Akce MladýPodnikatel.cz

Na MladýPodnikatel.cz pro vás nepřipravujeme jen videa, podcasty a články, ale také spoustu off-line setkání. Chceme vás podpořit ve vašem podnikání a předat vám zkušenosti ostatních podnikatelů.

Setkání pořádáme v rámci našich klubů, které jsou zaměřeny na konkrétní podnikatele. Zúčastnit se tak můžete třeba E-shop Klubu cíleného na zakladatele a šéfy internetových obchodů či Freelance Klubu určeného podnikatelům na volné noze.

V čem jsou naše akce jiné?

Oproti jiným konferencím necílíme na kvantitu, ale na kvalitu. Naše setkání pořádáme vždy jen pro omezenou skupinu lidí, díky čemuž se všichni účastníci mohou zapojit do diskuze a důkladně se navzájem seznámit.

Setkání nenahráváme, což nám umožňuje probírat i velmi citlivá témata a sdílet know-how, které jinde nenajdete.

Účastníky setkání důkladně vybíráme. Každé setkání je cíleno na konkrétní druh podnikatelů (např. freelancery či zakladatele e-shopů) a umožňujeme na něj přístup jen lidem, kteří mezi ostatní účastníky zapadnou a přispějí vlastními zkušenostmi.

Na našich akcích vám nikdo nic neprodává ani nenabízí. Nenajdete na nich placené přednášky ani propagační prezentace. Jediné, čeho si všimnete, jsou roll-upy našich partnerů. Ty ale nemluví!

Jak se zúčastnit?

Chcete-li se zúčastnit našich setkání, napište prosím zakladateli MladýPodnikatel.cz Jirkovi Rosteckému na jiri@rostecky.cz. Připište, jaká setkání vás zaujala, proč se jich chcete zúčastnit, kdo jste, v čem podnikáte a o jaké zkušenosti se můžete podělit s ostatními. Děkujeme vám.