Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Pojištění podnikatelů

Pojištění je důležité pro každého podnikatele. Pokud podnikáte, pravděpodobně máte spoustu závazků a zodpovědnosti nejen za sebe, ale i za své zaměstnance, zákazníky a obchodní zakázky.

Pojištění podnikatelů ochrání před nečekanými událostmi a škodami vás, vaše podnikání, finance, zaměstnance, spolupracovníky, ale v neposlední řadě i veškerý váš majetek sloužící k podnikání.

Každý zodpovědný podnikatel by měl mít zabezpečeno zejména pojištění odpovědnosti ze svých provozovaných činností pro případ, že by způsobil třetím osobám újmu na zdraví nebo majetku. Měl by také mít pojištěný majetek, jako jsou nemovitosti, zásoby, inventář, výrobní stroje a zařízení a firemní vozidla. Dále by měl mít pojištěné i své zaměstnance.

Neopomenutelnou součástí je také zabezpečení sebe samotného pro případ rizik, se kterými se můžeme v každodenním životě nenadále setkat (např. úraz či nemoc).

V našich rozhovorech se dozvíte, jak nad pojištěním podnikatelů přemýšlet, jak fungují a jakým chybám se vyvarovat.

Nejnovější obsah:

jiri-peslar-web

Pojištění e-shopu. Na co se zapomíná? | Jiří Peslar (Allrisk)

jiri-peslar-web

Podnikatel na cestách. Proč myslet na pojištění? | Jiří Peslar

jiri-peslar-web

Pojištění podnikatelů: Na jaká rizika se často zapomíná? | Jiří Peslar (Allrisk)

jiri-peslar-web

Pojištění v Česku. Jak fungují profesionálové? | Jiří Peslar

Inzerce

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.