanců, kteří ovládají alespoň dva jazyky. Hledají se sice těžko, ale, věřte či ne, je jich dostatek. To jen prostoru na jejich hledání mají firmy prostě málo.

Chcete-li efektivně zužitkovat svůj čas i prostředky, využijte služby pracovní agentury PROPLUSCO. Díky službě RECRUITMENT vám dokáže vyhledat toho správného zaměstnance. Stačí zadat vaše požadavky na kvalifikaci, praxi i cokoliv jiného. Agentura PROPLUSCO udělá výběr těch nejzajímavějších zájemců za vás a jediné, co uděláte vy, bude, že si vyberete toho nejlepšího.

Potřebujete narychlo sehnat brigádníky?

I zde vám dokáže pomoci pracovní agentura. PROPLUSCO nabízí službu personálního leasingu, který vás zbaví zatěžujícího a nepříjemného shánění lidí na brigádu na poslední chvíli. Díky této službě vám agentura dokáže zajistit kvalifikované pracovníky na libovolné období i různé druhy prací. Na předem dohodnutou dobu vám budou dočasně přiděleni zaměstnanci personální agentury PROPLUSCO a vy tak budete mít po starostech.

Proč právě PROPLUSCO?

Na českém trhu v současnosti působí stovky pracovních agentur a vybrat si mezi nimi není zrovna nejjednodušší. Mnohé agentury mají pověst neférových společností, což vrhá špatné světlo na personální agentury jako takové. Proto je dobré spolehnout se na ostřílené a časem i klienty ověřené společnosti.

Pracovní a personální agentura PROPLUSCO působí na českém trhu již od roku 2008 Vznikla jako další subjekt majitelů úspěšně podnikajících na českém i zahraničním trhu personálních agentur od roku 1997. Spolehlivost a serióznost je pro PROPLSUCO samozřejmostí. Dává si záležet na tom, aby své zaměstnance vždy vyplatila včas. Dlouholeté zkušenosti společnosti zároveň zaručují profesionální přístup a vysokou kvalitu služeb při vyhledávání zaměstnanců či v nabídce brigádníků. Na PROPLUSCO se zkrátka dá spolehnout.

 

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

Premium
jan-prochazka-web

Jak firmu připravit na příchod finančního ředitele? | Jan Procházka (4camping)

dan-nytra-web

E-mail marketing a AI. Co už dnes funguje v praxi? | Dan Nytra

jiri-jemelka-web

Firemní hodnoty: Jak si je určit a jak s nimi pracovat? | Jiří Jemelka

Premium
jiri-rostecky-senta-cermakova-web

Jirka Rostecký: Úspěch v podnikání určuje i naše rodina | Senta Čermáková

Premium
dominik-nabelek-web

Jak se buduje módní značka DON LEMME? | Dominik Nábělek

petr-macek-web

Díky čemu roste aplikace Caflou? | Petr Macek

Premium
pavel-milan-cerny-web

Vybudoval Econea.cz, ale nakonec z ní odešel. Cesta za štěstím Pavla Milana Černého

michaela-steinhauser-web

Růst firmy: Jak ho zvládá Skinners? | Michaela Steinhauser

Komentáře

Vybraná témata

TOP header

Premium
michal-mesko-web

Strategie knihkupectví Martinus | Michal Meško

Premium
lukas-uhl-web

Jak řešit krize firem? Příběh Pietro Filipi a Zootu | Lukáš Uhl

Premium
john-vanhara-web

John Vanhara: Růst firmy, zaměření na zisk, výběr a řízení lidí

Premium
daniel-kral-web

Amazon. Takhle na něm prodává Dermacol | Daniel Král

Inzerce