Více než 1300 videorozhovorů a podcastů o byznysu

Inzerce

Inzerce

Alza, Heureka a Shoptet: Jaké e-shopy budou do budoucna úspěšné?

Petr Bena (Alza), Michal Vodák (Heureka) a Samuel Huba (Shoptet)

Hvězdné trio české e-commerce. Největší e-shop, největší cenový srovnávač a největší e-shopová platforma. Přijďte si poslechnout zástupce Alzy, Heureky a Shoptetu na exkluzivní panelovou diskuzi moderovanou Jirkou Rosteckým.

Dozvíte se, jaké trendy teď můžeme v e-commerce sledovat, co se nejčastěji opomíjí, kde jsou největší příležitosti pro malé a střední e-shopy a jak nad svou budoucností přemýšlí firmy hostů.

To vše ve společnosti desítek dalších majitelů a šéfů e-shopů z různých odvětví.

13. června 2024 od 13:00-18:00 | Praha

Žádné placené přednášky

Celá akce je pouze o diskuzi s hlavními hosty. Nečekejte žádné komerční vstupy. 100 % obsahu jde do hloubky, má kvalitu a předává praktické know-how.

Pouze e-shopaři

Akce je určena jenom a pouze pro majitele a šéfy e-shopů a e-commerce firem. Na akci proto potkáte velmi kvalitní publikum - lidi, co řídí firmy, jako je ta vaše.

Zeptejte se na cokoliv

Akci nemoderuje jen moderátor, ale celé publikum. Zeptat se můžete kdykoliv na cokoliv. Můžete navrhnout i libovolné téma. A získat zkušenosti hostů i publika.

adam-durcak

Doporučuji všem, co podnikají v e-commerce, chtějí se rozvíjet, posouvat a čerpat i ze zkušeností ostatních.

Adam Durčák - zakladatel Růžového slona

petr-miklik

Společně se můžeme velmi kvalitně bavit o tom, jak budujeme a řídíme naše firmy a čím si procházíme.

Petr Miklík - CMO Grizly.cz

Co říkají členové E-shop Klubu?

petr-miklik

Petr Miklík

CMO Grizly.cz

adam-durcak

Adam Durčák

zakladatel & CEO Růžový slon

gabriel-simco

Gabriel Šimčo

CEO AG e-commerce s.r.o.

jan-hajek

Jan Hájek

zakladatel Zážitky.cz

jan-moravcik

Jan Moravčík

spolumajitel GentlemanStore.cz

marketa-jinochova

Markéta Jinochová

majitelka MANKAI Paper

E-shop Klub pro mě představuje prostředí, ve kterém se důležitá témata o řízení firmy v e-commerce rozebírají do hloubky a narovinu. Hlavní hosté jsou vybíráni tak, aby zastupovali různé oblasti byznysu a jsou mezi nimi jak majitelé firem, tak investoři, manažeři, marketéři a další. Společně se můžeme velmi kvalitně bavit o tom, jak budujeme a řídíme naše firmy a čím si procházíme. Doporučuji všem lidem, co budují a řídí e-shopy nebo se jinak zajímají o e-commerce.

Na E-shop Klub chodím už několik let, a to velmi pravidelně. Nevynechám skoro žádnou akci. Vždy jsou velmi přínosné, zajímavé a zábavné. Čerpám z nich nové nápady pro řízení naší firmy a cenné kontakty, které bych jinde nezískal. Je tam také super komunita dalších e-shopařů, se kterými si vyměňujeme zkušenosti a informace. Doporučuji všem, co podnikají v e-commerce, chtějí se rozvíjet, posouvat a čerpat i ze zkušeností ostatních.

Vďaka E-shop Klubu posúvam moje podnikanie na vyššiu úroveň. Dozvedám sa na ňom zaujímavé informácie, s ktorými potom pracujem vo firme a ktoré mi pomáhajú vyhnúť sa zbytočným chybám a riadiť firmu lepšie a efektívnejšie. E-shop klub tvoria skvelí a veľmi otvorení ľudia. Odporúčam všetkým podnikateľom z e-commerce.

Bez ohledu na téma, vždy si z E-shop Klubu odnesu minimálně jeden nápad, který mohu v naší firmě zrealizovat. Často jsou to maličkosti, ale po více než 15 letech v byznysu vím, že je to především o nich. Navíc mohu vždy položit jakoukoliv otázku, co zrovna ve firmě řešíme, lidem, kteří jsou o kus před námi. Je to skvěle strávený čas mezi podnikateli, co řeší podobné problémy jako já, případně už je mají za sebou. Spoustu členů E-shop Klubu už beru jako kamarády, se kterými si navzájem sdílíme zkušenosti, informace a tipy pro řízení našich firem. Doporučuji se přidat všem majitelům firem, CEOs a komukoliv, kdo se chce v podnikání rozvíjet a zbytečně neopakovat chyby ostatních.

E-shop Klub je za mě TOP akce v Česku pro e-shopaře! Nabízí vždy super obsah. Líbí se mi, že je vždy dané nějaké konkrétní téma, ve kterém se jde do hloubky. Současně můžu otevřít i to, co zrovna řešíme v naší firmě, a hosté i komunita mi poradí. Vždy tam potkám ochotné a schopné lidi, co budují podobné firmy jako my a rádi sdílí své zkušenosti. Dává mi to možnost řešit různé problémy při růstu naší firmy a dělat věci lépe, chytřeji a promyšleněji. E-shop Klub doporučuji všem majitelům malých a středních e-shopů, co chtějí růst a být v černých číslech.

E-shop Klub doporučuji každému, kdo má e-shop a chce svou firmu vést efektivně a chytře. Na akcích se vždy rozebírají témata, která jsou důležitá, pokud chcete vybudovat dlouhodobě úspěšnou a stabilní firmu. Je tam také skvělá komunita lidí, co podnikají a musí zdolávat podobné výzvy. Vždy je to obohacující a zajímavé. Doporučuji!

Takhle vypadaly předchozí akce: