Doporučujeme

Rozhovory o řízení firem prakticky a do hloubky

Získejte praktické tipy pro řízení vaší firmy
Podrobné rozhovory se zkušenými podnikateli
Vytvořte úspěšnou strategii pro váš byznys
Zjistit více

Inzerce

PPC reklama prakticky

Pokud jste majitelem e-shopu nebo se chystáte otevřít vlastní online obchod, je důležité mít dobrý marketingový plán. Bez správné strategie se můžete potýkat s nízkou návštěvností a tím pádem i s nízkými prodeji.

Jednou z možností, jak přilákat zákazníky na váš e-shop, je používat PPC reklamu. Tato forma reklamy vám umožní zobrazovat reklamy na různých online platformách a platit pouze za prokliky na vaše stránky. Díky tomu můžete cílit na specifické skupiny zákazníků a získat tak lepší výsledky za vaše investice.

PPC (pay-per-click) reklama je forma online reklamy, při které platíte za každý proklik na vaše reklamy. Tato forma reklamy se často používá na různých online platformách, jako je například Google nebo Facebook.

PPC reklama vám umožňuje cílit na specifické skupiny zákazníků a získat tak lepší výsledky za vaše investice. Reklama se zobrazuje ve formě textových nebo bannerových reklam a její cena se obvykle odvíjí od konkurence v daném segmentu a klíčových slovech, na která se reklama zaměřuje.

Premium
karel-parizek-web

Jak řídit marketingový tým? | Karel Pařízek

Karel Pařízek má více jak desetileté zkušenosti s řízením marketingových týmů. Zjistěte, jak marketéry vybírat, vést a jak vyhodnocovat jejich práci.

Před 1 týdnem

Premium
jiri-pernica-web

Rozjeďte podnikání díky Facebook reklamě. Efektivní strategie | Jiří Pernica

Jak nastavit reklamu na Facebooku, jak nad ní strategicky přemýšlet a jak se odlišit od konkurence? Jiří Pernica a návod na úspěšnou strategii.

Před 7 měsíců

Inzerce

ondrej-vodehnal-web

Jak přemýšlet nad marketingem e-shopu? | Ondřej Vodehnal (Filipesmedia)

Marketing se stále zdražuje. Navíc roste konkurence. Jak na to mají reagovat malé e-shopy a jak jim nastartovat marketing?

Před 10 měsíců

marek-danko-web

Produktové obrázky: Jaké v nich dělají e-shopy chyby? | Marek Daňko (Feed Image Editor)

Podle produktových obrázků se zákazníci rozhodují o nákupu. Zjistěte, jakých chyb se v nich firmy dopouští, podívejte se na praktické ukázky.

Před 12 měsíců

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

S nejzkušenějšími podnikateli a manažery z Česka a Slovenska. Mnohem víc do hloubky. Studnice plná praktického know-how.

Zjistit více

denis-radabolski-web

Cookies a analytika v marketingu | Denis Radabolski (Fragile)

Od 1. ledna 2022 provozovatelé webu přicházejí o spoustu dat. Mohou za to nové legislativní změny ohledně cookies. Jak se mění práce marketérů?

Před 1 rokem

martin-borl-web

Marketing e-shopu s obuví LittleShoes.cz | Martin Borl

Jak přistoupit ke tvorbě marketingové strategie e-shopu a co funguje LittleShoes.cz nejvíce? Poslechněte si spolumajitele firmy Martina Borla.

Před 1 rokem

Premium
michal-krutis-web

Marketingová strategie středně velké firmy | Michal Krutiš

Jak vytvořit marketingovou strategii pro menší nebo středně velkou firmu? Poslechněte si zkušeného specialistu na marketing Michala Krutiše.

Před 1 rokem

Premium
vaclav-stanek-web

Václav Staněk: Jak Vasky vyrostly díky marketingu?

Díky čemu Vasky tak vyrostly a jak vypadá jejich marketingová strategie? Zkouší různé kanály a přístupy. Které fungují a které nakonec firma opustila?

Před 1 rokem

Premium
robert-stipek-web

Jak řídit kvalitu práce v digitální agentuře? | Robert Štípek (KOFEIN)

Zkušený specialista založí agenturu a stane se manažerem. Co může udělat pro to, aby kvalita práce jeho zaměstnanců byla na vysoké úrovni?

Před 1 rokem

petr-macek-web

Případová studie: Jak dělat marketing vlastní aplikace? | Petr Macek (Caflou.cz)

Nahlédněte do zákulisí aplikace Caflou a zjistěte, jak přistupuje k marketingu a co jí v něm funguje nejlépe. O zkušenosti se s námi dělí její zakladatel.

Před 2 roky

adam-dvorak-web

Adam Dvořák (eVisions.cz): Proč a jak analyzovat konkurenci v PPC kampaních?

Zjistěte, jak přistupovat k PPC reklamě a tvořit úspěšné kampaně, které posunout váš byznys správným směrem. Zkušenosti PPC specialistů. Zdarma i jako video.

Před 3 roky

leos-spachta-web

Leoš Špachta: Jaký měla rok 2018 agentura Fragile?

Zjistěte, jak přistupovat k PPC reklamě a tvořit úspěšné kampaně, které posunout váš byznys správným směrem. Zkušenosti PPC specialistů. Zdarma i jako video.

Před 4 roky

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP header

Premium
jiri-hlavenka-web

Jiří Hlavenka: Jak vybudovat skutečně hodnotný e-shop?

Premium
vladimir-slavik-web

Strategie pro e-shop, který chce růst | Vladimír Slavík

Premium
petr-borkovec-web

Petr Borkovec: Jak se tvoří byznys modely?

Premium
gabriel-simco-web

Strategie pro úspěšný e-shop krok za krokem | Gabriel Šimčo

Inzerce