Inspirace pro vaše podnikání a marketing

Petra Plemlová: Jak rozjet e-shop bez peněz a s dětmi na krku?

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

E-shopyVideo

Petra Plemlová je zakladatelkou e-shopu s designovými látkami a metrážemi pro děti. Provozuje e-shopy unuodesign.cz a unuo.cz, jejichž měsíční obrat se pohybuje kolem 3 miliónu korun. Zajímavé je, že Petra začínala na Fler.cz a e-shopy rozjížděla v době, kdy ji opustil manžel a na krku jí zůstaly 4 malé děti. Jak to všechno zvládla?

Petra je pro mne velmi inspirativní žena. Ve svém videu vypráví o tom, jak ji ex-manžel o všechno připravil a jak musela zvládnout uživit svoje děti a postavit se znovu na nohy. Vybrala si navíc velmi těžkou cestu – cestu podnikání.

Neměla v podstatě žádné zkušenosti. Vše se musela naučit úplně sama. Dnes expeduje až 3000 balíčků měsíčně a zboží si i sama vyrábí.

Natáčet jsem s ní mohl na Eshopistovi, těsně před jejím vystoupením.

Co se v rozhovoru dozvíte?

 • Jak zvládla rozjet e-shop bez peněz?
 • Co jí v jejích začátcích pomohlo nejvíce?
 • Jak probíhal přechod z platformy Fler na vlastní řešení?
 • Do čeho investovala první vydělané peníze?
 • Proč si zboží sama vyrábí a jak výroba probíhá?
 • Co všechno se musela naučit a jak se jí to podařilo?
 • Jak dokázala skloubit rodinu a podnikání?

Podobné rozhovory:

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 26 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 6

 1. milos

  -

  OMG… stastny rozvod, dil 2… telenovelu radeji preskocim :)

  Odpovědět
 2. Marie Mikešová

  -

  Myslím si, že děvčata co jsou na mateřské a prodávají na fléru určitě nejsou milionářky…sama paní přiznává, že tričkama by se neuživila.Rozhovor je torchu zavádějící,zřejmě začala podnikat ještě jako manželka,kde by vzala prachy na látka, kdyby se sama živila?

  Odpovědět
 3. Petr

  -

  Docela šílený, mít děti, dělat e-shop a po nocích finance. Lidi se asi trochu zbláznili a měli by spíše zpomalit. Pak to se vztahy nemá vypadat tak jak to vypadá.

  Odpovědět
  • Lucie

   -

   Ona to zjistí až jí děti opustí :)

   Odpovědět
 4. Lucie

  -

  To je lež jako věž ! Obrat si můžete najít na justici a její zisk 65tis za rok 2016 – navíc 4 děti ? dvě mají v péči jejich tatínci – a zaúvěrovaná je až po uši – jojo určitě dobrá partie .pozor určitě hledá dalšího – půjde do tuhého .

  Odpovědět
 5. Kamila

  -

  Že může člověk dělat prakticky cokoliv je právě velkej problém , protože nedělá nic pořádně a profesionálně zajímalo by mě kde paní pracovala ve velkých firmách a kde vzala zkušenosti
  s podnikáním ? youtube video :) tam se to dá naučit prakticky zadarmo .

  Odpovědět

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu