Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Jak postavit e-shop?

Hledáte, jak postavit e-shop, který bude fungovat, prosperovat a bude vám sloužit spoustu let? Pokud ano, neváhejte si přehrát rozhovory s e-shopaři a odborníky na e-commerce, které jsme pro vás připravili.

Postavit e-shop není jednoduché. Zvážit musíte spoustu okolností, které přímo určí, která z cest vývoje je pro vás nejlepší. Na začátek vám proto doporučujeme vytvořit kvalitní byznys plán, díky kterému zjistíme, jaký e-shop vlastně potřebujete vytvořit, čím se bude lišit od konkurence, jaké požadavky na něj budou mít vaši zákazníci, jakým směrem budete firmu do budoucna vyvíjet a co udělat, aby vás v jejím růstu e-shop nelimitoval.

Výroba e-shopu už poté může probíhat několika způsoby. Můžete využít nějaké z levných krabicových řešení, na kterých otevřete internetový obchod během několika kliknutí. Další možností je vlastní vývoj, ať už úplně od nuly, nebo na nějakém z veřejně dostupných systémů.

Výběr z těchto možností určuje i cenu založení e-shopu a samozřejmě i jeho náročnost do budoucna. Proto si předem poslechněte rozhovory s odborníky a samotnými e-shopaři:

Nejnovější obsah:

Jak rozjet úspěšný e-shop?

tomas-szkandera-web

30 let vývoje ERP systému a e-shopového řešení | Tomáš Szkandera (K2)

radek-mrkos-web

Rozjezd e-shopu Albatros Media, zdroje objednávek | Radek Mrkos

katerina-hanusova-web

Tragédie v rodině a rozjezd prosperujícího e-shopu | Kateřina Hanušová (NaSvačinu.cz)

Inzerce

jan-prokes-web

Jak si vybrat e-shopové řešení? | Jan Prokeš (Elasticr)

lukas-havlasek-web

Lukáš Havlásek: Jak efektivně vyvíjet e-shopové řešení?

michalis-katapodis-web

VIDEO: Michalis Katapodis: Jak vytvořit e-shop s malým rozpočtem?

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.