Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Inspirujte se a vytvořte úspěšnou strategii pro Váš byznys
Získejte ihned použitelné praktické tipy, jak zefektivnit Vaše podnikání
Učte se od Vašich nových mentorů- TOP byznysmenů
Zjistit více

Inzerce

Na tento privátní cloud bezpečně uložíte nejen svůj byznys nápad, ale i důležité dokumenty (bez měsíčních poplatků)

Máte skvělý nápad, strávíte hodiny přípravami plánu a analýz … nebo už dokonce máte rozjetý byznys s vybudovanou databází klientů … a představte si, že vám jednoho dne odejde počítač, nebo ztratíte USB klíč či externí disk, na kterém jste měli vše uloženo. Už se vám něco podobného stalo nebo se tomu raději chcete do budoucna vyhnout?

“Osobně jsem zálohu Time Machine na mém Macu nevyužíval. Jednak je to kvůli tomu, že jsem neměl disk, na který bych mohl zálohovat, a jednak je to kvůli tomu, že mi přišlo nepraktické pokaždé k záloze připojovat externí disk. To se však s pořízením Synology NAS změnilo.” říka Pavel, šéfredaktor magazínu Jablíčkář.

Dlouhodobým problémem podnikatelů (ano zde počítáme i vás freelancery, startupisty) je to, že počet digitálních souborů neustále narůstá a navíc jsou tyto soubory roztroušené na různých zařízeních a v různých službách. Něco máte na počítači, něco v telefonu, na disku, na USBčku, v cloudu, v emailu, ve zprávách na Facebooku nebo Instagramu… Vždyť to znáte. Abyste mohli tyto soubory konsolidovat do jednoho bezpečného místa, potřebujete bezpečné a centralizované úložiště. Slyšeli jste o privátním cloudu Synology NAS?

Co je NAS?

NAS (Network Attached Storage) je inteligentní úložné zařízení připojené k domácí nebo kancelářské síti. Do zařízení NAS můžete uložit všechny soubory svých rodinných příslušníků a kolegů – od důležitých dokumentů až po cenné sbírky fotografií, hudby a videa. Pomocí webového prohlížeče nebo mobilních aplikací můžete k souborům přistupovat přes internet a používat různé služby poskytované zařízením NAS.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Je to prostě fakt. I malé firmy a freelanceři musí uchovávat stále větší objemy dat. A potřebují rovněž dostupná řešení pro zálohování dat, sdílení souborů a současnou spolupráci na jednotlivých souborech. Jen málo z nich si ale může dovolit luxus vyhrazené IT podpory.

„Počkat, neslouží ale ke stejným účelům i tradiční souborové servery a veřejná cloudová úložiště?“

Mnoho firem začíná ukládáním souborů na tradiční server, ale když dojde na spolupráci nebo zálohování, rychle zjistí, že takový server nestačí. Jiné se rozhodnou používat veřejná cloudová úložiště, která jsou vhodná pro spolupráci, ale jsou spojena s obavami týkajícími se kontroly nad daty a s vysokým předplatným. Hlavní nevýhodou ukládání souborů do veřejného cloudu je kromě vysokých měsíčních poplatků předplatného také to, že vaše osobní soubory má v držení někdo jiný. Tradiční postupy sdílení souborů jsou značně neefektivní. Některé firmy používají ke sdílení souborů přílohy e-mailů a potýkají se s omezeními velikosti souborů a s problémy spojenými s řízením verzí. Zařízení Synology NAS, které představuje místní centralizované úložné zařízení, dokáže plnit potřeby moderního sdílení souborů a spolupráce.

Máme pro vás slevový kód na populární model Synology NAS DS218+, podívejte se na konec článku!

Synology NAS je all-in-one řešením, které spojuje jednoduchost a spolehlivost. NAS slouží i jako kamerový systém, automaticky zálohuje vaše PC, fotky z telefonu a slouží jako privátní cloud. Pro firmy jako privátní mailový server, instant messenger, VPN server nebo client a tak dále, až bychom se dostali k virtualizaci, která přináší ještě mnoho dalších funkcí. Vytvořit zálohu, spustit virtuální počítač, nebo spravovat své fotky nikdy nebylo tak jednoduché.

V této době je zvýšený zájem právě o řešení, která dokáží snížit náklady na IT, ale zároveň nabízejí funkce, které jsou známé z placených prémiových služeb. Centralizace, jednoduché a intuitivní uživatelské řešení šetří náklady na IT personál. Typický příklad výzvy, kterou zákazníci řeší je zálohování. Odpověď na tuto výzvu je Active Backup for Business, který bez jakýchkoliv licencí přináší funkce prémiových zálohovacích balíčků do segmentu menších a středních firem. Umožňuje bez dalších nákladů na softwarové licence zálohovat neomezený počet koncových bodů Windows, systémů VMware, Hyper-V a souborových serverů. V případě potřeby rychlého obnovení souborů, celých počítačů nebo virtuálních počítačů. Spolu s vícenásobnou deduplikací, centrální správou, plánováním záloh, přináší výhody placených služeb do sektoru řešení bez licenčních poplatků.

Jednoduché sdílení souborů

Služba Synology Drive(zdarma ke stažení) podporuje nejen místní přístup pomocí protokolu SMB, ale rovněž vzdálený přístup prostřednictvím webového portálu a mobilních aplikací. Soubory včetně upozornění můžete sdílet interně nebo externě.

Snadná spolupráce, která zvýší produktivitu

Díky zařízení Synology NAS je efektivní také spolupráce s kolegy a sdílení projektů se zákazníky. Služba Office umožňuje současnou práci celého týmu a vzájemnou komunikaci prostřednictvím komentářů. Služba Chat umožňuje rychlé diskuse mezi členy týmu a zabrání přehlédnutí upozornění. Služba MailPlus nabízí zvýšení produktivity pomocí soukromého poštovního serveru a webového poštovního klienta.

Mějte vše důležité stále u sebe

Pomocí intuitivní a jednoduché služby Synology QuickConnect máte k datům v zařízení NAS přístup odkudkoli. Nejsou k tomu potřeba žádné složité znalosti sítí. A můžete si být jisti, že máte ke všemu přístup zcela odkudkoli.

Ovládání zařízení Synology NAS je jednoduché a k jeho instalaci ani správě není potřeba specializovaný odborník z oblasti IT. Lze jej nakonfigurovat a sledovat prostřednictvím libovolného webového prohlížeče nebo mobilní aplikace. A co je nejzajímavější… zařízení Synology NAS si neúčtuje žádné poplatky za licence pro klientský přístup ani žádné měsíční poplatky předplatného a nabízí mnohem větší a rozšiřitelný prostor úložiště pro další rozvoj.

Ať už pracujete sami nebo máte tým z celého světa, může být nalezení dokonalého řešení pro uchovávání a správu souborů obtížné. Zařízení Synology NAS přináší do vašeho pracovního postupu rychlost, jednoduchost, zabezpečení a plynulé zálohování, takže se můžete soustředit na práci a neztrácet čas s technologiemi.

A teď si ho můžete vyzkušet i vy!

Máme pro vás slevový kód podnikatel na populární model Synology NAS DS218+, který získáte na tomto odkazu sy.to/tsbpodnikatel s extra (tajnou) slevou, která není nikde veřejná. Začněte ukládat data rozumně a pracovat s nimi moderním způsobem, který zajistí soukromí vašich dat. Zároveň je můžete sdílet se členy rodiny, týmu nebo klienty. Vše máte pod palcem VY. Klikněte si na tento odkaz sy.to/tsbpodnikatel a využijte s kódem podnikatel slevu platnou 12.06.2020 – 21.06. 2020

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

samuel-ondrisak-web

Jak připravit e-shop na rok 2023? | Samuel Ondrišák (Dexfinity)

huba-babinec-web

Česká e-commerce v roce 2023. Jaká bude? Duel Shoptetu a Skladonu

Premium
martin-mates-web

Rozpad managementu firmy a špatný výběr manažerů | Martin Mates (Econea)

Právě vyšlo

jan-kodytek-web

Jak zanalyzovat stav jakékoliv firmy? Zkuste metodu 3S | Jan Kodytek (JPF)

Premium
vilem-minarik-web

Školil tisíce lidí na 5 kontinentech. Co se naučil? | Vilém Minařík

lukas-chadraba-web

Budoucnost internetu: Co Immersive tech, Metaverse a web3 znamenají pro firmy? | Lukáš Chadraba (DesignDev)

Nejoblíbenější

Premium
pavel-voparil-web

Zvládání krize v e-commerce. Co pomohlo Bonami? | Pavel Vopařil

Premium
miroslav-udan-web

Vybudoval Shoptet. Díky čemu firma utekla konkurenci? | Miroslav Uďan

Premium
vydrzel-budnik-web

Microsoft, PPF, O2. Duel dvou TOP manažerů o řízení firmy | Michal Vydržel a Tomáš Budník

Komentáře

TOP obsah

Premium
milan-duda-web

Kampaň Dvojky v CZC.cz: Jak dělat brandové kampaně? | Milan Duda

michael-rostock-poplar-web

Michael Rostock – Poplar: Vítězové a poražení v byznysu, předpoklady úspěchu, trendy pro startupy

carly-kirstenova-web

Carly Kirstenová aka Carrie Kirsten: Život úspěšné influencerky, cena za úspěch, přístup firem a fanoušků

simona-kijonkova-web

Simona Kijonková: Byznys Zásilkovny, budoucnost logistiky, úspěch v podnikání

Inzerce