Inspirace pro vaše podnikání a marketing
🔴 Aktuálně: Připravujeme pro vás praktické informace, jak ve vašem podnikání zvládnout aktuální situaci. Speciální rozhovory najdete v této rubrice.

Petr Pouchlý: Jak efektivně přistupovat k sebevzdělávání?

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

RozhovorVideo

Blížíme se pomalu k závěru naší série podcastů o osobním rozvoji, ve které zpovídám zakladatele designového studia Court of Moravia Petra Pouchlého. V dnešním díle se bavíme o tom, jak přistupovat k sebevzdělávání, jak číst knihy a jak pracovat s novými poznatky.

Na rozhovor se můžete podívat, i když jste neviděli předchozí díly. Pokud to ale myslíte s osobním rozvojem vážně, doporučuji začít hezky popořadě:

 1. Jak přemýšlet nad osobním rozvojem?
 2. Jak poznat sám sebe?
 3. Jak si nastavit cíle v osobním rozvoji?

V tomto videu se dozvíte především:

 • Jak přistupovat k vlastnímu sebevzdělávání?
 • Co si před vlastním sebevzděláváním uvědomit?
 • Jak číst knihy, navštěvovat kurzy a jak čerpat z dostupných informací?
 • Kolik toho musíme umět, abychom se stali specialisty?
 • Jak pracovat s novými poznatky?
 • Jak si zapisovat poznámky a jak s nimi nakládat?
 • Jak se skutečně něco naučit?

Další videa o osobním rozvoji:

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 27 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 1

 1. Jiří Krůček

  -

  Děkuji za zajímavý rozhovor. Dovolím si na tomto místě zmínit poměrně pěknou knihou od Andyho Hunta týkající se určité oblasti daného tématu, konkrétně pojednávající o různých technikách učení: Pragmatic Thinking and Learning: Refactor Your Wetware

  Reply

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu