Inzerce

Inzerce

Inzerce: ProgNet – představení firmy

Naše firma ProgNet patří mezi zavedené firmy v oblasti tvorby webových stránek i aplikací, tvorby software na zakázku a optimalizace pro vyhledávače. Nesnažíme se vynalézat kolo, proto využíváme existující a spolehlivá řešení. To zákazníkům ušetří mnoho peněz i času. Tam, kde neexistuje vhodné řešení, dokážeme vytvářet vlastní aplikace přímo na míru. Naším cílem je efektivní a kvalitní řešení, díky kterému je zákazník spokojený.

Webové stránky na míru

Díky letům praxe dokážeme vytvářet efektivní a dostupné stránky na míru. Pro méně náročné klienty vytváříme jednoduché prezentace v HTML, které dokážeme připravit během několika dní a za opravdu bezkonkurenční cenu. Není nutné zbytečně vytvářet náročné webové řešení tam, kde není třeba. Pro řadu webových prezentací lze s úspěchem využít redakční systém Drupal, který nastavíme a dále si jej již z velké části spravují zákazníci sami. Opět není třeba vynalézat kolo, šetří to čas a prostředky. Pro náročné prezentace či speciální aplikace samozřejmě tvoříme weby přímo na míru, přesně dle specifikací zákazníka. Díky tomu je systém efektivní, spolehlivý a výkonný.

Snadná správa webu díky redakčnímu systému Drupal

S vývojem webových technologií postupně vznikla řada redakčních systémů, jedním z nejúspěšnějších je právě Drupal. Redakční systém je dostupný zdarma a existují k němu stovky doplňků i šablon, obvykle zdarma či za drobný poplatek. Díky Drupalu můžete vlastní web spravovat sami, měnit a přidávat články, akce, spravovat kampaně atd. Ovládání redakčního systému je velmi podobné Wordu, takže s ním většina uživatelů nemá žádné problémy. Drupal lze navíc přizpůsobit téměř libovolným účelům.

Protože neuznáváme přístup, kdy firma vytváří vlastní uzavřený redakční systém, rádi vám vytvoříme a nastavíme web v Drupalu. Na rozdíl od mnoha firem tak nemusíte platit za vývoj redakčního systému, který je navíc obtížně přenositelný a nikdo kromě tvůrce v něm nemůže provádět úpravy. Pokud vás kvalita našich služeb nepřesvědčí, není problém kdykoliv najít jiného specialistu na Drupal. Řadu věcí také můžete upravovat sami i bez nutnosti odborného zásahu.

Programování desktop i serverových aplikací

Kromě tvorby webových stránek se věnujeme také programování. Pro klasická PC vytváříme různé kancelářské aplikace, nejčastěji účetní a fakturační programy, software pro hlídání termínů, upomínek, plateb atd. Tyto aplikace jsou přímo na míru potřeb zákazníka, zajišťujeme samozřejmě také jejich údržbu a případné úpravy.

Pro webové servery vytváříme náročnější aplikace v prostředí ASP.NET v jazyce C#. Jedná se o osvědčenou profesionální technologii, kterou využívá řada velkých firem, úřadů či bank. Nejčastěji tvoříme různé doplňky či speciální služby, které jsou tvořeny přesně dle potřeb zákazníka. Může se jednat o řadu řešení například pro e-shopy, různé online služby, kalkulačky, emailingové systémy a mnoho dalších.

Buďte vidět díky optimalizaci pro vyhledávače (SEO)

Pokud chcete uspět ve výsledcích vyhledávání, musíte pro to udělat několik věcí. Tou první je analýza klíčových slov a frází ve vaší nice, díky které zjistíte, co přesně vaši potenciální zákazníci hledají. Výsledky analýzy vám napoví, co přesně zahrnout do obsahu vašeho webu. Samozřejmě je třeba také vyřešit řadu technických věcí, jako jsou meta tagy, popisky, správné formátování obsahu atd. – to vše ale samozřejmě vyřešíme za vás. Rádi vám také pomůžeme s analýzou klíčových slov i s návrhem vhodné struktury webu.

Tím však skutečná práce s optimalizací ani zdaleka nekončí, protože je třeba zapracovat i na propagaci mimo vaši stránku. SEO optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobá práce, která musí úzce spolupracovat s marketingem. Je třeba získat odkazy a také sledovat, kde se o vás mluví a píše, odkud chodí návštěvníci a jaká klíčová slova je zajímají. Marketingové experty samozřejmě také zajímají, která klíčová slova a zdroje návštěvnosti vydělávají. Pomůžeme vám navrhnout efektivní SEO kampaně, které jsou přínosné a neporušují pravidla vyhledávačů. Taková optimalizace sice nepřináší okamžité zisky, ale pomáhá budovat dlouhodobě udržitelný a rostoucí byznys.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

petr-macek-web

Řízení cashflow firmy v době krize | Petr Macek (Caflou.cz)

pavel-roder-web

Jak mohou startupy získat velké klienty? | Pavel Röder (OMG Nest)

vit-endler-web

Financování e-shopu: Crowdfunding jako nedoceněná možnost | Vít Endler (finGOOD.cz)

Právě vyšlo

jiri-diblik-web

Jak získat investora a jak naložit s jeho penězi? | Jiří Diblík

pavel-minar-web

Procesní řízení, systém práce a růst v podnikání na volné noze | Pavel Minář

marek-lecian-web

Zvyšování odbornosti u specialistů na volné noze | Marek Lecián

Nejoblíbenější

andrej-kiska-web

Jak získat investora a vybudovat úspěšný startup? | Andrej Kiska (Credo Ventures)

petr-bena-web

Budoucnost e-commerce a role marketplaces | Petr Bena z Alza.cz

margareta-krizova-web

Margareta Křížová: Rozjezd podnikání, ženy a kariéra, podnikání ve vyšším věku

Komentáře

Doporučené články

vit-horky-web

Vít Horký (Brand Embassy): Získávání velkých klientů, investorů i seniorních zaměstnanců

filip-drimalka-web

Filip Dřímalka: Digitální inovace a budoucnost e-commerce

petr-pouchly-1-web

Petr Pouchlý: Jak přemýšlet nad osobním rozvojem?

jiri-hlavenka-web

Jiří Hlavenka: Začátky podnikání na českém internetu, (ne)úspěch inovací, nápady na podnikání

Inzerce