Doporučujeme

Rozhovory o řízení firem prakticky a do hloubky

Získejte praktické tipy pro řízení vaší firmy
Podrobné rozhovory se zkušenými podnikateli
Vytvořte úspěšnou strategii pro váš byznys
Zjistit více

Inzerce

Inzerce

Milujete svou práci? Studium MBA vám rozšíří obzory v oboru

Hledáte cesty, jak se zdokonalit v tom, co děláte? Vhodnou cestou je další studium. Vsaďte na studium MBA oborů na institutu CEMI. Rozšíříte si své znalosti a zároveň se profesně posunete. Studium MBA je správnou volbou, protože nejen klade důraz na praktické dovednosti, ale rozšiřuje i teorii, kterou potom můžete v praxi snáze aplikovat. Přestaňte stagnovat na mrtvém bodě.

Jedině praxe vás posune a nejvíc naučí

Postupem času se každý dostane do bodu, kdy už se v zaměstnání neposouvá – ať už na kariérním žebříčku nebo ve své odbornosti. Každopádně v obou případech vám pomůže další studium. Bez studia nové znalosti nezískáte. Samozřejmě ale záleží na obsahu a formě studia. Stále více perspektivní jsou MBA obory, kde lektoři kombinují hluboké praktické znalostiinovativními a moderními postupy. Navíc po absolvování získáte titul MBA (Master of Business Administration), který nastartuje vaši kariéru.

Bez praxe si jen těžko ověříte, že jste věci pochopili, že jste se je naučili správně. To nejefektivnější učení začíná až ve chvíli, kdy začnete věci uvádět do praxe. Ovšem začít se takto učit při vedení firmy není ideální, a nakonec to může napáchat více škody než užitku. Lektoři na CEMI si to uvědomují, proto se snaží během studia uvádět mnoho věcí do praxe a předávat své vlastní poznatky – mnohdy z desítek let odborné praxe. Během studia MBA si můžete poznatky ověřovat v praxi na různých projektech. Ve své kariéře už pak budete jen zářit.

Jednoduše skloubíte práci a studium

Kombinace práce a studia sice není nikdy jednoduchá, ale na CEMI se vám budou lektoři snažit vyjít vstříc. Přestože jste zaneprázdněný manažer, pořád si můžete najít čas ke studiu. Obrovskou výhodou je, že MBA studium na CEMI můžete absolvovat pohodlně on-line odkudkoli. Žádné složité dojíždění, žádné čerpání dovolené kvůli škole. Materiály si otevřete, až na to budete mít prostor a náladu. To je oproti jinému studiu obrovská výhoda.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Celých 81 % absolventů CEMI uvedlo, že je studium nijak neomezovalo v práci. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK na absolventech. Opravdu to jde zvládnout. 

Proniknete ještě více do svého oboru

Pokud se například vzděláváte sami četbou odborných knih, je to jedině dobře. Takové samostudium vás sice posouvá, ale pomalu. Často je navíc zaměřeno jen na odbornou stránku, ale jako manažeři potřebujete rozvíjet i své manažerské znalosti. Studium MBA vás posune o dost rychleji. Už za 1 rok můžete získat nesrovnatelně více znalostí. Budete rovnoměrně růst nejen jako odborník ve své praxi, ale také se stanete odborníkem na management, bez kterého se na vyšších pozicích neobejdete.

Pro koho je MBA studium vhodné?

Velkou část studentů tvoří manažeři a podnikatelé, ovšem výjimkou nejsou ani odborní pracovníci. Výhodou totiž je, že MBA studium vám nabídne manažerské dovednosti a hluboké odborné znalosti. Právě to je ideální kombinace, která vás v zaměstnání nejvíce posune. Taková investice do vzdělání se vám vyplatí víc než cokoli jiného. Výuku zabezpečují odborníci, kteří za sebou mají výsledky a desítky let praxe v daném oboru. Díky MBA studiu získáte hodnotné know-how, které byste jinak sbírali roky.

Rovných 91 % absolventů institutu CEMI se shodlo, že investice do MBA studia se jim vyplatila.

Nastartujte svou kariéru díky MBA titulu

Studium na CEMI je jedinečnou možností, jak odstartovat svou kariéru. Dokazuje to také 84 % absolventů, kteří podle průzkumu získali během studia praktické znalosti a dovednosti.Posuňte se i vy a objevtepřínosy MBA studia s CEMI. Vybrat si můžete z 11 MBA oborů, nejoblíbenější je Executive MBA, protože se zaměřuje hlavně na manažerské dovednosti. Ovšem nabízíme i úzce zaměřené obory, například management zdravotnictví nebo bezpečnostní management.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

petr-macek-web

Průzkum: Jak vidí české firmy svou budoucnost? | Petr Macek (Caflou)

gabriela-mrkvicova-web

Zkušená networkerka: Jak v byznysu budovat kvalitní vztahy? | Gabriela Mrkvicová (Smart Network)

jan-astary-web

Jak se buduje e-commerce agentura? | Ján Aštary (Dexfinity)

Právě vyšlo

Premium
jan-moravcik-web

Jak zvýšit ziskovost e-shopu? Příklad GentlemanStore.cz | Jan Moravčík

jiri-rostecky-jiri-jemelka-web

Jirka Rostecký o řízení firem: Vytvořte si dobré majitelské zadání | Jiří Jemelka (JPF)

Premium
ondrej-vanek-web

Proč jsou malé firmy tak křehké? A jak to změnit? | Ondřej Vaněk (Blindspot)

Nejoblíbenější

jakub-oska-web

Jirka Rostecký o rozjezdu podnikání: Pokud opravdu chcete, cestu si najdete | Jakub Oška (BYMFIT.cz)

Premium
daniel-kmoch-web

Finanční ředitel Bonami: Na záchranu firmy jsme měli 6 měsíců | Daniel Kmoch

Premium
dominik-stroukal

Byznys pohledem ekonoma. Na co se teď zaměřit a je správný čas na prodej firmy? | Dominik Stroukal

Komentáře

TOP header

Premium
michal-mesko-web

Strategie knihkupectví Martinus | Michal Meško

Premium
vydrzel-budnik-web

Microsoft, PPF, O2. Duel dvou TOP manažerů o řízení firmy | Michal Vydržel a Tomáš Budník

Premium
ondrej-fryc-web

Ondřej Fryc: Budování managementu firmy (Mall, Reflex Capital)

Premium
jitka-dvorakova-web

Jitka Dvořáková: Co brzdí růst firem v e-commerce?

Inzerce