Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Inspirujte se a vytvořte úspěšnou strategii pro Váš byznys
Získejte ihned použitelné praktické tipy, jak zefektivnit Vaše podnikání
Učte se od Vašich nových mentorů- TOP byznysmenů
Zjistit více

Inzerce

Web je váš nový hlavní obchodník

S nástupem nouzového stavu mnoho firem zjistilo, že buď bude prodávat online nebo vůbec. Co to znamená prakticky? Firma potřebuje systém online touchpointů, které na sebe vzájemně navazují a řeší různé fáze nákupního cyklu potenciálních a reálných zákazníků. A linky tohoto systému se nejčastěji sbíhají na firemním webu nebo e-shopu.

Web je tedy nejnáročnější a zároveň nejdůležitější místo vaší marketingové komunikace.

Víme to už roky. I proto jsme před lety uspořádali populární školení Strategický webdesign, které řeší návrh a tvorbu webu z pohledu zadavatele i dodavatele. Později jsme ho natočili jako videokurz a jak je vidět, tak se snaha vyplatila.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Díky kurzu Strategický webdesign, který jsem absolvoval více jak 2 roky zpět, jsem si především uvědomil zcela zásadní náročnost tvorby e-shopu na míru. Oba Honzové mě svými objektivními informacemi nastavili zrcadlo a díky nim jsem nakonec zůstal „pouze“ u redesignu v rámci e-shopového řešení Shoptet. S odstupem času mohu říci, že to bylo to nejlepší byznysové rozhodnutí za poslední roky. Také jsme dle informací z kurzu dokázali náš e-shop mnohem více připravit na jakékoliv změny na trhu. A to i když nyní šel segment auto-moto díky karanténě poměrně hodně dolů, tak jsem přesně věděli, jak na to máme reagovat. Máme připravené procesy, projektové řízení jede na jedničku, vyhodnocujeme každou korunu investovanou do firmy, máme přehledy nad finančním řízením a celkově zpracovanou marketingovou strategii. Kurz nám hodně pomohl v tom vytvořit základ naší firmy, na kterém nyní stavíme.

Radek Pavel, majitel Autodoplňky-obchod.cz

Honza i já máme na videokurz spoustu pozitivních reakcí. Honza Kvasnička si v posledních týdnech telefonoval s 50 firmami o tom, jak zvládají nouzový stav a závěr je jednoduchý – firmy, které si prošly kurzem, se zvládly rychleji adaptovat na dnešní situaci. Na rozdíl od jiných byly připravené.

Firma musí stát na pevných základech – mít vyřešené projektové řízení, vydefinované role a odpovědnosti, strategii, finanční řízení, monitoring stavu, práci s rezervami. A především musí být schopná dlouhodobě vyvolávat a získávat poptávku. K tomu slouží mimo jiné správně vytvořený web – rychlý, spolehlivý, vyvolávající emoce, komunikující dobře přednosti firmy, nalezitelný ve vyhledávačích apod. Bez těchto klíčových prvků se nedokážete přizpůsobovat novým situacím tak rychle, jako firmy, které mají svoje základy v pořádku. A je to skutečně znát.

V rámci videokurzu Strategický webdesign řešíme nejen návrh a tvorbu webu, ale i praktické aspekty, které s webem souvisí:

  • Komunikace značky
  • Analýza trhu a konkurence
  • Uživatelský výzkum
  • Poptávka a výběr dodavatele
  • Tvorba webu A-Z
  • Projektové řízení
  • Role a odpovědnosti
  • Prakticky-právní aspekty

Videokurz má celkem 3,5 hodiny videí. Know-how ale není to jediné, co potřebujete. Doplnili jsme tedy videa o 17 užitečných materiálů, které obratem využijete na svých projektech.

Školení strategického webdesignu bylo jedním z nejlepších, které jsem kdy absolvoval. Ze školení jsem odcházel nadšený, trochu vyděšený vlastními neznalostmi, ale především zahlcený spoustou nových informací. Tento videokurz je skvělý nástroj, jak si vše v klidu zopakovat a ještě lépe pochopit, jaká je optimální cesta k získání kvalitního webu.

– Radek Horký, iFauna.cz

Vládní restrikce se sice začínají uvolňovat, ale nikdo nevíme, zda a kdy přijde nová vlna pandemie. Pro přežití a prosperitu do budoucna je klíčové být připraven a mít web v pořádku.

Do konce května můžete mít Strategický webdesign za polovinu. Garantujeme vám 100 % spokojenost.

Honza Kvasnička & Jan Řezáč

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

patrik-fenus-web

Co brání mladým podnikatelům inovovat? | Patrik Feňuš (Social Impact Award)

katerina-kotkova-web

NEJ Inovátor 5G: Inspirativní firmy s dopadem na 5G sítě | Kateřina Kotková (MMP)

gdpr-v-marketingu-web

GDPR v marketingu: Společná konference Pavla Ungra a advokátní kanceláře eLegal

Právě vyšlo

samuel-ondrisak-web

Jak připravit e-shop na rok 2023? | Samuel Ondrišák (Dexfinity)

huba-babinec-web

Česká e-commerce v roce 2023. Jaká bude? Duel Shoptetu a Skladonu

Premium
martin-mates-web

Rozpad managementu firmy a špatný výběr manažerů | Martin Mates (Econea)

Nejoblíbenější

Premium
pavel-voparil-web

Zvládání krize v e-commerce. Co pomohlo Bonami? | Pavel Vopařil

Premium
miroslav-udan-web

Vybudoval Shoptet. Díky čemu firma utekla konkurenci? | Miroslav Uďan

Premium
vydrzel-budnik-web

Microsoft, PPF, O2. Duel dvou TOP manažerů o řízení firmy | Michal Vydržel a Tomáš Budník

Komentáře

TOP obsah

max-kovar-web

Skladník e-shopu: Jak se připravit na sezónu a jak řídit sklad? | Max Kovář (Skladon)

Premium
lukas-pitra-web

Lukáš Pítra: Jak si uklidit ve firmě?

andrej-kiska-web

Jak získat investora a vybudovat úspěšný startup? | Andrej Kiska (Credo Ventures)

Premium
jakub-vejmola-web

Jakub Vejmola alias Kicom: Byznys Bitcoinového Kanálu

Inzerce