Inspirace pro vaše podnikání a marketing
🔴 Aktuálně: Připravujeme pro vás praktické informace, jak ve vašem podnikání zvládnout aktuální situaci. Speciální rozhovory najdete v této rubrice.

Aleš Nešetřil: Jak může (nejen) designér budovat svůj brand?

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

InspiraceMarketingRozhovorVideo

Aleš Nešetřil pracuje jako Creative Director v STRV. Je to designér specializující se na návrh mobilních aplikací. Má zkušenosti nejen s prací ve velké nadnárodní firmě, ale i na volné noze. Jak buduje svůj osobní brand a co by doporučil ostatním freelancerům i zaměstnancům?

Moc rád dávám prostor hostům, které sami navrhnete např. prostřednictvím sociálních sítí. Tip na Aleše přišel z Twitteru a byla to treda do černého. Sám Aleš mi poslal spoustu nápadů, co bychom mohli probrat a jaké zkušenosti předat divákům a posluchačům.

Vznikl z toho rozhovor, ve kterém jsme probrali 2 základní prostředí – práci ve firmě a práci na volné noze. Ačkoliv je Aleš designér, jeho doporučení mohou využít všichni specialisté, ať už pracují kdekoliv. Bavili jsme se hlavně o budování osobní značky a – jak říká sám Aleš – budování respektu v oboru.

Co se v rozhovoru dozvíte?

 • Proč má pro designéra smysl budovat vlastní brand?
 • Jaký to má smysl v situaci, kdy je na trhu designérů málo a je po nich vysoká poptávka?
 • Proč by měli o vlastním brandu přemýšlet i designéři-zaměstnanci?
 • Jaký největší rozdíl vidí Aleš v práci na volné noze a v STRV?
 • Jaké chyby vidí u mladších designérů?
 • Co jemu pomohlo v budování osobní značky a jak svou práci vyhodnocuje?
 • Jak mu v tom pomáhá třeba Instagram?
 • Kde by designéři měli být, pokud chtějí na vlastní značce pracovat?
 • Jak využít síly komunity a najít si zkušenějšího mentora?
 • Co vám osobní brand může přinést a jak si získat respekt v oboru?

Aleš Nešetřil:

Videa, která vás nakopnou:

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 27 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 1

 1. Róbert Suja

  -

  Super rozhovor, inpširoval ma vo viacerých veciach. Páči sa mi ako Jiří kladie otázky a aký má záujem dozvedieť sa niečo viac. Len tak ďalej chalani.

  Reply

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu