Inspirace pro vaše podnikání a marketing

Osobnost zakladatele: Jak ovlivňuje firmu a její zaměstnance?

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

SponzorovánoVideo

S Petrem jsme dohromady poznaly snad už tisíce firem. Já díky mým rozhovorům, akcím a dalším aktivitám, Petr díky svému portálu COCUMA.cz a všemu, co kolem něj vytváří. A společně s těmi firmami jsme poznali i jejich zakladatele.

V čem se liší? A jakou osobnost by měl mít zakladatel firmy? O tom jsem si povídal právě s Petrem, se kterým si můžeme pustit i řadu dalších rozhovorů na různá témata:

Všechny rozhovory najdete i v našem podcastu o podnikání.

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 25 let. Hned po střední založil svoji první firmu. Tu v roce 2016 prodal. Od té doby se naplno věnuje Mladému podnikateli. Baví ho poslouchat lidské příběhy, inspirovat ostatní svými videorozhovory a pomáhat lidem v jejich osobním i podnikatelském rozvoji. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 2

 1. Diky!

  -

  Diky za skvele rozhovory s Petrem. Lepsi content na toto tema jsem nenasel. Nejvic super jsou ty priklady ceskych firem. O vyuziti Cocumy ted ve firme vazne uvazujeme. Stejne tak o poptani nejake konzultace primo od Petra. Fakt diky!

  Odpovědět
 2. Jiří Herník

  -

  Nechci být za grammar nazi, ale to Y si opravte. S Petrem jsme dohromady poznalY

  Odpovědět

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu