Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Inspirujte se a vytvořte úspěšnou strategii pro Váš byznys
Získejte ihned použitelné praktické tipy, jak zefektivnit Vaše podnikání
Učte se od Vašich nových mentorů- TOP byznysmenů
Zjistit více

Inzerce

Milujete svou práci? Studium MBA vám rozšíří obzory v oboru

Hledáte cesty, jak se zdokonalit v tom, co děláte? Vhodnou cestou je další studium. Vsaďte na studium MBA oborů na institutu CEMI. Rozšíříte si své znalosti a zároveň se profesně posunete. Studium MBA je správnou volbou, protože nejen klade důraz na praktické dovednosti, ale rozšiřuje i teorii, kterou potom můžete v praxi snáze aplikovat. Přestaňte stagnovat na mrtvém bodě.

Jedině praxe vás posune a nejvíc naučí

Postupem času se každý dostane do bodu, kdy už se v zaměstnání neposouvá – ať už na kariérním žebříčku nebo ve své odbornosti. Každopádně v obou případech vám pomůže další studium. Bez studia nové znalosti nezískáte. Samozřejmě ale záleží na obsahu a formě studia. Stále více perspektivní jsou MBA obory, kde lektoři kombinují hluboké praktické znalostiinovativními a moderními postupy. Navíc po absolvování získáte titul MBA (Master of Business Administration), který nastartuje vaši kariéru.

Bez praxe si jen těžko ověříte, že jste věci pochopili, že jste se je naučili správně. To nejefektivnější učení začíná až ve chvíli, kdy začnete věci uvádět do praxe. Ovšem začít se takto učit při vedení firmy není ideální, a nakonec to může napáchat více škody než užitku. Lektoři na CEMI si to uvědomují, proto se snaží během studia uvádět mnoho věcí do praxe a předávat své vlastní poznatky – mnohdy z desítek let odborné praxe. Během studia MBA si můžete poznatky ověřovat v praxi na různých projektech. Ve své kariéře už pak budete jen zářit.

Jednoduše skloubíte práci a studium

Kombinace práce a studia sice není nikdy jednoduchá, ale na CEMI se vám budou lektoři snažit vyjít vstříc. Přestože jste zaneprázdněný manažer, pořád si můžete najít čas ke studiu. Obrovskou výhodou je, že MBA studium na CEMI můžete absolvovat pohodlně on-line odkudkoli. Žádné složité dojíždění, žádné čerpání dovolené kvůli škole. Materiály si otevřete, až na to budete mít prostor a náladu. To je oproti jinému studiu obrovská výhoda.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Celých 81 % absolventů CEMI uvedlo, že je studium nijak neomezovalo v práci. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK na absolventech. Opravdu to jde zvládnout. 

Proniknete ještě více do svého oboru

Pokud se například vzděláváte sami četbou odborných knih, je to jedině dobře. Takové samostudium vás sice posouvá, ale pomalu. Často je navíc zaměřeno jen na odbornou stránku, ale jako manažeři potřebujete rozvíjet i své manažerské znalosti. Studium MBA vás posune o dost rychleji. Už za 1 rok můžete získat nesrovnatelně více znalostí. Budete rovnoměrně růst nejen jako odborník ve své praxi, ale také se stanete odborníkem na management, bez kterého se na vyšších pozicích neobejdete.

Pro koho je MBA studium vhodné?

Velkou část studentů tvoří manažeři a podnikatelé, ovšem výjimkou nejsou ani odborní pracovníci. Výhodou totiž je, že MBA studium vám nabídne manažerské dovednosti a hluboké odborné znalosti. Právě to je ideální kombinace, která vás v zaměstnání nejvíce posune. Taková investice do vzdělání se vám vyplatí víc než cokoli jiného. Výuku zabezpečují odborníci, kteří za sebou mají výsledky a desítky let praxe v daném oboru. Díky MBA studiu získáte hodnotné know-how, které byste jinak sbírali roky.

Rovných 91 % absolventů institutu CEMI se shodlo, že investice do MBA studia se jim vyplatila.

Nastartujte svou kariéru díky MBA titulu

Studium na CEMI je jedinečnou možností, jak odstartovat svou kariéru. Dokazuje to také 84 % absolventů, kteří podle průzkumu získali během studia praktické znalosti a dovednosti.Posuňte se i vy a objevtepřínosy MBA studia s CEMI. Vybrat si můžete z 11 MBA oborů, nejoblíbenější je Executive MBA, protože se zaměřuje hlavně na manažerské dovednosti. Ovšem nabízíme i úzce zaměřené obory, například management zdravotnictví nebo bezpečnostní management.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

petr-macek-web

Finanční řízení firmy v nepříznivé době | Petr Macek (Caflou)

milan-pichlik-web

Marketing bez cookies a měření na internetu | Milan Pichlík (eHub)

vit-endler-web

Jak se hodnotí firmy pohledem investora? | Vít Endler (Fingood)

Právě vyšlo

Premium
martin-penicka-web

Zažité metody nefungují. Řízení firmy je velmi komplexní | Martin Pěnička (TisknuLevně.cz)

Premium
karel-parizek-web

Jak řídit marketingový tým? | Karel Pařízek

Premium
jakub-ditrich-web

Když váš trh ještě ani neexistuje. Jak nastoupit na vlnu nových trendů? | Jakub Ditrich

Nejoblíbenější

Premium
alex-mlatilik-web

Zľavomatu hrozilo zavření a musel se vybudovat skoro od nuly | Aleš Mlátilík

Premium
petr-ludwig-web

Petr Ludwig: 18 let v byznysu a kampaň s dosahem 1,3 miliardy lidí

Premium
pavel-voparil-web

Zvládání krize v e-commerce. Co pomohlo Bonami? | Pavel Vopařil

Komentáře

TOP header

Premium
martina-svadbikova-web

Firma nezávislá na zakladateli. Jak to udělat? | Martina Svadbíková (Bella Rose)

Premium
ondrej-fryc-web

Ondřej Fryc: Budování managementu firmy (Mall, Reflex Capital)

Premium
gabriel-simco-web

Strategie pro úspěšný e-shop krok za krokem | Gabriel Šimčo

Premium
dalibor-dedek-web

Dalibor Dědek: Jak vybudoval Jablotron?

Inzerce