Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Konkrétní a praktické tipy pro řízení malé i velké firmy.
TOP podnikatelé, manažeři a další specialisté na byznys.
Témata, o kterých se jinde nemluví. Důležité pro každého podnikatele.
Zjistit více

Inzerce

Webhosting pro e-shop

Hledáte webhosting pro váš e-shop? Máme pro vás několik tipů, které vám při jeho hledání mohou pomoci. Výběr správného webhostingu je velmi důležitý, protože ovlivňuje funkčnost vašeho webu, rychlost jeho načítání, ale třeba také jeho zabezpečení a bezpečnost dat vašich zákazníků. Proto jeho vybírání nepodceňujte a i v případě tvorby malého e-shopu dbejte na základní pravidla:

  1. Vybírejte pouze ověřený a důvěryhodný webhosting. Nevybírejte pouze podle ceny. I pár stovek ročně může rozhodnout o tom, jak kvalitní webhosting vyberete a jak v jakém bezpečí budou vaše data. Všímejte si proto recenzí webhostingu či hodnocení na internetu.
  2. Podívejte se na ostatní e-shopy. Zjistěte, zda na vámi vybraném webhostingu hostují i další internetové obchody. Nebojte se jim zavolat a zeptat se na jejich zkušenosti. Oslovujte ale pouze takové e-shopy, které odpovídají vašim hodnotám a splňují vaše požadavky na kvalitu. Ne každý e-shop totiž např. bezpečnost svých zákazníků považuje za důležitou. Bohužel.
  3. Zajímejte se o zákulisí webhostingu. Podívejte se, kdo za ním vlastně stojí, jakou má firma historii a jakým disponuje zázemím. Odpovídají její firemní hodnoty těm vašim? A můžete se na ně skutečně spolehnout?
  4. Vyzkoušejte zákaznickou podporu. I vás přeci zákazníci testují. Udělejte totéž a zjistěte, jak rychlá, ochotná a dostupná je zákaznická podpora webhostingu.
  5. Připravte se na růst. Vybírejte webhosting tak, abyste u něj mohli růst a nemuseli jste se za pár měsíců stěhovat. Spočítejte si náklady, které se s růstem e-shopu nejspíše zvýší.
  6. Zajímejte se o bezpečnost. Zjistěte, jak webhosting pracuje se zabezpečením svých serverů a databází a v jakém bezpečí tak budou vaše data a data vašich zákazníků.

Nebojte se webhostingu ptát a ověřit si, zda splňuje vaše požadavky. Oslovte klidně více webhostingů naráz a zjistěte, který bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

tomas-fiala-web

Tomáš Fiala (Stable.cz): Jak se buduje hostingová společnost?

A jak vypadá budoucnost hostingových služeb?

Před 5 roky

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

TOP obsah

Premium
milan-duda-web

Kampaň Dvojky v CZC.cz: Jak dělat brandové kampaně? | Milan Duda

jiri-hlavenka-web

Jiří Hlavenka: Začátky podnikání na českém internetu, (ne)úspěch inovací, nápady na podnikání

Premium
petr-pouchly-web

Proč pro vás nechtějí pracovat špičkoví lidé? | Petr Pouchlý

jan-rezac-web

Jan Řezáč: Založení agentury, finanční řízení firmy, růst v podnikání

Inzerce