Inzerce

Inzerce

CRM + Email marketing ZDARMA? Rozjeďte svůj projekt s HubSpotem!

Senzační zpráva pro všechny startupy, podnikatele, menší týmy a projekty, kteří chtějí používat ke své práci prvotřídní nástroj pro správu svých kontaktů, marketing, ale zároveň nechtějí investovat do začátku vysoké částky! HubSpot přidal ke svému CRM zdarma i Email marketing a Ads marketing zdarma! To zásadně mění hru, všechny informace o svých kontaktech, které máte v CRM, můžete nyní využívat k personalizování svého email marketingu a kvalita vašich leadů poroste stejně jako pravděpodobnost nákupu. Pojďme se tedy podívat, o čem to celé je.

Co je to HubSpot

HubSpot je růstová platforma pro obchod, marketing a servis, tzv. All-in-One řešení. HubSpot vám pomáhá budoucí zákazníky přilákat a zaujmout a ty stávající potěšit a udržet pomocí principů Inbound marketingu. Aktuálně je HubSpot jedním z nejpoužívanějších nástrojů marketingové automatizace, používá ho po celém světě více jak 60.000 společností a další tisíce používají HubSpot CRM zdarma.

Inbound marketing do středu celého vašeho úsilí staví zákazníka. Ve správnou chvíli, na správném místě, ta správná nabídka a zásadní předpoklad, abyste toho mohli docílit je, že znáte svoje aktuální i své potenciální zákazníky. Toho dosáhnete nejlépe sběrem správných dat a jejich ukládáním. V dnešní digitální době není lepšího místa na správu dat o vašich návštěvnících, leadech a zákaznících, než je právě CRM (Customer relationship management). HubSpot CRM můžete využívat i v týmu a je od svého počátku zdarma až do 1.000 kontaktů.

Co HubSpot v základu dělá?

  1. Zvyšuje návštěvnost
  2. Generuje leady
  3. Vytváří zákazníky

Jako HubSpot partner pro Česko vytváříme pro klienty Inbound růstové strategie, které z HubSpotu vymačkají maximum. Zajímalo by vás víc? Kontaktujte nás

Pro koho je HubSpot vhodný?

HubSpot úplně nejlépe poslouží v principu těm, kteří se na svém webu snaží vytvářet nové leady, neboli potenciální zákazníky, a ty se snaží přetvořit ve své zákazníky. 61 % specialistů marketingu odpovědělo, že vytvářet návštěvnost a generovat nové leady je jejich TOP výzvou (State of Inbound, 2018).

HubSpot je robustní nástroj, mohou ho stejně efektivně využívat jednotlivci jako korporace. HubSpot roste spolu s vámi a s vaším projektem. Pomocí různých úrovní licencí si můžete pro své potřeby pořídit jen ty nástroje, které opravdu v tu danou chvíli potřebujete, ale zároveň se nemusíte bát, že až váš projekt vyroste, budete muset měnit nástroj a migrovat všechny databáze jinam, jednoduše uděláte upgrade.

HubSpot CRM navždy zdarma

Pokud ještě nepoužíváte CRM, nemusíte se hroutit, 40 % obchoďáků přiznalo, že stále používá nástroje jako Microsoft Excel nebo Outlook pro správu svých kontaktů (State of Inbound, 2018).

Co zvládnete se CRM zdarma?

CRM může mít od HubSpotu každý zdarma, stačí se zaregistrovat. CRM je srovnatelné třeba s Pipedrivem, umí toho opravdu spoustu a jednotlivcům, začínajícím startupům, nebo menším týmům do začátku poslouží opravdu výborně. Můžete vytvářet zdarma formuláře na web, komunikovat přes life-chat nebo chat-bota. Všechny informace o zákaznících, které nasbíráte, udržujete na jednom místě. Komunikace probíhá rovnou z HubSpotu a vy tak třeba víte, jestli si někdo otevřel váš 1:1 email nebo si zobrazil dokument, který jste mu právě poslal.

Pokud používáte WordPress, pomocí plug-inu si stránku propojíte asi tak za 20 vteřin a bez nastavování okamžitě generujete leady ze své stránky rovnou do CRM systému, kde s nimi můžete dále pracovat.

HubSpot CRM + Marketing zdarma otevírá nové možnosti!

Toto léto se však HubSpot rozhodl udělat trochu vítr a ke svému CRM zdarma přidává část svého Marketing Hubu (modul zaměřených na marketingové aktivity), konkrétně tedy email marketing a Ads management. Už tedy žádné další nástroje na rozesílku emailu spolu s HubSpot CRM zdarma nebudete potřebovat. Nyní vše zvládnete z jednoho nástroje a možností využití je nespočet.

Email marketing zdarma

Co to pro vás znamená? V tuto chvíli můžete ochutnat další ze silných zbraní HubSpotu a ušetřit si tak spoustu času díky používání jednoho nástroje. Díky tomu získáte i mimo jiné více prostoru soustředit se na svůj business a méně starostí a komplikací s migrováním kontaktů, například do nástroje pro rozesílku newsletterů. Všechny leady, které pomocí formulářů na webu vytvoříte a všechny informace, které nasbíráte, můžete využít pro email marketing, newslettery, lead nurturing kampaně, follow-up kampaně a další. Můžete zlepšit svůj konverzní poměr na získání nového zákazníka a efektivněji pracovat s leady. 83 % společností už dneska používá alespoň základní segmentace, jako jsou věk a pohlaví (Econsultancy, 2016), tak nezůstávejte pozadu!

Možnostem využití segmentací na základě informací v CRM a email marketingu se meze nekladou, tedy kromě jedné, HubSpot vám umožní zdarma rozesílat 2.000 emailů měsíčně a v patičce budete mít branding, podobně jako to má i MailChimpu zdarma. Reporting a analytika email marketingu je samozřejmostí a vy tak budete vědět, jak si vaše kampaně vedou, navíc při pohledu na detail uživatele v CRM uvidíte, jak konkrétní uživatel na vaše kampaně reaguje, a můžete podle toho upravit třeba způsob komunikace, pokud s ním budete zrovna chatovat, telefonovat nebo si psát 1:1 emaily.

HubSpot nebo MailChimp?

V tuto chvíli je mezi verzemi MailChimpu a HubSpotem zdarma jeden zásadní rozdíl. MailChimp nemá CRM, je to nástroj na rozesílku emailů. Možná i proto se více hodí pro e-shopy. HubSpot vám díky vychytanému CRM nástroji umožnuje daleko více věcí, jednou z nich je například spolupráce obchodu a marketingu v rámci jednoho nástroje, všichni pracují s jednou databází, a to samo o sobě vytváří daleko lepší podhoubí pro možnosti růstu vašeho projektu. Spolupráce několika lidí v rámci jednoho HubSpotu je také častým WOW efektem, který zákazníci v prvních chvílích zažívají.

Napojení reklamních účtů

Ke svému HubSpotu si můžete zdarma připojit 2 reklamní účty Google Ads, Facebook nebo LinkedIn. Díky integraci a analytice můžete sledovat reálný dopad vašich marketingových aktivit na generování kvalitních leadů a získávání nových zákazníků. Vidět výsledky reklam na svém webu, vám pomůže zaměřit své aktivity tam, kde to dává největší smysl a kde můžete získat ze své investice nejvíc užitku nebo bez problémů počítat své ROI (Return-of-investment), obzvlášť když 39 % markeťáků přiznává, že prokázání ROI je jednou z jejich největších výzev (State of Inbound, 2018).

Výčet možností, které HubSpot Free nabízí je opravdu velký, ale pro vás je to skvělá příležitost vyzkoušet si špičkovou růstovou platformu. Začít můžete klidně úplně zdarma a jak roste Váš projekt a vaše požadavky, tak porostou i možnosti, které vám HubSpot může nabídnout.

Je důležité nezapomenout na jednu věc, HubSpot je jen nástroj a je tedy jasné, že samo se to neudělá. Je potřeba toho umět využít a i z Free verze se dá získat víc, než si můžete myslet. Strategie, koncept a zkušenosti mohou váš růst hodně urychlit a zefektivnit vynaložené úsilí, a přesně to v GrowBetter.cz děláme. Vytváříme růstové strategie a jako certifikovaný HubSpot partner pomáháme projektům růst a HubSpot Free CRM + Marketing je skvělý začátek. Pokud si nebudete jistí, jestli je pro vás HubSpot vhodný, kontaktujte nás a úvodní nastavení a vstupní konzultaci do HubSpotu od nás získáte zdarma.

Autor:

Lukáš Hertl

Lukáš se skoro 10 let věnuje eCommerce a digitálnímu marketingu, kde působí několik let jako konzultant. Pomáhá společnostem lépe růst, a proto vytvořil vlastní agenturu GrowBetter.cz zaměřenou na Růstové strategie a Inbound marketing. Jako jedním z mála v Česku je certifikovaný HubSpot Partner.

Autor obrázků: GrowBetter.cz

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

vojta-bulir-web

Vojta Bulíř (SmartEmailing.cz): E-mail marketing pro obsahové weby, případová studie Czech News Center

jarda-kaucky-web

Jaroslav Kaucký: Affiliate marketing e-shopu v praxi. Zkušenosti UrbanStore.cz

martin-klega-web

Martin Klega (ApuTime): Jak přistupovat k marketingu v době koronavirové?

Právě vyšlo

pavel-minar-web

Procesní řízení, systém práce a růst v podnikání na volné noze | Pavel Minář

pavel-roder-web

Jak mohou startupy získat velké klienty? | Pavel Röder (OMG Nest)

vit-endler-web

Financování e-shopu: Crowdfunding jako nedoceněná možnost | Vít Endler (finGOOD.cz)

Nejoblíbenější

marek-lecian-web

Zvyšování odbornosti u specialistů na volné noze | Marek Lecián

andrej-kiska-web

Jak získat investora a vybudovat úspěšný startup? | Andrej Kiska (Credo Ventures)

petr-bena-web

Budoucnost e-commerce a role marketplaces | Petr Bena z Alza.cz

Komentáře

Doporučené články

roman-tlusty-web

VIDEO: Brašnář Roman Tlustý: Říkejte lidem pravdu

ondrej-preuss-web

Ondřej Preuss (Dostupný advokát): Jak se dělá advokacie na internetu?

martin-wallner-web

Martin Wallner (Mixit): Ze seminární práce stamiliónový byznys

lukas-obdrzalek-web

Lukáš Obdržálek (Digital Ant): Baví mě rozjíždět nové projekty a pomáhat jim dobýt mezinárodní trh

Inzerce