Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Webhosting pro e-shop

Hledáte webhosting pro váš e-shop? Máme pro vás několik tipů, které vám při jeho hledání mohou pomoci. Výběr správného webhostingu je velmi důležitý, protože ovlivňuje funkčnost vašeho webu, rychlost jeho načítání, ale třeba také jeho zabezpečení a bezpečnost dat vašich zákazníků. Proto jeho vybírání nepodceňujte a i v případě tvorby malého e-shopu dbejte na základní pravidla:

  1. Vybírejte pouze ověřený a důvěryhodný webhosting. Nevybírejte pouze podle ceny. I pár stovek ročně může rozhodnout o tom, jak kvalitní webhosting vyberete a jak v jakém bezpečí budou vaše data. Všímejte si proto recenzí webhostingu či hodnocení na internetu.
  2. Podívejte se na ostatní e-shopy. Zjistěte, zda na vámi vybraném webhostingu hostují i další internetové obchody. Nebojte se jim zavolat a zeptat se na jejich zkušenosti. Oslovujte ale pouze takové e-shopy, které odpovídají vašim hodnotám a splňují vaše požadavky na kvalitu. Ne každý e-shop totiž např. bezpečnost svých zákazníků považuje za důležitou. Bohužel.
  3. Zajímejte se o zákulisí webhostingu. Podívejte se, kdo za ním vlastně stojí, jakou má firma historii a jakým disponuje zázemím. Odpovídají její firemní hodnoty těm vašim? A můžete se na ně skutečně spolehnout?
  4. Vyzkoušejte zákaznickou podporu. I vás přeci zákazníci testují. Udělejte totéž a zjistěte, jak rychlá, ochotná a dostupná je zákaznická podpora webhostingu.
  5. Připravte se na růst. Vybírejte webhosting tak, abyste u něj mohli růst a nemuseli jste se za pár měsíců stěhovat. Spočítejte si náklady, které se s růstem e-shopu nejspíše zvýší.
  6. Zajímejte se o bezpečnost. Zjistěte, jak webhosting pracuje se zabezpečením svých serverů a databází a v jakém bezpečí tak budou vaše data a data vašich zákazníků.

Nebojte se webhostingu ptát a ověřit si, zda splňuje vaše požadavky. Oslovte klidně více webhostingů naráz a zjistěte, který bude nejvíce odpovídat vašim potřebám.

Nejnovější obsah:

tomas-fiala-web

Tomáš Fiala (Stable.cz): Jak se buduje hostingová společnost?

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.