Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Inzerce: Snadné půjčky nejen pro podnikatele

inzerce
Před 12 roky

Často můžeme slyšet různé názory na to, kolik peněz je potřeba na rozjezd vlastního podnikání. Někdo tvrdí, že stačí minimum, jiní mají opačné názory. Pro ty, kteří mají své podnikatelské vize naplánované, ale nemají peníze na začátek je možné využít nebankovních půjček.

Proč právě nebankovní půjčky?

Půjčky z nebankovního sektoru jsou často velmi rychlým a snadným způsobem, jak získat potřebné peníze. Výhodou oproti bankovním půjčkám je to, že si je sjednáte bez zbytečných formalit.

Půjčky sami o sobě nejsou ani tolik rizikové, není potřeba nemovitost do zástavy a vy tak v případě problémů nepřijdete o střechu nad hlavou. Často jsou jedinými podmínkami dokládání příjmů, věk minimálně 18 let a trvalé bydliště v ČR.

Rychlost získání peněz je u případě nebankovní půjčky klíčová. Je to právě to, co můžete v podnikání využít. Jestliže patříte mezi ty, kteří už našli způsob jak peníze vydělávat, ale chybí vám „cash flow“ na to, abyste mohli svoje příjmy zvýšit, může být půjčka tou správnou volbou. I přesto, že půjčka může vypadat rizikově, při správných výpočtech nemůžete prodělat.

Inzerce

Příkladem může být například nákup zboží na sklad. Pokud si na to půjčíte, můžete nakoupit více zboží a získat výhodnější ceny. Více zboží a peněz vám umožní udělat větší reklamní kampaň a tím celkově zvýšit zisky. V případě, že podnikáte opravdu efektivně vám peníze ze zisku zaplatí úroky z půjčky a navíc vám ještě velká část zůstane.

Kde si rychle půjčit?

V případě, že jste se rozhodli vyzkoušet tento způsob investice, vás určitě zajímá, kde si můžete rychle a snadno půjčit. Velmi rychlé jsou bezhotovostní půjčky od Provident, které můžete získat i do 24 hodin.

Stačí splnit všechny požadavky a mít bankovní účet u stejné banky, jako ze které Provident vyplácí peníze. Nezdrží vás tak několikadenní převod peněz a vy tak můžete finanční prostředky investovat velmi rychle.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Komentáře

Poptavka-zdarma.cz

Před 12 roky

Já už se musím jenom smát. Bral jsem tenhle web za informační blog, ale koukám, že se z toho stává PR farma. Dneska mi zrovna volali z banky jestli prý nechci pujčku. Se z těma půjčkama nějak roztrhl pytel. Nebankovní společnosti už naví koho by dál oškubali?

Odpovědět »

Jiří Rostecký

Před 12 roky

Nevím, jak na toto reagovat, ale vcelku mne Váš komentář mrzí. Reklamní články jsou bohužel důležitým zdrojem příjmů webu proto, abychom web mohli i nadále rozvíjet, přidávat další články a podobně. Můžeme zde naházet velké reklamní bannery, ale to nechceme. A z něčeho to žít musí…

Články jsou označeny jako „Inzerce“ hned v nadpise, což jasně značí, že se jedná o reklamní sdělení a ne klasický článek.

Odpovědět »

Pavel

Před 11 roky

Je půjčování a „půjčování s odíráním a nenažraností“. Mezi ty nenažrané je v mých očích Provident ad. jemu podobní. Pracují tam lidé, kteří by měli na vlastní hrubou kůži zažít bídu. Tzn. nežrat nic delší dobu nebo mít k jídlu jen ten chléb a vodu z kohoutku. To by se slušelo na nějakou delší dobu. Potom by takový člověk mohl založit „providenty“ a snad by pochopil situaci lidí, kteří sáhnou po „rychlé a snadné půjčce“. Do pekla s takovými lidmi a jejich nenažranými nápady, jak obrat co nejvíc chudáků, nevzdělaných lidí a lidí v nouzi. Bídu na vás, abyste poznali, co to je dno, vy providenti!

Odpovědět »

pavlína

Před 11 roky

pan Pavel, vy jste se asi nikdy nedostaly do finanční krize kdy vám ani banka nedá půjčku. tehdy není jiná cesta než jít do nebankovky. ano, ještě je zde rodina a kamarádi ale někdo nechce zatěžovat svými problémy dalších lidí a raději přijme vyšší úrok. já jsem v takové situaci byla, vím o čem mluvím a Provident mi pomohl. Půjčku jsem žádala přes on-line formulář na stránce http://www.pujckyprokazdeho.cz/provident/zadost

Odpovědět »

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vybraná témata

Nenechte si ujít

Premium
josef-jelinek-web

125 let na trhu, v Česku tržby 955 milionů. Jak funguje byznys spotřebičů Miele? | Josef Jelínek

juraj-harkabuzik-web

Kde dělá vaše zákaznická podpora chyby? Odpoví mystery shopping | Juraj Harkabuzík (CustomerHero.cz)

marek-odehnal-web

DIP majitelům firem umožňuje investovat. Jak to funguje? | Marek Odehnal

vodak-huba-web

Česká e-commerce: Jak je na tom podle Heureky a Shoptetu? | Michal Vodák a Samuel Huba

Premium
dalibor-cicman-web

Dalibor Cicman (GymBeam): Jak nastavit management a strukturu firmy?

petr-macek-web

Jak vybrat firemní systém pro malou firmu?| Petr Macek (Caflou)

Premium
adela-zugarova-web

Praží a prodávají kávu za desítky milionů. Jak roste Dos Mundos? | Adéla Zugarová

jiri-jemelka-web

Prodej firmy pohledem kupce. Co ho nejvíc zajímá? | Jiří Jemelka (JPF)