Inzerce

Inzerce

Inzerce: ProgNet – představení firmy

Naše firma ProgNet patří mezi zavedené firmy v oblasti tvorby webových stránek i aplikací, tvorby software na zakázku a optimalizace pro vyhledávače. Nesnažíme se vynalézat kolo, proto využíváme existující a spolehlivá řešení. To zákazníkům ušetří mnoho peněz i času. Tam, kde neexistuje vhodné řešení, dokážeme vytvářet vlastní aplikace přímo na míru. Naším cílem je efektivní a kvalitní řešení, díky kterému je zákazník spokojený.

Inzerce

Webové stránky na míru

Díky letům praxe dokážeme vytvářet efektivní a dostupné stránky na míru. Pro méně náročné klienty vytváříme jednoduché prezentace v HTML, které dokážeme připravit během několika dní a za opravdu bezkonkurenční cenu. Není nutné zbytečně vytvářet náročné webové řešení tam, kde není třeba. Pro řadu webových prezentací lze s úspěchem využít redakční systém Drupal, který nastavíme a dále si jej již z velké části spravují zákazníci sami. Opět není třeba vynalézat kolo, šetří to čas a prostředky. Pro náročné prezentace či speciální aplikace samozřejmě tvoříme weby přímo na míru, přesně dle specifikací zákazníka. Díky tomu je systém efektivní, spolehlivý a výkonný.

Snadná správa webu díky redakčnímu systému Drupal

S vývojem webových technologií postupně vznikla řada redakčních systémů, jedním z nejúspěšnějších je právě Drupal. Redakční systém je dostupný zdarma a existují k němu stovky doplňků i šablon, obvykle zdarma či za drobný poplatek. Díky Drupalu můžete vlastní web spravovat sami, měnit a přidávat články, akce, spravovat kampaně atd. Ovládání redakčního systému je velmi podobné Wordu, takže s ním většina uživatelů nemá žádné problémy. Drupal lze navíc přizpůsobit téměř libovolným účelům.

Protože neuznáváme přístup, kdy firma vytváří vlastní uzavřený redakční systém, rádi vám vytvoříme a nastavíme web v Drupalu. Na rozdíl od mnoha firem tak nemusíte platit za vývoj redakčního systému, který je navíc obtížně přenositelný a nikdo kromě tvůrce v něm nemůže provádět úpravy. Pokud vás kvalita našich služeb nepřesvědčí, není problém kdykoliv najít jiného specialistu na Drupal. Řadu věcí také můžete upravovat sami i bez nutnosti odborného zásahu.

Programování desktop i serverových aplikací

Kromě tvorby webových stránek se věnujeme také programování. Pro klasická PC vytváříme různé kancelářské aplikace, nejčastěji účetní a fakturační programy, software pro hlídání termínů, upomínek, plateb atd. Tyto aplikace jsou přímo na míru potřeb zákazníka, zajišťujeme samozřejmě také jejich údržbu a případné úpravy.

Pro webové servery vytváříme náročnější aplikace v prostředí ASP.NET v jazyce C#. Jedná se o osvědčenou profesionální technologii, kterou využívá řada velkých firem, úřadů či bank. Nejčastěji tvoříme různé doplňky či speciální služby, které jsou tvořeny přesně dle potřeb zákazníka. Může se jednat o řadu řešení například pro e-shopy, různé online služby, kalkulačky, emailingové systémy a mnoho dalších.

Buďte vidět díky optimalizaci pro vyhledávače (SEO)

Pokud chcete uspět ve výsledcích vyhledávání, musíte pro to udělat několik věcí. Tou první je analýza klíčových slov a frází ve vaší nice, díky které zjistíte, co přesně vaši potenciální zákazníci hledají. Výsledky analýzy vám napoví, co přesně zahrnout do obsahu vašeho webu. Samozřejmě je třeba také vyřešit řadu technických věcí, jako jsou meta tagy, popisky, správné formátování obsahu atd. – to vše ale samozřejmě vyřešíme za vás. Rádi vám také pomůžeme s analýzou klíčových slov i s návrhem vhodné struktury webu.

Tím však skutečná práce s optimalizací ani zdaleka nekončí, protože je třeba zapracovat i na propagaci mimo vaši stránku. SEO optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobá práce, která musí úzce spolupracovat s marketingem. Je třeba získat odkazy a také sledovat, kde se o vás mluví a píše, odkud chodí návštěvníci a jaká klíčová slova je zajímají. Marketingové experty samozřejmě také zajímají, která klíčová slova a zdroje návštěvnosti vydělávají. Pomůžeme vám navrhnout efektivní SEO kampaně, které jsou přínosné a neporušují pravidla vyhledávačů. Taková optimalizace sice nepřináší okamžité zisky, ale pomáhá budovat dlouhodobě udržitelný a rostoucí byznys.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

marek-odehnal-web

Investování v roce 2021 | Marek Odehnal

ondrej-bereckei-web

Vylepšování webu e-shopu a zvyšování konverzního poměru | Ondřej Bereckei (Cycology.cz)

petr-pilin-web

IT ve firmách: Kdy se vyplatí investovat do cloudu? | Petr Pilin (iPodnik)

Právě vyšlo

frantisek-suchan-web

Bez frází: Rozjezd úspěšného projektu, tvorba a monetizace obsahu | František Suchan

patrik-babinec-web

Růst e-shopu v době covidu a predikce do budoucna | Patrik Babinec (Skladon.cz)

stable-web

Prodej firmy očima zaměstnance | Lukáš Nesměrák a Petr Šmída (Stable.cz)

Nejoblíbenější

jaromir-ranek-web

B2B v e-commerce podle Alza.cz | Jaromír Řánek

vit-endler-2-web

E-commerce trendy v roce 2021 | Vít Endler (finGOOD.cz)

michal-koubek-web

Aktuální stav české ekonomiky a výhled do budoucna | Michal Koubek

Komentáře

TOP obsah

jitka-dvorakova-web

Jitka Dvořáková: Finanční řízení CZC.cz, zdroje růstu do budoucna, manažerské myšlení

miroslav-udan-web

Miroslav Uďan: Budování Shoptetu, z korporátu do firmy, přístup k podnikání

radkin-honzak-web

Radkin Honzák: Vysoké pracovní nasazení, skutečné vyhoření, vnitřní napětí

juraj-sutoris-web

Juraj Sutoris: Krach v podnikání, pád na dno, drogová závislost

Inzerce