Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

EXEC E-commerce osobnost 2023

inzerce
Před 1 rokem

Proč vznikla anketa magazínu EXEC pro e-commerce manažery a jak můžete ovlivnit její výsledky? Pomozte najít a ocenit osobnost, která posouvá nejen sebe, ale i dění v československé e-commerce.

Ve vysoce konkurenčním světě e-shopů s obraty v obrovských číslech není snadné sklidit skutečně velký úspěch. Podaří se to jen těm nejvytrvalejším a těm, kteří nejen že se skvěle orientují v dynamické oblasti internetového prodeje a dokáží posouvat dopředu svoje vlastní online podnikání, ale často zároveň celou československou e-commerce scénu přímo ovlivňují svými názory, přístupy i obdivuhodnými výsledky.

Leadeři, inovátoři, stratégové i vizionáři

Které osobnosti svým vlivem ovládají český a slovenský trh? Jsou to majitelé, provozovatelé a manažeři e-shopů, startupisté, marketéři a e-commerce odborníci různých specializací. Bedlivě sledují aktuální globální i tuzemské trendy, aplikují je v praxi a mnohdy je dokonce spoluurčují. Navíc se dokáží přizpůsobit stále se měnícímu online prostředí i zvyšujícím se nárokům nakupujících a aktivně se podílí na úspěchů svých společností.

Inzerce

Kdo se stane nejlepším z nejlepších?

Anketa EXEC E-commerce osobnost 2023 si předsevzala najít nejvýraznější z nich a ocenit dominantní osobnosti československé e-commerce. „Věříme, že v Česku a na Slovensku je mnoho soutěží pro úspěšné agentury i e-shopy. Za nimi ovšem mnohdy stojí několik šikovných jednotlivců a právě je chceme prostřednictvím této soutěže ocenit,“ říká Petr Krakowczyk, marketingový ředitel společnosti Shopsys, která soutěž pořádá.

Ovlivněte výsledky ankety

Už jen do pátku 12. května 2023 můžete vy sami nominovat zajímavého člověka, který podle vašeho názoru zásadně ovlivňuje dění československého online prodeje. Podělte se o tipy na vaše kandidáty na e-commerce osobnost roku prostřednictvím vyplnění jednoduchého krátkého formuláře, který spolu s dalšími podrobnostmi najdete na stránkách ankety.

Do konce měsíce května budou vybráni finalisté a ve středu 7. června proběhne vyhlášení výsledků ankety EXEC E-commerce osobnost 2023.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

Autor: inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Komentáře

Vybraná témata

Nenechte si ujít

marek-odehnal-web

Dědictví: Co se stane s vaším majetkem, pokud nečekaně zemřete? | Marek Odehnal

petr-macek-web

Jaká čísla sledovat ve firmě? Důležitá KPIs napříč oblastmi | Petr Macek (Caflou)

jiri-jemelka-web

Řídit e-shop jako firmu. Jak se to dělá? | Jiří Jemelka (JPF)

petr-macek-web

Buduje vlastní nástroj pro podnikatele. Co měl udělat jinak? | Petr Macek (Caflou)

matous-syrovy-web

I kamenné prodejny jde dělat jinak. Jak díky nim rostou Koupelny Syrový? | Matouš Syrový

Premium
alex-ilyash-web

Přežili, protože to nezavřeli. Jak Alex Ilyash poráží konkurenci a řídí dvě firmy najednou

tomas-kohut-web

Otestovali přes 200 e-shopů. Co zjistili o jejich logistice? | Tomáš Kohút (Skladon)

jemelka-pokorny-web

Vstup investora do firmy: Jak může probíhat spolupráce? | Jiří Jemelka a Jaroslav Pokorný